смешна тема

  • 3 789
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
 hahaha да същата работа и при нас ,мъжете ви да не са зодия овен ,като моя? Laughing

# 16
  • Мнения: 4 965
hahaha да същата работа и при нас ,мъжете ви да не са зодия овен ,като моя? Laughing

 Naughty
Тцъ, тИле е, но асцендентът му е овен (по-скоро е шиле, но дано да не го прочете  Joy).

# 17
  • Мнения: 355
Моят пък е Близнаци (хи-хи)!
Обяснението му за нашите е, че ТОЙ - бащата е толкова красив и умен, че Господ не е могъл да събере това само в едно същество, и за това създал две  Joy, както и защото тази прелест просто е трябвало да се мултиплицира.
а пък то, майката - ясно - инкубатор някакъв, нищо особено.

# 18
  • Мнения: 7 803
хахахах голям смях

# 19
  • Мнения: 243
Моят пък е Близнаци (хи-хи)!
Обяснението му за нашите е, че ТОЙ - бащата е толкова красив и умен, че Господ не е могъл да събере това само в едно същество, и за това създал две  Joy, както и защото тази прелест просто е трябвало да се мултиплицира.
а пък то, майката - ясно - инкубатор някакъв, нищо особено.
smile3501 Голям майтап!
Ние си ги направихме по поръчка newsm47 ( с инвитро) , така че никой не претендира за майсторлък, освен лекарите hahaha

# 20
Здравейте.Казвам се Милка и пиша от името на майка си.Тя гледа децата а аз работих в чужбина.Ако знаете ние как ги направихме-ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ.Точно 2 пъти не сме се пазили за един ден и моето детско желание се сбъдна.Никога не съм пила хапчета,не съм се лекувала,но ......................Успех на всички.

# 21
  • Мнения: 412
и моя хубостник го записвам в клуба на майсторите hahaha hahahaтой даже претендира за заплащане на "частните уроци" Rolling Eyes Joy
а иначе - при нас е наследствено;) дядо ми има сестра и брат близнаци;най-смешното е че след като забременях и сестра ми посети моята лекарка,тя и съобщи че има 4 яйцеклетки в овулация newsm78  но и аз като малка бях абсолютно уверена че ще имим близнаци - наскоро се сетих за това..

# 22
Аз никога през живота си не съм вземала противозачатъчни, нито съм имала поставена спирала, или съм ползвала някакви други контрацептиви - просто с години много се пазехме и успявахме/нямам нито един абаорт/. И един ден на майтап решихме по- време на половия акт да си направим бебе, без да съм изчислявала овулация и чудото стана. Само искам да ви споделя, че още на другия ден като се събудих сутринта и се чуствах някакси странно- гадеше ми се, абе изобщо разбрах, че сме направили бебето. А какъв шок беше при прегледа със ехо в 6г.с. като ни казаха, че са две незнаеш как да реагираш. Ипосле другото е история - предупредиха ни още да не се радваме до третия месец съществувал някакъв синдром на "изчезващия близнак". Изживях този период с голям страх да не би да загубя едното бебе. Дори и сега, вече съв в 27г.с. и още се страхувам да не стане нещо.  newsm17 preggo

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 037

 Naughty
Тцъ, тИле е, но асцендентът му е овен (по-скоро е шиле, но дано да не го прочете  Joy).
Моят и той е теле,само не му знам асцендента ама и така си е достатъчно рогат

# 24
  • Мнения: 288
.. аз само да изпротестирам срещу .. силно омаловажената роля на татковците smile3534 ..  за пореден път нашия "труд"  Laughing е пренебрегнат .. "метнали там /с кофата/ ... и готово" ... моля .. моля .. твърдУ .. НиЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ..  smile3533 ..

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Мале, мале. Тези нашите мъже все едно заедно са раснали и всеки ден си пият ракията заедно. Всичките едно и също приказват. newsm62

# 26
  • Мнения: 263
И аз от малка си разправям, че искам близнаци Simple Smile, на сватбата ми се падна пък късметче, че аз ще къпя БЛИЗНАЦИТЕ, и обещах на свекървата близнаци. Цели 6г. по-късно, след стимулация и Поморие и Божията благословия дойдоха и те!
За таткото - и той като другите голям майстор  Heart Eyes.

# 27
  • Мнения: 2 051
Нашите моми са резултат от други процеси - поне такава е лекарската версия.
Значи рецептата ни е:
1. Раждаш си спокойно няколко деца до навършване на една сравнително средна възраст.
2. Покрай това започваш да работиш като вол по 12 часа на ден за да можеш да ги изхранваш и заради пустата му професионално-женска  реализация, в резултат на което силно се преуморяваш, изтощаваш всякак и преставаш да имаш овулация за известно време.
3. Малко след това теглиш една майна на работата, щото и ти си човек и го удряш да живот и почивка, в резултат на което добиваш пак овулация, но засилена (компенсаторно, като за последно)!
4. Вземаш, че зачеваш точно по време на свръхпроизводството си на годни яйцеклетки.
5. За да свършиш всичко това отиваш да живееш за малко в най-замърсения град в Бг - Бургас. Не знам каква е връзката с нарушеното еко-равновесие, но вЕрвайте ми, бъкано е с близнаци.

Наследственост и при нас няма никаква, но желание за близнаци винаги и от дете съм имала!

# 28
  • Мнения: 219
От смешната тема и на мен ми стана смешно. Колкото до татковците, естествено и ние сме към майсторите, но в очите на хората. Щото аз не издържах, и докато бях бременна му, веднъж му обясних как стои въпросът с майсторлъка. Особено за еднояйчните близнаци, каквито са нашите. Той взе, че се разтюхка как така само един плувец е свършил работа, пък той на толкоз много бил дал... Но веднъж, пак като бях бременна, нещо ми беше много кофти и като нямаше на кого да си го изкарах, му се развиках на него: "Какво е това чудо, кой знае, кой не знае, и близнаци. Пък аз сега да се мъча, на мен да ми тежи" - а на него му весело. Пък той ми отговаря (щото вече знае): "А, жена, моля, моля, аз участвам с 1 гмуркач, останалото е твоя заслуга, няма за какво да ми се сърдиш". И аз млъкнах, стана с моите камъни по мойта глава.
И още една случка - вървим през квартала, той бута двойната количка, аз си ходя до него. Минаваме покрай една групичка мъже, седнали, пият си бирата и явно нямат с кого да се закачат. Като поотминаваме, се дочува реплика от публиката: "Ало, майсторе!" На него, естествено веднага му стана кеф, но се обръща към мен и ме шепне на ухо: "Абе, какво да им отварям очите и да им обяснявам, че нищо не зависи от мен. Нека си мислят, че е голям майсторлък". Та такива ми ти работици.

# 29
  • Мнения: 7 640
..........И още една случка - вървим през квартала, той бута двойната количка, аз си ходя до него. Минаваме покрай една групичка мъже, седнали, пият си бирата и явно нямат с кого да се закачат. Като поотминаваме, се дочува реплика от публиката: "Ало, майсторе!" На него, естествено веднага му стана кеф, но се обръща към мен и ме шепне на ухо: "Абе, какво да им отварям очите и да им обяснявам, че нищо не зависи от мен. Нека си мислят, че е голям майсторлък". Та такива ми ти работици.

еееех,  Joy

Общи условия

Активация на акаунт