Слънцето зад облаци наднича - ПЛЕВЕНското човече якенце облича

  • 13 033
  • 224
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 9 879
Валенце, от сайта на Most Computers не можах да разбера дали имат дилъри в Плевен, но има телефони 02/ 91 823 и 088/ 12 67 Звънни и ги питай  Peace
Дикси,благодаря!  bouquetОбадих се-имат фирма,която ги обслужва тук-Електроника и софтуер.В понеделник компютъра ни отива на чичо доктор Confused.Какво ще правя без него не знам,но дано го оправят по-скоро.
Честит ви първи сняг.Ние излизаме всеки ден,поне по един час сме навън.обожавам студеното време-а децата ни кой не ги пита-излизат с мен hahaha.

# 166
  • Мнения: 801
и ние излязохме с Радост в Кайлъка за половин час........тя спа през цялото време,а мен ме брули ветъро.....ама нямаше никой и все ми се причуваха разни неща, брррррр,много ми беше призрачно,макар тази дума да не е на място,хехехехехе

# 167
  • Мнения: 1 953
         Хайде честит първи сняг на всички малки и големи !!!  Laughing
                         

# 168
  • Мнения: 77
Ееехооооо!!!  Да драсна и аз два реда, че ме забравихте!!! Laughing Ми то с този нашия комп счупен, само забива и много вече ме дразни, ето и днес писах и тъкмо да пратя и заби!!!  comp03 Днес излизахме с Марти бях го увила и той си спинкаше... почти перфектно, като се изключи това, че аз замръзнах хем бях с ръкавици и шапка!  cold Малее, какво ще правим цяла зима плаша се вече. То само вкъщи седи ли се!?! Взехме му бънджи ама то много ни е голямо още, няма опора за гърба и съм му натъпкала една възглавничка да го подпира. Малък е още за бънджито ама все някога ще си се заседява там сам!!!!!! нямам търпение!
 Furor излизахте ли днес? Пак видях онази количка за малко бебче и за седящо дете отпред – мнооого як тандем!!! Коша за бебчето е на ниво на дръжката, а отпред седи детенцето! Aterg – действайте по въпроса и догодина и вие с такава!!!
  Днес видях и Plamsi - Люси беше с много хубави шапка и шал!

# 169
  • Мнения: 262
Действаме, действаме. Ама ти питай откъде е количката следващия ът като ги видиш.

# 170
  • Плевен
  • Мнения: 239
аз що не те видях?да ми се обадиш другия път.шапката и шалът са от "венис" на благоев. Hugза всички в този студен ветровит ден.

# 171
# 172
  • Мнения: 922
Здр, момичета
след кратка пауза пак се включвам...
брей голям вятър... днес направо не посмях да изляза...
а пък вчера - голяма разходка направихме сутринта (то и времето беше малко по-добро). Обзаведохме тати-то с блузи, бати-то с ботуши и нови домашни обувки, Деничка-та с шапка... и аз намазах - с една блузка... Много ползотворен ден Wink
аз също съм решила да излизам с Деничка въпреки студа. Най-удобно ми е следобед, когато трябва да се вземе бати-то от градина, ама да видим какви ще ги измисля.
Сега чакам да свъши предаването за коли по бТВ-то и ще ходя да правя салата с риба тон.
Ще се пробвам да кача снимки от кръщенето (макар, че нямам всичките)
Поздрави и чао засега Grinning

# 173
  • Мнения: 922
Ето и обещаните мъничко снимки:
http://snimka.bg/album.php?album_id=74525
ПОздрави

# 174
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
deisy_g, аз те познавам, имаш ли връзка с учителката по литература Галина Димитрова и нейните деца?

# 175
  • Мнения: 262
Много хубава е Дени! И с тази бяла рокля е като една малка принцеса! А аз, честно казано, не можах да те позная на първата снимка, Деси. До сега съм те виждала все с вързана коса.
Да ви се оплача. Димана е пак болна. От събота кашля. Снощи я водих при Българанов. Диагноза: обструктивен бронхит. Лекаря каза, че за 4-5 дена ще се оправи. И да не спираме разходките, което много ме зарадва. Но днес няма да излизам, защото зазимихме лятната количка, а зимната е със спукани гуми. Но утре сме на линия!

# 176
  • Мнения: 5 026
Отглеждам една голяма бесотия  Wink От сутринта успя да разглоби слушалките на компютъра и да ми обърне кафето на земята. Та сега се очертава едно пранееее  ooooh!
 И разходката ще пропуснем отново, че като гледам може дани издуха тоя вятър.
 Лек ден!

# 177
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Atrakcia, всички гледаме в къщи по едно такова. Какво да ги правим, искат да опознават света. Аз с това време съм се видяла в чудо, май ще ми трябва хол с размерите на футболно игрище. Това мое дете има енергия за трима, сега като не е по цял ден навън да тича и щурее, в къщи скоро всички ще откачим.

# 178
  • Мнения: 161
Здравейте плевенски мамчета!
Аз още не съм мама preggo, но се надявам през април да стана и всичко да протече нормално. От време на време ви чета, но сега се обръщам с един въпрос. newsm78 newsm12
Знае ли някой дали в Плевен може да се прави фетална морфология? И къде?
Много съм ви благодарна предварително и продължавайте да пишете, доста нещица научавам от вас за в бъдеще  smile3521

# 179
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравей sissi, добре дошла в нашата темичка.Лека бременност ти желая. В Плевен ли живееш?  На въпросът ти може би ще отговори Дикси като се включи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт