Женски тормоз?

  • 6 030
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 755
Какво пак не разбра Клисуров.... Crazy Joy Crazy Joy Joy
На коя й липсва чувството за хумор и се чуди какво даправи белината ... нали сега има по-модерни препарати ... няма да я Фърли я, пари е давАла ...

Ох,много ме сърби езика, ама какво да се прави!
Почеши го newsm78
Оф Клисуров..... чувството ти за хумор се е разболяло май... виж погрижи се там... Joy Joy Joy

# 91
  • Мнения: 1 080
Имах една съседка - живееше с мъжа си на 8 мия етаж един ден той излиза а отгоре се чува - приятеееен  дееен и в същия момент нещо изхвърча - след секунди се разпиля на парчета - скъпия му  мобилен телефон той горкия ме погледна засрамено и само измърмори - тая е ненормална ,събра си чинно частите и изчезна.Вечерта имаше изхвърлени парфюми ,всичко беше в стъкла .Та тази жена ми разказваше как му натъпквала дрехи в тоалетната и пускала водата ,докато изливаше в салатата му огромни количества оцет.А той въобще не усети а само питаше ,защо се смеете ? Crazy

# 92
  • София
  • Мнения: 7 097
Имах една съседка - живееше с мъжа си на 8 мия етаж един ден той излиза а отгоре се чува - приятеееен  дееен и в същия момент нещо изхвърча - след секунди се разпиля на парчета - скъпия му  мобилен телефон той горкия ме погледна засрамено и само измърмори - тая е ненормална ,събра си чинно частите и изчезна.Вечерта имаше изхвърлени парфюми ,всичко беше в стъкла .Та тази жена ми разказваше как му натъпквала дрехи в тоалетната и пускала водата ,докато изливаше в салатата му огромни количества оцет.А той въобще не усети а само питаше ,защо се смеете ? Crazy

 newsm78 Това ми се струва, че отива вече в друга графа - психични отклонения... Rolling Eyes

# 93
Та тази жена ми разказваше как му натъпквала дрехи в тоалетната и пускала водата

  newsm78
 Outta Joint
Не съм водопроводчик, ама тази канализация... бих желала да имам същата у нас (обещавам, че няма да хвърлям дрехите на половинката в нея).

# 94
  • Мнения: 1 080
Има различни хора аз си мислех ,че лъже но явно не за всичко -поне с очите си видях как изхвърли телефона и наливаше оцет  HugНо както и да е де просто споделям пък и тя беше толкова дива ,че вече не е между живите .........

# 95
  • Мнения: 3 394
тормозя го с това, че не иска при разни поводи поне една глътка винце да си сипе, та едно наздраве да има да си кажа с някой! И на рождения ми ден една наздравица за здраве поне не се чу в нашата къща Sad

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Тормозех го ... ама вече не ми се вързва ...

А понякога пак ми се иска  newsm48

# 97
  • Мнения: 1 517
С липса на секс определено не го наказвам, просто защото много зле му се отразява и не се търпи. Пък и на мен не ми се стои на сухо.
Обикновено като мине първоначалната буря след скарване, той се укротява, а аз или мълча, или почвам да натяквам, бетер от дърта свекърва, показвам коооолко съм обидена, наранена...абе голяма Душевадка мога да бъда  Joy Накрая се чувства така, все едно е опорочил Светата Дева.  Ама и той ме цери, като аз съм сгафила нещо.

# 98
  • Мнения: 8 917
Случва се да го потормозвам - рядко, но качествено Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 893
ами карам го да гледа "Отчаяни съпруги","Сексът и града" и други от сорта
Ако не помогне го оставям без бира и по-сериозен тормоз въобще не се налага  Laughing

# 100
  • Мнения: 7 474
ами карам го да гледа "Отчаяни съпруги","Сексът и града" и други от сорта
 

 Joy Аз пускам "Имаш поща" или "Дързост и красота" , ако много е прегрешил  Joy

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
Joy Аз пускам "Имаш поща" или "Дързост и красота" , ако много е прегрешил  Joy

Ако го направя това и за мен ще е страшен тормоз... Sick

# 102
  • Мнения: 1 893
Joy Аз пускам "Имаш поща" или "Дързост и красота" , ако много е прегрешил  Joy

Ако го направя това и за мен ще е страшен тормоз... Sick

Определено тогава аз ще се изтормозя повече,а моята идея е той да страда докато аз се кефя  Grinning

# 103
  • Мнения: 2 254
-Жена,ще вечеряме ли първо ,или ще се сексваме?
-Ами,както кажеш мъжо,после ще вечеряме Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт