Слънцето зад облаци наднича - ПЛЕВЕНското човече якенце облича

  • 13 061
  • 224
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 801
ееее,Дикс,навитак за женско парти, Мъжо все вика,че ще гледа малката,ама аз като няма с кой да изляза........
Гледахте ли Дес по ББт? аз успях съвсем малко,но....изглеждаше и говореше добре, малко се повъртя на онез червени столове,това си коментирахме с Дражко,хехехехе
Дееееес,браво

# 151
  • Мнения: 5 026

Гледахте ли Дес по ББт?
Гледах я! Мина добре, само притесненията й бяха напразни! Поздравления!

# 152
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не съм я гледала. Кажете нещо повече, за какво са говорили? А за срещите наистина, ако може да са в почивните дни.

# 153
  • Мнения: 2 070
Искам и аз с вас на вечерно парти... ще съм в Плевен не този, а следващия weekend, дано пак не изпусна нещо

# 154
  • Мнения: 801
в клюкарника попаднах на тази тема:
Гласувайте за българска корица в Нешънъл Джиографик, ако искате мами гласувайте, ето ви линк

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138393.0
 

# 155
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз гласувах, но крайното решение няма да е на читателите, а на редактора или който отговаря за тези неща, те ако не са го направили вече няма за кога да чакат.

# 156
  • Мнения: 2 040
Радвам се че снимките са ви харесали ... следващия път повече ще има   Hug

Валя, изобщо не се извинявай мила .. аз също от първия път имена не помня, ако не ми се повтория няколко пъти ..  Laughing
Иначе цвета на косата ми е един и същ от снимката на аватара и в момента ... явно заради светлината се е получило така ..  Laughing

# 157
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ирена, така няма как да не си запомним имената. Laughing

# 158
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ааа, аз друго предлагам.Какви са тези обедно-сладкарски срещички ?С татковци.Никакви такива  Naughty.Вечер,оставяме децата на татковците и отиваме в едно задимено заведение и си пушим  smile3546 и пийваме  Wine Glass кой каквото си желае и се веселим  newsm19
С ръце подкрепям това предложение Hug Laughing.и кога ще го направим? newsm78дано да е по-скоро.

# 159
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ааа, аз друго предлагам.Какви са тези обедно-сладкарски срещички ?С татковци.Никакви такива  Naughty.Вечер,оставяме децата на татковците и отиваме в едно задимено заведение и си пушим  smile3546 и пийваме  Wine Glass кой каквото си желае и се веселим  newsm19
Ако може без цигарки   Sick

# 160
  • София
  • Мнения: 9 898
Момичета,да ви питам-има ли в Плевен филиал на фирмата Мосткомпютър?Нашият компютър нещо не е наред,а е в гаранция и ако няма тук филиал трябва в Сф да го караме.

# 161
  • Мнения: 1 955
Валенце, от сайта на Most Computers не можах да разбера дали имат дилъри в Плевен, но има телефони 02/ 91 823 и 088/ 12 67 Звънни и ги питай  Peace

# 162
  • Мнения: 801
мами,кога излизате на разходка в това време? аз вчера излясох когато спря дъжда,някъде към 3 и нещо и се разхождахме до към 5 и нещо,ама гъзо ми стана на шушулка.и май смао аз бях навън по това време с количка....а ми е мн скучно сама....

# 163
  • Мнения: 5 026
Не излизаме и се побъркваме и двамата  Crazy.  С нетърпение чакам по-прилично време, та и за 15 минутна разходка.

# 164
  • Мнения: 262
И аз не излизам.С такси до едната баба, оставям Димана, взимам и храната от кухнята и обратно. Но утре изкарваме зимнатаколичка и ще се разхождаме докато станем на ледени статуи.
Я да ви питам. Къде се продават конструктори ЛЕГО. В неделя съм на РД на малката си племенница и искам да и купя такъв.

Общи условия

Активация на акаунт