Как се очакват и посрещат бебета в чужбина?

  • 3 013
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 825
Ахам, добре. Значи аз не съм разбрала сравнението.
Мислех, че казваш, че изобщо липсват.
Както и да е... Що толкова се впрягаш? Tired

хормони.

Да не би да имаш нещо да ни казваш ?  Wink

# 46
  • Мнения: 3 425
Ето и аз да кажа...макар че вече са прехвърчали и искри  Crazy

Лени, навсякъде ги има суеверията,но в Бг наистина все още суеверията са напочит!Още не се е подновило изцяло мисленето...ние кат станем баби ще е друго,ще видиш  Peace

Тук забелязах,че пазарите се правят...не познавам някой,който да ги е правил след раждането!В някои магазини има и листи за подаръци!
Изписването от болницата не е кой знае какво...аз лично толкова бях шокирана,че дори не благоволих да се снимам!
Балоните и цветята по вратите са супер...много любимо нещоSimple Smile

Ние купихме вестиците от деня,за да знаело детето какво се било случило на неговия ден!

И това е!

Искам пак  Blush


PP Leni,kazwaj si bez boi???

# 47
  • Мнения: 2 379
Ние купихме вестиците от деня,за да знаело детето какво се било случило на неговия ден!
Ей, Кала, това е много интересна идея!
  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 257
Ние купихме вестиците от деня,за да знаело детето какво се било случило на неговия ден!
Ей, Кала, това е много интересна идея!
  bouquet

По повод на тази идея - в бебешките дневници, които продават тук, има страничка, на която се отбелязва не само кои са били водещите новини на деня по вестниците, ами и цената на бензина в този ден, на литър мляко, колко струва една пощенска марка и други такива дреболийки, които се оказват адски интересни след време - така например скоро гледах на едно мое близко детенце дневника от 2002 - тогава бензина при нас е бил $1.29 Crossing Arms

# 49
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И ние запазихме за Дани вестници (от следващия ден, защото докато се сетим, свършиха).
Иначе, спор няма, тук е много по-ведро очакването. С бейби шауърите (аз имах 3 - един от приятелки, и по един на работа и на мъжа ми на работата; бяха в 8мия месец, имахме купища подаръци) няма начин да не ти стане хубаво от щастливи, позитивни мисли.

# 50
  • Мнения: 1 393
И ние запазихме за Дани вестници ...

И ние така- но добре, че ни подсети една сестра, иначе аз нямаше да сетя, поне не в този момент.  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 6 798
Ние уж щяхме да пазим вестници, но май ги затрихме...обаче пазя списание "9 месеца" от месеца , в който е родена, надявам се, че след години ще и е интересно как са се гледали бебетата, когато тя се е родила! Wink

Общи условия

Активация на акаунт