Дуралекс в съдомиалната

  • 5 959
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 259
Вчера правихме освещаване на апартамента ни.Искарах целия сервиз Дуралекс,да е красиво де.После в съдомиалната с Калгонит и днес мъжо ми ги е наредил по шкафовете,щото аз съм на работа.Даже ми де обади да каже,че всички са измити супер,че малко я поприпълнихме.Така че споко.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
И на моите дуралексови чиний се появиха такива петна. Така и не разбрах от какво точно. Ползвам сол, гланц и таблетки Калгонит - точно както препоръчват всички, но петната са налице. Странното е, че от няколко месеца мия на ръка и петната не се махат.
Точно от това се притеснявам!

Иначе се обзаведох с Индезит. Снощи я монтираха. Тази ве4ер мисля да я ползвам. Към съдомиалната има подарък Калгонит 3 в 1. Аз си купих Сомат таблетки, гланц и сол по отделно. Чудя се дали да пусна първо само с Калгонита преди да заредя сол и гланц  newsm78.
 За първи път ми е. Използвам темата да не пускам няколко почти еднакви. Ина4е дуралекса ве4е е нареден вътре - утре ще ви каза резултата.

# 32
  • Мнения: 2 274
  Почти всичките ми съдове са Дуралекс и до сега не ми се е случвало да остават петна! Използвала съм и таблетки и прах и никога не е имало такова нещо!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 686
Моята съдомиялна е индезит. Имам е вече 2 години. Да чукна на дърво досега съм нямала нито един проблем със нея Peace

Зареди си солта задължително. Миялната дори трябва да си има индикатор че солта е свършила, или поне моята има. Знам че не е хубаво без сол, дори ако нямаш може в краен случай да се сложи морска сол

# 34
  • София
  • Мнения: 4 493
Нито с дуралекса, нито с аркопала имам проблем. Миалната ми е сименс  Hug

Общи условия

Активация на акаунт