прикривате ли реалната си възраст?

  • 4 732
  • 186
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 176
Гордея се. Не изглеждам нито на по-малко, нито на повече от 36г.
Ехххх ако успея да заслабна още 20 кг. може и да се подмладя Laughing

# 136
  • Мнения: 1 446
След 20г. може би ще крия , но за сега не ми се е налагало.

# 137
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Все още не Blush то мойте 24 още няма какво да им крия Mr. Green но с килограмите въпроса е друг Mr. Green Flutter може би като стана на 40 ще си спестявам някоя друга годинка ooooh!

# 138
  • София
  • Мнения: 152
Не, никога до сега не ми се е налагало да го правя  Naughty

# 139
  • Мнения: 1 432
Аз пък като кажа ,4е съм на 23 не ми вярват......18 ми дават хората Crazy,пък и дете имам, още по-ве4е не ми вярват Crazy...................искам да съм голямааааааааааааааааааааааааааааааааааааа Blush

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 404
Обичам да гледам опулените погледи срущу мен като им кажа на колко съм, продължават да не ми дават повече от 25.

# 141
  • Мнения: 686
За сега не я прикривам, и всички казват че не ми личат годините, дано и след време да е така!

# 142
  • София
  • Мнения: 5 079
Не прикривам (засега... Mr. Green), още няма какво да се прикрива, като ме видят с бебо и си мислят, че съм на 18  #Crazy и се чудят как може да съм станала мама толкова рано...  Laughing Не ми личи, че съм със седем години по - дЪрта....  Joy

# 143
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ама наистина си ми е много интересна темата! Flutter Flutter
всички бг мамми младииии.

 като се замисля, никой не се е учудвал на възрастта ми като я кажа, явно си ми личат годинките или пък аз съм черната овца в тоя форум Mr. Green Wink

не че не е имало някой и друг овен да ми каже, че не ми личат, ама аз съм мно'о мнителна и си мисля, че го правят от кавалерско чувство или куртоазия newsm78 Grinning

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не, но аз още съм на възраст, с която мога да се шегувам от рода на: "Ние старчоците, какво да правим?" и "Нас не ни гледай, ние сме вече на изхвъргач-ката!" Joy

# 145
  • Мнения: 2 956
Не, не я прикривам и си мисля,че и на 50 като стана пак няма да я крия. Това е тъпо според мен.

# 146
  • Мнения: 3 050
Не, не я прикривам и си мисля,че и на 50 като стана пак няма да я крия. Това е тъпо според мен.
Peace
Аз все още няма какво да му крия-те скоро ще станат цели 19! Laughing (е, не съм мама но се разхождам из форума защото има интересни статии)

# 147
  • Мнения: 3 537
Ще ви издам една тайна.Аз всъщност съм на 75 години,а там долу са моите пра-внучки.Но ми е неудобно и тук във форума излъгах че съм на 30. Mr. Green

# 148
  • Мнения: 565
Не я крия. Сигурно защото съм на 25г. Simple Smile

# 149
  • Мнения: 155
Искам да я кажа, но никой не ме пита за нея.

Общи условия

Активация на акаунт