прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 728
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • по света
  • Мнения: 1 587
От догодина като стана на 30 ще гледам да си мълча  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 562
Зависи кой пита  Mr. Green

Иначе от миналата година реших да остана на 30  Mr. Green за известно време  newsm27

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За сега не, надявам де и след време да не го правя.
В днешно време възрастта не е голям порок. Хората по-скоро крият килограмите си  newsm78

# 48
  • Мнения: 630
E, ако свалят някоя друга годинка - няма да ги поправям Whistling

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
Защо да си крия годините ? Все пак споделям мнението, че човек е на толкова години на колкото се чуства. Друг е въпроса, че от известно време се чуствам на двойно повече отколкото съм  Sad

# 50
  • Мнения: 6 167
въпросът е по-подходящ за форум бг-леля и бг-баба

хората ми дават по-малко от моите 32.
радвам се, но и да не ми ги дават - все ми е тая
става все по-хубаво с годините.
няма от какво да се крия.

 ( виж килограмите крия, да  Crazy)

# 51
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
А аз ще задам друг въпрос - имате ли познати, които си крият годините? Щото аз нямам такива....
да, познатКИ Rolling Eyes и точно щото са познати не съм посмяла да попитам защо се изчервяват като ги питат или се гневят на въпроса.
а по тв редовно някоя известна доня се пристисква и се цупи като й подхвърлят нещо за годините дама не се пита на колко години е
 и защо да не се пита? newsm78 не виждам нищо лошо аз пък...
затуй рекох да питам .

Аз съм си имала неприятности с това,когато съм търсила работа и оттогава мразя да ми любопитстват.И казвам първата цифра,за която се сетя.
добре де, ами като се разбере после?
иначе си права за дискриминацията относно възрастта по отношение на работата:roll:

# 52
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
не, не си прикривам възрастта. Струва ми се смешно. Обаче яко ме пита някой, дето не ми е симпатичен, казвам "тайна" и се усмихвам мило ( да се сеща какво му мисля )  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
На моята възраст едва ли има жена,която да прикрива че е на толкова-24год.Мисля че е смешно да намаляш годинките си като те попитат,по-добре ако не желаеш да отговориш да кажеш,че на жена такъв въпрос не се задава.Ще видим с времето,но се съмнявам да го направя. Flutter

# 54
  • Мнения: 3 537
Карчева,аз пък мислех че си по-голяма. BlushНе че съм те виждала! Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 5 289
Краси аз и се чувствам по голяма да ти кажа,нооо слава богу несъм. LaughingВ профила ми пише възрастта,незнам защо си си ме представяла по дърта newsm78,а може би на снимките си изглеждам така? Rolling EyesДано да не е....... ooooh!

# 56
  • Мнения: 4 076

иначе си права за дискриминацията относно възрастта по отношение на работата:roll:
Именно.И не само дискриминация заради ЕГНто,а и за това,че съм майка на 2 деца,понякога-и че съм жена Mr. Green
Не обичам недискретните въпроси за каквото и да е и не ги задавам.На колко год.е някой,колко кг.,че кой номер бельо носи-какво ме интересува?

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Нищо не крия,всичко казвам и показвам Mr. Green.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 105
все още- не, на 24 години нямам какво да крия  Grinning

# 59
  • Мнения: 2 936
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, ....., при което следват невярващи погледи Blush
smile3521 и при мен е така,4е някой път и повече от 5г.ме смаляват....

Общи условия

Активация на акаунт