Бременност след секцио?

  • 1 252
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
дай боже! дай боже!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 768
Здравейте,момичета!
Съвсем скоро загубих бебето си-родих чрез секцио по спешност в първия ден от 9я месец,за съжаление бебенцето ми се роди мъртво,независимо от бързата интервенция. Не е тук мястото да описвам психическото си състояние в момента. Просто мисълта за нова бременност е единственото,което по някакъв начин ме държи все още. Докторите ми казаха,че можем да започнем опитите след 6 месеца. Има ли сред вас майки,родили чрез секцио и забременели след 6 месеца? Имахте ли проблеми по отношение на операцията? Аз се доверявам на докторите,но все пак,ако има някоя от вас да сподели от личен опит???
Благодаря ви предварително!
миличка, нямам думи да кажа колко ми стана мъчно като прочетох постинга ти Cry аз също загубих бебе но в 13 гс и ми беше много мъчно но може би е само частица от това което ти си изпитала Cry
втория път след като забременях родих секцио и то по желание защото исках да бъде най-сигурно за бебето. тогава опериращия ми доктор ми каза че след 1 година мога пак да забременея, а ако са минали 2 години от операцията може и нормално раждане. е , аз забременях 1 г и 3 м. от секциото. всъщност риска при по-рано забременяване е дали шева на мватката е достатъчно зарастнал и дали ще издържи това натоварване в последните месеци, но имам позната която забременя ок 9 м след секциото и роди пак секцио разбира се, така че стискам палци и се моля скоро да се похвалиш с две чертички и след това след 9 м. да гушкаш живо и здраво бебе. 
успех миличка

# 17
  • Мнения: 3 595
Още отсега  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и ще се  Praynig много за вас!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Съжалявам за това, което ти се е случило! Но не чакай повече от 6 месеца - и на нас док ни каза `6 месеца и работете за второ`, та чакаме да изтекат и започваме и ние! Стискам ти палци! Всичко ще бъде наред

# 19
  • Мнения: 1 877
Съвсем скоро - по случай второто ми раждане - лежах с една майка ,която беше забременяла само 3 месеца след първото секцио...е да ви кажа ,че риск си има неината матка за малко е щяла да се разкъса и да загуби ,както бебето,така и с нея да има усложнения...Да ти кажа докторите никак не бяха във възторг от този факт...Така че е добре да се изчака,колкото е необходимо

# 20
  • Мнения: 1 104
Много съжелявам за това, което ти се е наложило да изживееш.Не се притеснявай за нищо сега и скоро пак ще си бременнна.Всичко ще е наред след операцията. На мен са ми казали да се изчакат 6 месеца.

# 21
  • Мнения: 439
миличка, Господ да е с теб да имаш един ден здраво и хубаво бебе, което да изпълни отново с радост живота ти! ние, майките от форума, сме до теб и ти го пожелаваме от цялото си сърце!
бъди силна и се зареди с търпение и спокойствие да преодолееш това ужасно изпитание!

аз също родих секцио, казаха ми 2 години поне да е разликата от това до следващо евентуално раждане!

прегръщам те!

Общи условия

Активация на акаунт