Мнения за пералня с горно зареждане.

  • 14 913
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 718
пералните с горно зареждане имат по-малък барабан и следователно събират по-малко пране. другият "-" е, че работят с по-малко обороти, което обяснява и това, че не се тресе като центрофугира. май единственият "+", който изтъкна бе, че е с по-малко габарити от другите.


Моята пералня е Wirlpool 6-то чувство с горно зареждане Много съм доволна от нея. И барабана никак не е по-малък - побират се 5 кг.пране като при повечето перални. А за оборотите - на моята може да избираш от 0 до 1000 (макар че 1000 съм използвала няколко пъти).
Моите контейнери също са на капака, свалят се много лесно за почистване. Безшумна е и друг плюс при моя модел е, че може да я отвориш почти по всяко време, за да добавиш нещо ако си забравил.

http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=00002688

# 16
  • Мнения: 22 944
Не съм им фен.Имала съм,но предпочитам тези с предно зареждане.

# 17
Аз съм доволна от моята,Индезит е,засега ми служи вярно.

# 18
  • Мнения: 3 760
Заема по-малко място. Освен това окачването на барабана е наистина стабилно (, което ми позволява да я товаря като магаре  Laughing). Моята е Зероват. На повече от 10 години е. Бетон!!!!

# 19
  • Мнения: 404
Аз ползвам пералня Whirlpool с горно пълнене и съм адски доволна.Ползвам я от 7 год. и до сега не съм имала проблеми с нея.Като се стигне до купуване на нова отново ще избера такава.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вал-Стеф - бягай мноооооооого на далече от пералня с горно зареждане!
Момичетата дето са недоволни, вече са ти споменали част от проблемите им. Но това е малка част.

Ходи си избери пералня с люк, доакто не ти е късно и късмет в покупката  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 576
ще се опитам да реабилитирам whirpool с горно зареждане - имам я от 8 години, не е мръднала, идеално ми се вписва в кухнята, не е шумна, много добре си пере и според мен е икономична. да, контейнерите са на капака, но лесно се почистват...а и не държа да гледам как се върти...и още един голям плюс за мен - детето не може да я отваря и да слага "изненади" вътре....
И моята е същата марка. Ползвам я от 2 години и съм много доволна  Peace. Събира 5кг пране максимум. Но аз обикновенно пера по 3кг, така че не ми пречи Wink. Има възможност да се регулира Т-та на пране 0-90градуса и центруфугата 0-1000. Предимно я ползвам на 1000 обурота центруфуга, по-шумно е от на 800, но какво да се прави.

# 22
  • Мнения: 3 562
Вече трета година ползвам Уърпуул с горно зареждане.
Според мен минуси няма.
Плюсове:
- заема малко място,
- 1200 оборота - на кого му трябват повече,
- по стабилни са,
- барабана се държи на две оси и така е по - здрава,
- има отложено пускане,
С две думи - пералнята е супер  Laughing
Преди нея ползвах индезит - също бях доволна, но тази определено ми харесва повече  Laughing

# 23
  • Мнения: 448
Още един глас за Whirpool thumbsup. Имам я от 6г, никакви проблеми. Има си много програми ( това естествено зависи от модела), събира много пране, наистина когато я купувахме в магазина ни я препоръчаха, като по-устойчива, заради двете точки на закрепяне на барабана. Ако ги погледнеш в магазина отвътре, барабана се затваря изцяло и на практика е почти невъзможно изпадане на каквото и да било извън него (копчета, монети) и др. Уплътнителите са високо поставени и по бавно се увреждат. Кочпетата са високо разположени и трудно достъпни за детето. Пералня, като пералня wash. Нашата стои в кухнята и  според съпругът ми основното и предимство е, че когато си пия кафето с приятелки не му гледаме гащите и чорапите.  moresmile

# 24
  • Мнения: 6 167
moeto мнение е силно положително))
казана се държи на 2 оси и тн.

имали сме уорпул , страшна пералня,
сега имам канди - пак така.

няма отрицателни страни.

# 25
  • Мнения: 2 035
Нашата стои в кухнята и  според съпругът ми основното и предимство е, че когато си пия кафето с приятелки не му гледаме гащите и чорапите.  moresmile

След този убедителен довод моя мъж каза задължително ще се спрем на такава  Joy

За момента май сме се спряли на тази: ELECTROLUX EWT-1010[/ur]

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 20:36 от val_stef

# 26
  • Мнения: 216
ние имахме Whirlpool с горно зареждане.
плюсове: 1. заема малко място( наистина са супер компактни)
                2. имат 2 ротора(центрофугират като змейове-при по-високо оборотните можеш да извадиш прането абсолютно сухо)
минуси:  1.контейнера за препарат, ако използваш сух, няма почистване - нещо не е доизмислено,затова по-добре да ползваш течен прах)
               2.като започне да центрофугира издава шум все едно излита самолет(добре, 4е не се и разхожда:))) )
               3.'абе не виждам какво става като няма празор4е", както казва майка ми.
Надявам се да съм била от полза с този кратък разбор! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт