прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 735
  • 186
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 897
Не,никога NaughtyНищо,че ме изкарват на по-малко отколкото съм,пак си казвам Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 700
Никога.

# 92
  • Мнения: 262
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush


Точно така съм и аз. Карам 30 - те, а непознати си мислят, че току-що съм завършила средното  #Crazy  hahaha Е, не крия, че много се кефя, де.  Embarassed

# 93
  • София
  • Мнения: 4 025
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush

И при мен така  Blush

# 94
  • Мнения: 397
Макар, че ми е тъжно, че времето лети така неусетно - никога не съм си крила реалната възраст - 34г.,но вътрешно винаги съм се чувствала на 20!!! Laughing
И никога няма да я крия - дори и като стана на 50! Wink
Важното е да си се чувстваш добре в кожата си и да си с младежки дух!!! Peace

# 95
  • Мнения: 1 564
Не,никога.Аз съм на 24 и не смятам,че има какво да крия.

# 96
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз съм на 31, но не ми личат - даже се чувствам по-харесвана отколкото на 21.

# 97
  • Мнения: 528
Напротив - винаги ми дават поне пет години по-малко и се налага да убеждавам, че съм на цели 30/въпрос на чест е все пак/, при което следват невярващи погледи Blush

И при мен така  Blush

И аз съм почти на 30, но обикновено ми дават максимум 23...трябва да си призная, че никого не убеждавам в противното Whistling

# 98
# 99
  • Мнения: 5 103
Не ми се налага, доста съм млада още.

# 100
  • Sf
  • Мнения: 808
Според зависи Simple Smile Иначе съм пак добра стара сиганка и лъжа на поразия.

Като студентки ходехме веднъж в месеца да сваляме млади зайци и тогаз голямо лъжене падаше... Ееех, години и спомени Simple Smile

Е, не съм бабичка все пак Simple Smile Една приятелка все ми казва: "Нямаш одъртяване, ма..ка му" Било комплимент Simple Smile

Тя и Emi ме направи на 80 набор, ще я удавя в черпня таз жена Simple Smile

# 101
  • Мнения: 4 406
не, даже наскоро си добавих 4 години за по- ефектно...

# 102
  • Мнения: 132
Не крия.На 26 съм,но изглеждам много по малка Simple Smile

# 103
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не я прикривам, нали и набори имам, те помнят Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 4 966
Не я крия.На 23 съм.А и изглеждам по-малка.

Общи условия

Активация на акаунт