Анатомията на Грей- II част

  • 16 004
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
http://subs.unacs.bg/ib/index.php?act=Attach&type=post&id=13909 ето и за 12, но пак са от форума.
Приятно гледане  Simple Smile


Златна си   bouquet

# 241
  • Мнения: 994
Днес прочетох, че най-вероятно ще уволнят Burke заради гей скандала. Ето, но е на  английски - най-общо казано, носи си се слух, че ще го изритат даже без да му устроят подходяща развръзка

 Isaiah Washington is on the verge of being fired from hit TV show Grey's Anatomy, according to media reports in the US. Washington sparked a public backlash last week when he denied calling co-star TR Knight "a f****t" during a press conference at the Golden Globe Awards. And now, according to E! Online reporter Kristin Veitch, executives at ABC are looking for ways to sack the troubled star, who plays Dr. Preston Burke on the show. She writes on her blog, "(I) just received word from a highly placed source within the Touchstone/ABC family that ABC and Disney executives are currently considering the option of firing Isaiah Washington from Grey's Anatomy, effective immediately, without having him appear in any kind of farewell episode. According to this reliable source, if the network does follow through with this option, the producers are likely to run a full-screen announcement at the beginning of the first Burke-less episode that announces Isaiah Washington is no longer part of the show. I'm also told by various sources that the loss of Preston Burke is not an easy task for Grey's writing staff to deal with, given that he has a major storyline (including a life-changing event) coming in the next few episodes that air during February sweeps. Those episodes have already been shot." ABC issued a statement last week calling Washington's behavior "unacceptable" and he has since issued an apology and met with gay leaders.


според мен е жалко, защото героят му ми харесва и връзката им с Christina е много забавна.

# 242
  • Мнения: 1 533

 Isaiah Washington is on the verge of being fired ...


Дано му се размине, много ще ми опустее без него анатомията.

# 243
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Тоя скандал е и смешен, и тъжен. Все още не са го уволнили, ама голяма сага стана от едно нищо. То не бяха гей сълзи и сополи, то не бяха прошки и дори психологическа помощ за Burke. Явно това вдига рейтингите - хората обичат скандалите. Интересно ми е как пет изречения се интерпретират от медиите в момента: наблягаш на 1-2 думи, всички започват да ги повтарят в унес според това накъде духа вятърът и хоп - те стават дебело заглавие!!! Не оправдавам грубостта, разбира се, но това не е начинът да се реши ситуацията (доколко ли изобщо всичко е изнесено?).

Хaресваше ми сериалът, но ако махнат Burke, ще го осакатят (за мен). Героят му е интересен, нетрадиционен и е изигран атрактивно. В момента в сериала за мен няма линия, която да е заплетена и интригуваща, освен тази на Бърк и Кристина. Мередит и Дерек карат малко на автопилот, Адисън и Алекс са ми малко странна двойка (Адисън е твърде силна за Алекс), Марк не дава признаци за развитие, Изи е също донякъде в дупка все още, нищо ново при Бейли, Кали и Джордж просто не си пасват за мене... какво да направя. Налепих им етикетите  Laughing

Ако се интересувате, може да подпишете петиция да не се уволнява И.Уошингтън/Бърк/:
http://www.petitiononline.com/weluviw/petition.html

# 244
  • Мнения: 1 639

Хaресваше ми сериалът, но ако махнат Burke, ще го осакатят (за мен). Героят му е интересен, нетрадиционен и е изигран атрактивно. В момента в сериала за мен няма линия, която да е заплетена и интригуваща, освен тази на Бърк и Кристина. Мередит и Дерек карат малко на автопилот, Адисън и Алекс са ми малко странна двойка (Адисън е твърде силна за Алекс), Марк не дава признаци за развитие, Изи е също донякъде в дупка все още, нищо ново при Бейли, Кали и Джордж просто не си пасват за мене... какво да направя. Налепих им етикетите  Laughing

Абсолютно същото си мислех и аз като гледах епизодите след нова година.  Simple Smile
Много блудкаво ми идва и няма за какво да се хвана ... Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 2 897
А според мен е затишие пред буря... Thinking

# 246
  • Мнения: 994
аз гледах интервюта с Isaiah Washington (Burke) и Kate Walsh (Addison) на Глобусите, и те и двамата казаха, че се очакват много, много шокиращи промени, та въобще не се и съмнявам и мисля, че още с финала на утрешния епизод се започва. Kate Walsh спомена за бременността, но аз пък въобще не си и помислих, че е минала, мислех си за настояща. Спомена и сватба, че ще има много скоро (февруари)...ще гледаме и ще разберем Simple Smile

# 247
  • Мнения: 104
Здравейте!
Ето рекламата за еп. 13. Малко не става ясно какво ще се случва, но определено ме заинтригува и нямам търпение да дойде петък Simple Smile
http://youtube.com/watch?v=97Lzksy3KQo

# 248
# 249
  • Мнения: 994
Здравейте!
Ето рекламата за еп. 13. Малко не става ясно какво ще се случва, но определено ме заинтригува и нямам търпение да дойде петък Simple Smile
http://youtube.com/watch?v=97Lzksy3KQo

защо в петък? новите епизоди ги пускат в четвъртък, а почти веднага ги има и онлайн на сайта на ABC и то с много добро качество.

# 250
  • София
  • Мнения: 6 743
Йеееееееее, сега ще гледам 2 епизода един след друг, понеже съм заплес  Laughing Mr. Green
Благодаря   bouquet

# 251
  • Варна
  • Мнения: 2 133
KTB, ABC са доста изостанали и когато при тях е четвъртък вечер, ние тук, в БГ, вече го броим за петък сутрин  Grinning
Да не говорим, че ABC разрешават достъп само от US - иначе как ще продадат сериала догодина на третия свят - но това не е чак такъв проблем  Laughing

# 252
# 253
  • Мнения: 994
KTB, ABC са доста изостанали и когато при тях е четвъртък вечер, ние тук, в БГ, вече го броим за петък сутрин  Grinning
Да не говорим, че ABC разрешават достъп само от US - иначе как ще продадат сериала догодина на третия свят - но това не е чак такъв проблем  Laughing

е може да се каже, че вие избързвате Simple Smile, не се сетих за часовата разлика.
а пък въобще не ми и хрумна, че ще забранят да се гледа онлайн извън Щатите  newsm78

днес гледах нов материал за Isaiah Washington - записал се е на терапия (Only in America, могат да измислят такава глупост!!!!) и се надявам да му се размине уволнението. Ура!

# 254
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Предполагам, че "са го записали" от ABC (или който там е страната по договора му)  Simple Smile
Е, един човек да каже, че избързваме, вече ни е насадено, че все сме на опашката  Laughing

Бърк ме "разочарова" (но пък пасва на героя) - изглежда, че е ядосан на Кристина не за друго, а защото ще изгуби шефското място. Аз си мислех, че в основата е инатът му.

Общи условия

Активация на акаунт