Анатомията на Грей- II част

  • 15 957
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 380
Хайде и аз да се включа по темата като един фен на шоуто Mr. Green
И аз видях в трейлъра от следващото предаване това с падналите трупове до операционната маса. Ще има екшън май  Grinning
За пръстена, мисля че беше в ръката на Кристина и тя го гледаше.
Аз мисля,че Др. Бейли щяха да я направят завеждащ. Но сега след това което се случи с Ричард, може никой да не го "огрее" Wink
А доколкото разбрах от разговора на Бейли и Изи, тя ще дари милионите от Дани за новата клиника, която Бейли иска да създава.


# 271
  • Мнения: 104
Серията наистина беше интересна, особено финалът Simple Smile обаче другата май ще е по-интересна Simple Smile. Тези драматичните епизоди не знам защо, но са ми по-интересни... като онзи с бомбата например.
Ето го и трейлъра:

http://www.youtube.com/watch?v=biCQoPJqjcU


# 272
  • Мнения: 994
според мен този път ще е някаква заразна болест
всички епизоди ми харесват и драмата и екшъна
а паричките от Дани наистина ще отидат за клиниката.
аз си мисля, че Ричард ще се съгласи да я ръководи, а няма да иска да си оттегли оставката.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Субтитри за 13 еп.:

http://subs.unacs.bg/get.php?id=29391

# 274
  • София
  • Мнения: 6 744
БЛАГОДАРЯ за линковете   bouquet
С удоволствие изгледахме и 13 епизод.
Сега можем да се обзалагаме, чия сватба ще гледаме по-натам  Laughing  Mr. Green
Аз съм за Кали и Джордж.
Колкото за шефското място - май ще си остане Ричард, след като жена му го замести вече  Wink, а и майката на Меридит си възвръща паметта .....
Много въпрси, но нали това ни кара да го гледаме   Hug

# 275
  • Мнения: 389
Майката на Мередит има Алцхаймер, което е прогресиращо мозъчно увреждане. Варианта "да си върне паметта" можеш просто да го изключиш. Все пак е медицински сериал, а не "Дързост и красота"  Crazy

# 276
  • Мнения: 994
няма начин Елис Грей да оздравее от Алцхаймера, но за да има драма, явно следващата серия ще има проблясък Simple Smile

мисля, че Ричард няма да се върне на шефското място, но сценаристите със сигурно ще създат интрига в надпреварата за вакантната позиция.

а мислите ли, че Алекс харесва Адисън? и че понякога грубото му поведение е като защитна реакция? 

# 277
  • Мнения: 2 897
а мислите ли, че Алекс харесва Адисън? и че понякога грубото му поведение е като защитна реакция? 

На първия въпрос не мога да отговоря...не съм убедена,че я харесва,не знам и защо не съм убедена:crazy:
За поведението му-отдавна съм забелязала аз,че героят му е добър и чувствителен човек,но се крие зад грубото и арогантно поведение(не леко детство може би,много излъгани надежди...)

# 278
  • Мнения: 994
и аз не знам дали ми се иска Алекс да харесва Адисън, мисля, че с Изи повече си отиват...
е ще разберем  - едва ли скоро ще приключи сериала - има да ги въртят...

# 279
  • Мнения: 2 897
и аз не знам дали ми се иска Алекс да харесва Адисън, мисля, че с Изи повече си отиват...
е ще разберем  - едва ли скоро ще приключи сериала - има да ги въртят...

Мисля,че ще стане доста захаросано ако всеки стажант се 'залюби' с ръководител.Алекс и Изи са си един за друг,според мен,може би след време отново ще се преоткрият...

# 280
  • Мнения: 389
В една серия се намекна за това, че като малък Алекс е бил пребиван от баща си...  Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 994
вчера гледах SAG наградите - на актьорската гилдия в Америка. Grey's Anatomy взе награда за ансамблово изпълнения в категория ТВ драма, а Chandra Wilson (Бейли) за драматична актриса в ТВ сериал.
Много забавна реч изкара Chandra Wilson - благодари на всичките си 10 екранни партньори, които са тук плюс един, който е в рехабилитация (Isaiah Washington го нямаше).
а накрая завърши нещо в тон, че има надежда за всички след като тя с нейния цвят на кожата, лице и рамене е взела награда. много беше готина, но пък Ellen Pompeo много тъпо се изказа - недовършено и инфантилно...

# 282
  • Мнения: 6 167

здравейте!
аз се опитвам да свалям субтитри .srt, .sub, но като ги запазя ми излизат маймуни...
знае ли някой как да реша проблема... newsm78

# 283
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Ако ги отвориш в Notepad, пак маймуни ли излизат?

# 284

Общи условия

Активация на акаунт