Ядосвате ли се много когато бебето плаче повечко??

  • 7 618
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 592
Не, винаги съм го възприемала като бебешки начин за комуникация- или го боли или е мръсно - как иначе да разбера newsm78. Но сега, кагото порасна и плаче за да стане на нейната наистина се ядосвам и някой път ситгурно изглеждам точно така newsm61

# 76
  • Мнения: 2 159
ааа ядосвам се и още как, направо се плаша понякога Laughing
как да не се вбеся като се дере, защото съм се уморила да я разнасям на ръце и съм я оставила в леглото, направо е в състояние от инат часове да реве, това направо си ме побърква Laughing

# 77
  • Мнения: 295
В началото не се ядосвах, по скоро ми беше тъжно че не мога да го успокоя. Сега когато мрънка и плаче, не иска да заспива и т.н., чувствам че лесно ставам раздразнителна.

# 78
  • Мнения: 2 956
Да, ядосвах се в началото, ама свикнах. Просто ме побъркваше самият рев, в смисъл чувствах се безсилна, тъй като каквото и да направех не спираше. Малко странична помощ ти е нужна, дори и за малко да се откъснеш. А и хормоните ти още на са се нормализирали. Ще мине време и ще се оправят нещата. Hug
Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 833
Старая се да не му давам да плаче! Според моята теория бебетата плачат само ако нещо не им е наред - гладни, мокри, боли ги нещо. И моето се научи само да мрънка, когато нещо не му е наред. Само че, той колики не е имал!
Иначе в началото се скъсваше да реве от глад и аз направо полудявах.  Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами, нормално е да се ядосаш, да се притесниш, да ти докривее. На никоя майка не и е приятно детенцето и да плаче поради една или друга причина. Но с времето (от личен опит говоря) някак си "свикваш", че това е неизменно и нормално и преставаш да се шашкаш толкова. Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 978
Не разбира се, но определено се притеснявам

# 82
  • Мнения: 171
Не 4е се ядосвам, но на моменти рева супер ме дразни и.......... 4ак не знам  Tired

# 83
  • Мнения: 35 961
владей се, за да е по-спокойно детето

# 84
  • Мнения: 113
О-о-о,изнервяше ме и още как!Направо ми идваше да се хвърля от някой мост Wink.Но сега, дали защото хормоните не действат така бурно,както след раждането или просто бебка не плаче толкова много,много по-лесно понасям плачът и.Колкото по-голяма става,толкова по-малко плаче и все повече се заиграва.Първият месец е най-трудно,след това е песен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт