Увиснали гърди!

  • 4 167
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 011
Изобщо не съм съгласна, че основна причина за увисналия бюст е не носенето на сутиен. Нося сутиен от деня, в който можех да сложа такъв, никога не съм си позволявала да ходя без сутиен и резултата е на лице.
Носенето на сутиен не е гаранция, че няма да има увисване. Но липсата му при тежки от кърмата гърди е гаранция за увисване.

# 31
  • Мнения: 1 421
Ами не е гаранция, до вид кожа и възможност за възстановяване е. Същото се случва със стрии, белези, стегнат външен вид. Ако кожата ти е тънка и не е еластична се спукай да носиш сутиен, е няма да се върнат, ако кожата е еластична и се прибира лесно, може изобщо да не слагаш сутиен и пак ще се станат чудесни като преди.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 13:07 от Жоржи

# 32
  • Мнения: 2 622
Радвам се, че прочетох темата. Grinning В 4 месец съм и от 70Д преди бременността в момента съм 70Е-75Д и имам чувството, че още ще порастнат а на практика съм свалила дори килограми от преди да эабременея эаради повръщането.... не нося сутиен като спя и често вкъщи вечер(навън и преэ деня вкъщи нося винаги!!), но почвам от сега. Как мислите, упражненията с тежести след раждане помагат ли? На снимката по-горе эа пример жената иэглежда много много отпусната. Влияе ли раэвитата мускулатура преди/след бременността на предотвратяването?

Също не съм се маэала много до сега пак эаради гаденето от мириэми. Има ли нещо специално, с което сте се маэали с добър ефект или е като коэметиката эа останалата част от тялото? В момента ми понася само синьото мляко на Нивея и то не всеки ден, скъсвам се от повръщане при каквито и да е масла. Sad

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 11:37 от snowwhite12

# 33
  • Мнения: 6 930
Не мисля, че упражненията помагат особено, освен може би на много малки гърди. Мускулите ще се стегнат, но тъканите и кожата-не, особено ако са много разтегнати. Аз бях стигнала до чашка D, после си се върнах на В и С (в зависимост от подгръдната обиколка и модела). Мазилото, ако е достстъчно хидратиращо, би трябвало да помогне малко с еластичността. Но най- вече е до ген, ми се струва. Но за носене на сутиен съм твърдо "за".

# 34
  • Мнения: 197
Радвам се, че прочетох темата. Grinning В 4 месец съм и от 70Д преди бременността в момента съм 70Е-75Д и имам чувството, че още ще порастнат а на практика съм свалила дори килограми от преди да эабременея эаради повръщането.... не нося сутиен като спя и често вкъщи вечер(навън и преэ деня вкъщи нося винаги!!), но почвам от сега. Как мислите, упражненията с тежести след раждане помагат ли? На снимката по-горе эа пример жената иэглежда много много отпусната. Влияе ли раэвитата мускулатура преди/след бременността на предотвратяването?

Също не съм се маэала много до сега пак эаради гаденето от мириэми. Има ли нещо специално, с което сте се маэали с добър ефект или е като коэметиката эа останалата част от тялото? В момента ми понася само синьото мляко на Нивея и то не всеки ден, скъсвам се от повръщане при каквито и да е масла. Sad

Мазах се и все още се мажа с Палмерс, но като решат да увиснат само ножа май ще е спасение.
Аз имах доста кърма, на едно изцеждане съм имала над 400 мл.мляко!
По пп големи гърди, пълни с толкова мн.кърма и помпане на ден по 5 пъти на ден - това е резултата! 😑

# 35
  • Мнения: 3 430
И аз потвлрждавам , че няма решение.
Упражненията могат да възтановят мускула, не кожата.
Изчакай поне 6 месеца, след като спреш да кърмиш и цедиш. Когато жлезите стигнат до нормалния си размер тогава го мисли.

Но най -общо казано.. решението е само оперативно, в случай че не харесваш крайният резултат.

# 36
  • Мнения: 2 622
Ми май да почвам да спестявам от сега эа лифтинг Joy А колко раэмера (сутиен) качихте общо от началото на бременността до началото на кърменето?

# 37
  • Мнения: 3 430
Ми май да почвам да спестявам от сега эа лифтинг Joy А колко раэмера (сутиен) качихте общо от началото на бременността до началото на кърменето?

Няма формула за какъв ще е крайния резултат.
Също ако мислиш да имаш повече деца, мисли за корекции след това.

От моя опит. Преди да забременнея първия път имах 75С размер на сутиен,  по време на бременността стигнах до 90Д ,след втората бременност и 6м след спряно кърмене бях на 80А.
След операция съм с 75Д или 80С.

Меренето по сутиен е малко относително.. но за ориентир ..

Общи условия

Активация на акаунт