Фирма за интериорен дизайн

  • 2 620
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 356
Здравейте,

Има вече такава тема, но е от далечната 2008 г. Имате ли отзиви от фирми, които изготвят проект за интериорен дизайн, предлагат функционални преустройства, максимално изпозлване на мястото. Дизайнът предпочитам да е включително предложения за осветление, местене на ВиК, окачени тавани, пана и т.н. всичко.
Благодаря ви предварително за всички препоръки. Все още съм на кантар да ползвам ли подобни услуги, но като цяло съм склонна да се доверя на прфесионалисти.

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Писах ви на лични

# 2
  • Мнения: 1 099
Аз не намерих и накрая сама се оправих:
Поръчах на едни онлайн на прилична цена, като казах че ще запазя със сигурност една! мебел ( има антикварна стойност) в огромно помещение и да го впишат някакси. Познайте какво дойде като като отговор - това било много ретро 😂 и ми препоръчват да го махна.
Дизайна който ми предложиха беше все едно от хотел 😂 никакъв уют или нещо интересно..

Другият ми опит - дизайнерка която по стил ми хареса- пробвах да я намеря по 4 различни начина- не отговаря 😂 не им се работи на някои хора..

Ами какво да правя- не понасям да де занимавам с избиране на мебели, обикаляне по магазини и прочие, но ме принудиха.

Щеше да е хубаво да намеря дизайнер , който да се помъчи да разбере какво аз харесвам .. и на който да му се работи..
Повечето вдин стил си знаят и туй то..
Надявам се някой е изкарал късмет..

# 3
  • Мнения: X
Напишете какво харесвате. Мога да ударя едно рамо.
Напише от кой град сте.
За София мога да препоръчам фирми.

# 4
  • Мнения: 54
Здравейте,
Предстои ми цялостен ремонт и обзавеждане на нов апартамент на шпакловка и замазка. Понеже не живея в България, ми се струва, че най-добре ще е да се свържа с дизайнерска фирма, която да свърши цялостно работата. Можете ли да препоръчате подобни фирми и имате ли представа какви са цените? Става въпрос за София, тристаен - 83 квадрата, стил - модерен, изчистен, към скандинавски. Благодаря предварително!

# 5
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Здравейте, някой има ли опит с фирма Стил Билд Груп? Благодаря.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте, някой има ли опит с фирма Стил Билд Груп? Благодаря.

И аз се интересувам от това. Има ли някой който да е ползвал услугите им.

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте,
Ние поръчахме проект на част от стаите в нашия апартмент от Homely.bg  и беше голямо попадение! Супер цени, професионалисти, спестиха ни много главоболия и дадоха съвети, без които после щяхе да си блъскаме главите много...
Препоръчайте ми вече изпитани майстори за плочки, искаме да видим 2-3 оферти, че имаме лош опит с предишното ни жилище (разбиване на плочки, повторно лепене... не искам да си спомням дори).
Благодаря, прпедварително!

# 8
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз мога да препоръчам за Варна, ако някой има интерес, че доста се лутах докато открия читава фирма- идеи, проект, изпълнение.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Погледнете Nero Interior, със страхотни впечатления съм и смятам да ги ползвам за втори път.

# 10
  • София
  • Мнения: 639
Интересува ме фирма предлагаща дизайн и цялостната работа под авторски надзор за София. Ако някой може да сподели актуални предложения ще съм благодарна.

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли опит с фирма Стил Билд Груп? Благодаря.
Здравейте, аз също се интересувам. Ако може някой да сподели впечатления.

# 12
  • Мнения: 56
Здравейте,
И аз пиша в темата за препоръки относно дизайнерски услуги. Става въпрос за град София.

Благодаря на отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт