Как може да е толкова нагъл?

  • 6 870
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 394
нещо не съм в час, душата, защо всеки си има свой живот, чак исте се разбрали за това.....ъъъъъ да не се разделяте Sad

# 61
  • Мнения: 3 611
нещо не съм в час, душата, защо всеки си има свой живот, чак исте се разбрали за това.....ъъъъъ да не се разделяте Sad

Може да се каже, че сме раzделени, само дето все още делим едно жилище (той го няма, де) и все още не сме се раzвели официално. Но твърдо ще го направим... януари, след като се върна от БГ. От сега се чудя да оставя ли малкия там zа 2_3 месеца, докато малко си стъпя на краката и не zнам, дали благоверният няма да иzкара в съда, че съм "откраднала" детето и иzвела от страната беz негово съгласие (а той zнае де)... но в съда всякак могат да се обърнат нещата...
Да не стане тъй, че после малкия да няма право да напуска германия беz негово съгласие...

# 62
  • Мнения: 1 680
arrows, много ми е тъжно. Не те съжелявам , усещам че си силен дух и ще се оправиш и ще забравиш...
Как е малкия и как се отразява на него цялата тази ситуация?

# 63
  • Мнения: 6 315
arrows, много съжалявам за ситуацията и че нещата са тръгнали натам  Cry.

Консултирай се с адвокат за излизането на детето извън страната и всичко свързано с развода още преди да дойдеш тук, за да знаеш как да постъпиш.

Кураж ти желая и сили! За съжаление усетят ли че губят, голяма част (не казвам всички - да няма обидени, моля!) от мъжете решават да отмъщават и да те наказват както могат без да си дават сметка че правят глупости.

# 64
  • Мнения: 3 611
arrows, много ми е тъжно. Не те съжелявам , усещам че си силен дух и ще се оправиш и ще забравиш...
Как е малкия и как се отразява на него цялата тази ситуация?

Ще се справя, zнам, но е тежко, когато точно в момента когато имам нужда от блиzък човек zа подкрепа, такъв липсва.
Малкият не zнае още нищо и не усеща нищо, поне така си мисля. Той zнае, че тати е на почивка и ще се върне. Пред него не сме се карали, но и не говорим, zа него сигурно иzглежда нормално... zнам ли?

# 65
  • Мнения: 3 861
arrows, съжлявам за гадната ситуация, много сили и късмет ти пожелавам да преодолееш безпрепятствено тази ситуация и да запазиш малкия възможно най - далеч от евентуални грозни сцени или такива, които да го натъжат.

а ТОЙ българин ли е?

# 66
  • Мнения: 3 611
arrows, много съжалявам за ситуацията и че нещата са тръгнали натам  Cry.

Консултирай се с адвокат за излизането на детето извън страната и всичко свързано с развода още преди да дойдеш тук, за да знаеш как да постъпиш.

Кураж ти желая и сили! За съжаление усетят ли че губят, голяма част (не казвам всички - да няма обидени, моля!) от мъжете решават да отмъщават и да те наказват както могат без да си дават сметка че правят глупости.

По никакъв друг начин не може да ме нарани, освен чреz неzаинтересованост към детето, той го усеща и го прави. Знам, че го прави нарочно. Всичко друго ми е преz оная работа. Достатъчно проблеми ми е натресъл  да не скучая цял живот.
Затова искам да го махна от живота си, zащото ме води само надолу, пък и ми действа кофти на нервите и настроението. Поне ако беше добър баща можеше да попреглътна нещо... но...
 Права си zа адвоката. Трябва да спра да се ошлянквам.
Благодаря zа пожеланията.

# 67
  • Мнения: 3 611


Наполовина немец, наполовина грък.

# 68
  • Мнения: 2 356
  Arrows, ти си бойна мацка, ще успееш! Мисли си за времето когато ще си тук при близките си хора. Кураж!
  Малкия свали ли Т?

# 69
  • Мнения: 3 611
  Arrows, ти си бойна мацка, ще успееш! Мисли си за времето когато ще си тук при близките си хора. Кураж!
  Малкия свали ли Т?

хехе, накара ме да се усмихна  Wink
Да, свали я, още снощи. Днес бяхме на доктор, нищо не откри, дано ми е живичък и zдравичък  Praynig А с другото... ще се оправим  Wink

# 70
  • Мнения: 2 356
  Ето, виждаш ли?  Hug Малкия свали Т-рата, ти ще свалиш човека от живота си, напрежението ще падне и хайде вече всичко лошо да падне за десет, а хубавото да се качва! Бирка и много гушкане ти пращам Simple Smile Вятър в косите и музика!

# 71
  • Мнения: 3 611
  Ето, виждаш ли?  Hug Малкия свали Т-рата, ти ще свалиш човека от живота си, напрежението ще падне и хайде вече всичко лошо да падне за десет, а хубавото да се качва! Бирка  и много гушкане ти пращам:) Вятър в косите и музика!

Благодаря  Hug (макар че ще ми дойдат множко zа таzи вечер  Wink), вече съм напред с материала с 1 и 1/2  Crazy

Действаш ми изключително окуражаващо и усмихнато   bouquet


П.С. Аре лека от мене, че детето почти zаспа на zемята  ooooh!

# 72
# 73



П.С. Аре лека от мене, че детето почти zаспа на zемята  ooooh!


В 24.00 часа и детето ти е заспало почти на земята  #Crazy #Crazy #Crazy
Ти не си наред определено.

# 74
  • Мнения: 1 559



П.С. Аре лека от мене, че детето почти zаспа на zемята  ooooh!


В 24.00 часа и детето ти е заспало почти на земята  #Crazy #Crazy #Crazy
Ти не си наред определено.

 ти пък за кво се бъркаш така неподготвена. Shocked..темата е за съвсем друго Sick..като дърта свекърва се намеси.. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт