прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 737
  • 186
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
( виж килограмите крия, да  Crazy)

О, да  Grinning И аз така  Grinning

# 76
  • Мнения: 13 512
( виж килограмите крия, да  Crazy)

О, да  Grinning И аз така  Grinning
Е,сега...нали темата е за годините!Никога не си казвам килограмите!дОБРЕ,ЧЕ НЕ  ГИ ПИШЕ И ТЯХ В ЛИЧНАТА карта,че  #2gunfire

# 77
  • Мнения: 27 524
Е,сега...нали темата е за годините!Никога не си казвам килограмите!дОБРЕ,ЧЕ НЕ  ГИ ПИШЕ И ТЯХ В ЛИЧНАТА карта,че  #2gunfire

Да, бе, ще има бунт... пък и много се менят, не става  Laughing Има и такива дето си ги казват, но те са все слаби и немощни  Crazy Crazy Crazy

# 78
  • Мнения: 3 537
Аз предлагам да пишем в профила си колко килограма сме .Какво ще кажете? Mr. Green

# 79
  • Мнения: 13 512
Аз предлагам да пишем в профила си колко килограма сме .Какво ще кажете? Mr. Green
Моля? newsm78Е,стана сега вече скандала!Ааааааааааа.... #Cussing out

# 80
  • Мнения: 3 537
Аз предлагам да пишем в профила си колко килограма сме .Какво ще кажете? Mr. Green
Моля? newsm78Е,стана сега вече скандала!Ааааааааааа.... #Cussing out
Шегичка! Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, никога досега не съм прикривала възрастта си.  Wink

# 82
  • Мнения: 191
 Моите 22 и малко са по-скоро за хвалба отколкото за прикриване:))Още млада ,здрав newsm10 newsm10 newsm10 newsm10а и права:))

# 83
  • Мнения: 4 473
Никога, по никакъв повод не съм ги прикривала и не смятам да го правя. Ако някой ми даде аргументиран мотив да го направя - може и да размисля Laughing

# 84
  • Мнения: 408
Тц, само, че казвам само навършените, въпреки, че ми остават два месеца до 32, ама като ме видят с две деца, особено каката и се чудят, как мога да имам толкова голяма дъщеря Mr. Green Имам една колежка, която все й се иска да е по-млада и на рожденния ден си беше взела свещи 2 и 7/въпреки, че ставаще на 37 или 38/. И вика на колегата "Жоре, иди да видиш на колко ставам". Ама аз в това време бях разменила местата и Жоро вика "Аууууу, Ванче, ти на 72 ли ставаш"  hahaha Веднага разбраха кой е виновника  Joy

# 85
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не крия никога възрастта си.

# 86
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
ми то моите 22 години какво да ги крия,скоро ме питаха дали не съм 10 клас

# 87
  • Мнения: 5 682
 FlutterОтговорила съм със "Зависи кой пита", всмисъл такъв че си правя бъзици. Аз съм набор "78, а казвам че съм "87. То естествено ми личи че не съм и всички го разбират. Но иначе не, не си крия годините. Чувствам се добре в своята кожа. Party

# 88
  • Мнения: 5 299
/Никога не ми е хрумвала подобна идея

# 89
  • Мнения: 2 495
Може би като стана над 35 ще послъгвам, но засега това не ми се налага да го правя Wink

Общи условия

Активация на акаунт