тема за чат - ако искате може и седмична или месечна

  • 5 901
  • 160
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 315
Марги, не се запознахме на форумската среща, но на следваща среща - ще се престраша   bouquet (нещо срамежлива съм станала  Blush)

Следващия пъ обезателно, моля те! Аз нали бях с детето и гледах леко ошашавена магариите му и тичах след него Laughing.

Утре да ми стискате палци че съм на зъболекар и ме тресе шубето, а на всичкото отгоре от сега ме боли  Laughing. Ще си купя аналгетци за след това, че мъдрец ми разказва играта  Crazy.

пеперуна, с поръчител не става ли да изтеглиш заем? Стискам палци следващия път да стане!

# 46
  • Мнения: X
Аз съм вече много щастлива, приключих с този проект, върху който работех, сега вече ще имам повече време, за да си свърша друга работа, да си почина, ще си накупя книжки за детето - как да го възпитаваме...  Embarassed че май се започва... дали ще ми помогнат незнам - и ще се включвам по-често. Бе с една дума - здравей живот.
Но се подготвям психически, че като тръгна на работа все ще е такъв зор. ..

# 47
  • Мнения: 811
ще си накупя книжки за детето - как да го възпитаваме...  Embarassed че май се започва... дали ще ми помогнат незнам

Каси,помагат книжките.Аз много чета.В нета също има-ако искаш ще ти пусна линк.
И честито за проекта  Peace

Марги,ще взема заем-мама ще ми изтегли.

Много студено беееее,не обичам зимата.

# 48
  • Мнения: 2 327
Я пусни линк наистина. Аз си бях изтеглила по едно време една книжка Изкуството да бъдеш родител, ам я затрих, а линка вече не е активен.

# 49
  • Мнения: 811
Има доста интересни книжки

http://www.izvorite.com/

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=380&LangID=0

Сега съм се засилила да чета за емоционалната интелигиентност на детето...може пък и аз да прихвана  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 351
Да споделя и аз текущите ми проблеми.
Скоро Ния има РД и в яслата искат торта, сок и нещо за почерпване! Това добре, но искат всичко да е със сертификат за качество и дата на производство. За тортата-ок, ама сладките, баничките и т.н.т.... тях как да ги сертифицирам... някой има ли опит с подобни празници...как постъпихте вие?

# 51
  • Мнения: 811
Аз занесох освен тортата и по-едно малко натурално сокче-за всяко детенце.А когато имат празник и искат да носим сладкиши (това беше в яслата-в градината не са искали засега) купувах по едно мини-кексче-пак да има за всяко дете и да е опаковано поотделно.
Сладките -домашни ли искаш да занесеш,тези в магазина си имат срок на годност...Сертификата е само за тортата...си мисля аз  Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 6 477
Само да се отчета от последния пост до сега - оказа се, че взимали мами около 40-те на работа. От следващата година, живот и здраве! Мисля, че ще се бачка много здраво, но ако искаме да успявяме финансово ще има жертви и баба ще помага при водене и взимане от градина.
Дребната вследствие на свикването с градината е станала ужасна в къщи. Не чува какво й говоря, лигави се и изобщо все едно е друго дете..което не ми харесва Naughty Naughty
От възрастта ли е, от градината ли е...ама май ще бъде зарязано "американското либерално възпитание" с крехката душевност и ще се поналожи по-суровата българска система  Wink Wink Е, похвалих се, оплаках се, олекна ми! Hug Hug

# 53
  • Мнения: 351
Не, не домашни, просто се чудех  до колко строги са тези изисквания и да не се получи така, че да ми върнат половината почерпка:)
Иначе всичко ще  е от магазина.... Мерси за отговора.

# 54
  • Мнения: 2 863
Реших да ви споделя нашия начин за постигане на добро настроение- вечер надуваме с беба музиката на макс и танцуваме- аз я уча и тя за моя радост супер се справя... ще трябва да сменям града, че тука балет няма Joy и няма лошо настроение, няма драми или пък спомени от"предишен живот"... макар че БНД и днес ни върза тенекия и пак няма да дойде да я види.... той губи Heart Eyesние си се забавляваме и без негово светейшество Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 1 254
Ей супер! Много се зарадвах на тази темичка!
И аз се включвам при вас.
Само дето няма с какво да се похваля... Все гадости ми се случват...
Ама ще си изсмуча от пръстите Simple Smile
Утре си имам рожденник! Всъщност си е доста за хвалене. Измина цяла година...
И колко неща ми се случиха през това време... Пожелавам си следващата година да е много по-успешна от тази. Да не се разправям с простотиите на БНД... ееех мечти...
Мога да се похваля и с утрешния рожденник... А именно, да ви обесня колко е дебел!
Смешно, но факт!
Той всъщност е чудесно дебел, само защо трябва да е толкова тежък...
Малко факти - на 11 месеца беше 14,400 кг разположени в стройните 80 см...
От един месец лази усилено и се движи много интензивно... Това не му попречи да качи килограм за месец....
Аз си го харесвам такъв дебел и затова се хваля, а не се оплаквам Simple Smile
Ето ви и снимков материал за достоверност!
снимка
снимка

# 56
  • София
  • Мнения: 6 999
Ауууууууууу, ma_nda_rinka, много е сладък младежа.

Да ти е жив и здрав и да ти носи само щастие.

# 57
  • Мнения: 351
ma_nda_rinka ,
днес ли е РД-то на момчето ти?
Ами честито тогава! Да расте весело и не все така пълничко дете:)) Ама той на една или на 2 годинки ще става?

# 58
  • Мнения: 2 327
Честито на младежа! Обикновено казвам на дребния, ама в случая някак не върви Simple Smile
Ако тази ябълка той я е изял, да знаеш че ви завиждам... Съвсем благородно Simple Smile

# 59
  • Мнения: 6 315
ma_nda_rinka красив младеж си имаш! Да ти е жив и здрав и само радост да ти носи!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт