Женски тормоз?

  • 6 031
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Неможах да измисля друго име на темата.
Хайде сега разкажете как тормозите мъжете си ? Невероятно изобретателни сте и съм сигурен, че няма жена която да не се е кефила тайничко как е изтормозила мъжа си.
Жена ми ме тормози психо-физиологично-физически с нередовния секс. Хайде разкажете нещо, поне да се успокоя, че не съм само аз така тормозен.

# 1
  • Мнения: 245
 hahahaЦеля се в десяткаде кадето най много боли Crazy
например ще намеря начин да не си пие спокйно бирата Laughingама за секса,без него не минаваме
там няма да го ощетя
Макар че не е мой стил да съм такова зло,ама чесно някой път много ни ядосвате.
А и то човек като е ядосан на момента ну идват идеите да си го върне

# 2
  • Мнения: 1 753
Май и на нас се случва да го тормозя с липса на секс. Ама него ако питаш и веднъж на ден ще му е малко, така че не съм много сигурна, кога и дали ще бъде задоволен....  Confused

Иначе съм добричко, ангелче небесно...  Flutter Само ако мооооооого време, ама наистина мноооооооооого ми лазят по нервичките избухвам - крещя, чупя, блъскам, може и на бой да залитна  Crazy, ама бързо ми минава  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 001
... Хайде сега разкажете как тормозите мъжете си? ...
Тази тема е за ключ ... сещаш ли се след обмяна на опит какво ни чака ...

# 4
  • Мнения: 245
е да ама вече се хванал за темата така че бягане няма
бая опит ще бъде обменен

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моя го тормозя с подканяне и напомняне Joy
Толкова е спокоен, че, ако не е работохолик, бих го нарекла флегматичен. Ама и аз не го оставям: Нали щеше...Помниш ли, че...Ходи ли...Взе ли...
Не, че му пука Mr. Green

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
... Хайде сега разкажете как тормозите мъжете си? ...
Тази тема е за ключ ... сещаш ли се след обмяна на опит какво ни чака ...

Ха-ха..  Joy
Добре че моят мъж не чете

# 7
  • Мнения: 245
ХА-ХА  ТАКА СИ Е ТРЯБВА ДА ИМ СЕ ПИЛИ НА ГЛАВАТА
щтото спрем ли да им мърморим ,те ще са на нашите качени

# 8
  • Мнения: 3 323
По различни начини, зависи от ситуацията...
Но най любимия ми е СЪС СЕКС! Многократно и от сърце, това също си е тормоз и то никак не малък.

# 9
  • Мнения: 3 268
Повтарям нещо до припадък или по-точно докато не извика"Стига си повтаряла!" ама много изнервено.Тогава значи ме е чул и много се е ядосал вече от моето повтаряне.Но ме е ЧУЛ!

# 10
  • Мнения: 7 474
Бой, е..не и сръбска музика  Twisted Evil - класика в жанра  Laughing

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 15:00 от Lео

# 11
  • Мнения: 1 451
Горките ний мъже  ooooh!

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, миличките вий  newsm45

Ами като не разбирате от намеци, ние с дебелия край, просто нямаме избор Whistling

# 13
  • Мнения: 245
НЕ , те не че не разбират много си име ясно даже , ама така им отарва се да
 не схващат намеците

# 14
  • Мнения: 1 451
Дам... войнстващ феминизъм в действие  Whistling

# 15
  • Мнения: 245
  Мдаам имаме си я женската солидарност
трябва да се подкрепяме в такива идеи
току -виж сме научили нов метод за домашно изтезание изтезание

# 16
  • Мнения: 1 451
Нямате нужда от обмяна на опит. И самосиндикално се справяте отлично  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 245
ДА ТУК СИ МАЙ МНОГО ПРАВ
ТИ  да не си бил жертва на жески тормоз у дома .Я кажи женати как се гаври с тебе Joy

# 18
  • Мнения: 4 555
Ние сме младоженци и още не сме стигнали до момента с тормоза  Flutter

# 19
  • Мнения: 794
Специално за тормоза - една позната след като разбра, че гаджето й изневерява го изтормози по следния начин: мацката му приготвила вечеря и в основното ястие сложила няколко капки бадемово масло ... което предизвикало ужасно разтрой*тво ....

Отначало ми бе много забавно и смешно, но след като го видях ми стана чак жал за него..

# 20
  • Мнения: 245
[colorГОРЧИВО=magenta]  ЧЕСТИТО НА МЛАДОЖЕЦИТЕ[/color]

# 21
  • Мнения: 1 451
ДА ТУК СИ МАЙ МНОГО ПРАВ
ТИ  да не си бил жертва на жески тормоз у дома .Я кажи женати как се гаври с тебе Joy
Няма нужда, предпочитам тия неща да си стоят в миналото Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Не съм имала за цел да го тормозя newsm78,ако искам да го подразня,просто не му звъня това е достатъчно.

# 23
  • Мнения: 1 451
Ох... много е гадна тая Цеци Красимирова...
Гледането на нейните снимки брои ли се за тормоз?  newsm78

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох... много е гадна тая Цеци Красимирова...
Гледането на нейните снимки брои ли се за тормоз?  newsm78

Ако не са ти подпряли клепачите с кибритени клечки- не

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
понеже е малко керпеден моя - като го карам да купува най-различни нужни и не чак толкова неща Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 451
Слава богу не са подпряни. МОга и да си обърна главата на другата страна  Joy

# 27
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз не го тормозя!  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Не му говоря  Naughty Ама т,ва, ако преди това съм говорила доста, без резултат... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 8 505
Жена ми ме тормози психо-физиологично-физически с нередовния секс.

Това е единственото нещо,с което го тормозя.Цели 4-5 дни в месеца.

# 30
  • Мнения: 1 446
Пък аз не го тормоза с липса на секс, защото тогава самата аз съм повече изтормозена.

Тормозът е: МЛЪКВАМ И НЕ ГО ЗАБЕЛЯЗВАМ - пълно игнориране на дразнителя, наистина много страда милия.

# 31
  • Мнения: 81
MegatroniC

Жена ми ме тормози психо-физиологично-физически с нередовния секс. Хайде разкажете нещо, поне да се успокоя, че не съм само аз така тормозен.

Не си само ти така тормозен, и мене жена ми ме тормози с нередовен секс  smile3511

# 32
  • Мнения: 1 418
Като правя непрекъснато забележки-ама една след друга.Накрая той откача и излиза.И аз съм доволна от себе си.Абе,да не съм енергиен вампир? Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 819
Со кротце, со благо и малко кютек Mr. Green Не че фаща дикиш, де, ама... Joy

# 34
  • Мнения: 910
Не го тормозя много   Wink,само ако ме ядоса млъквам докато ми мине,ако това се смята за тормоз

# 35
  • Мнения: 97
Ми то не е ли доволно, като жена ти бръмчи като развалено захранване цял ден? То ти е ясно!

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ако питам мъжа ми, ще каже с липса на секс.

# 37
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Ако питам мъжа ми, ще каже с липса на секс.

При нас е обратното по скоро той ми налага ембарго.
Иначе аз използвам спокоен ,леко подигравателен тон за да не може да каже че вдигам скандал .

Определено му бъркам в здравето Laughing

# 38
  • Мнения: 4 473
Пък аз не го тормоза с липса на секс, защото тогава самата аз съм повече изтормозена.

Тормозът е: МЛЪКВАМ И НЕ ГО ЗАБЕЛЯЗВАМ - пълно игнориране на дразнителя, наистина много страда милия.

Същото Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 2 495
Най-много се дразни, когато ме пита нещо и аз мълча нарочно Mr. Green, когато не си вдигам телефона също...ами то това е...аз не си падам по тормоза Hug

# 40
  • Мнения: 1 001
До тук, слава Богу, нищо ново  Wink

# 41
  • Мнения: 5 370
Не си тормоzя мъжа по никакъв наЧин. Тук може много дами да ми скоЧâт, но гледам да му спестявам колкото се може повеЧе, zаШото гони веЧе 40 и не бих искала да му се слуЧи неЩо zдравословно, Че беz него съм zагубена. Достатънно ми е да ми е морална и финансова опора, с другото се справям и сама. Ако не успея=той никога не ми трие сол на главата.
Скандал не помня да съм вдигала, а най=сериоzното ми раzсърдване беШе преди 10=тина дена, но наистина имаШе zа какво.
Искам само Господ да ми го паzи.....другото е боШлаф. Praynig

# 42
  • Мнения: 1 001
... гледам да му спестявам колкото се може повече, защото гони вече 40 и не бих искала да му се случи нещо здравословно ...
Що ли не вземат всички дами да мислят като теб  Thinking Аз съм на 41 навършени и пак не ми се "спестява' ...  Cry

# 43
  • Мнения: 1 451
Клисуров, тежка е твойта братче, не знам как издържаш...

# 44
  • Мнения: 1 001
Клисуров, тежка е твойта братче, не знам как издържаш...
Що бе svil си с такова мнение  newsm78 Като чета темата има мъже с къде-къде по-люти жени  Wink, че тя мойта си е направо слънце бе  Sunglasses затуй явно сме си заедно почти 19 години  Laughing

# 45
А моя мъж се оплаква от много секс-казва, че ще потърси съдействие от някаква асоциация за мъжете претърпели сексуален тормоз  Joyнепрекъснато мрънка,че не може да ми издържи на оборотите! Но пък знае, че не би могъл да ми откаже,защото ще има сръдни и вече не го прави! Другото което много го дразни  и го приема много болезнено е  факта че изобщо не го ревнувам и си измисля някакви случки за да ме жегне! Повярвайте полудява,че не го ревнувамм!!!! Peace

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Клисуров, тежка е твойта братче, не знам как издържаш...
Що бе svil си с такова мнение  newsm78 Като чета темата има мъже с къде-къде по-люти жени  Wink, че тя мойта си е направо слънце бе  Sunglasses затуй явно сме си заедно почти 19 години  Laughing


Клисуров, тук моят мъж би ти отговорил, че вече сте опитомени Joy и той, гОркия, е с мен вече 19г. и гони 41...

# 47
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Другото което много го дразни  и го приема много болезнено е  факта че изобщо не го ревнувам! Повярвайте полудява,че не го ревнувамм!!!! Peace

Е защо да не ти вярваме.Не само мъжете и жените се дразнят от безразличието.Не напразно е казано че по -добре да те мразят отколкото изобщо да не те забелязват.

# 48
  • Мнения: 4 406
вбесява се от фразите "Майка ти нали не те е научила..."
и "аз да не съм майка ти..."
освен това имам уронващ неговото реноме запис на камерата и в критични ситуации го заплашвам да поканя всички роднини на публична прожекция... интересно, че се връзва горкият

# 49
  • Мнения: 1 001
... Клисуров, тук моят мъж би ти отговорил, че вече сте опитомени Joy ...
Сърбите имаха лаф, на BG (ако някой го знае на сръбски, нека го постне) горе долу е:
Първите седем за надмощие;
Вторите седем за равноправие;
след това - за голий живот  Laughing

# 50
  • Мнения: 830
Моето мило мъжленце го тормозя с нередовен секс,ама това е неумишлено и надявам се не се брои за тормоз.Иначе много си го обичкам ама какво да правя като ни е такова палаво детенцето остава ме без сили Laughing LaughingЩе му се реванширам обещавам  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Що ли не вземат всички дами да мислят като теб  Thinking Аз съм на 41 навършени и пак не ми се "спестява' ...  Cry

Ами то е взаимно  Thinking Предизвикайте ни като започнете и вие да мислите за душевния ни и физически комфорт  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 35 973
Не го оставям да се наспи в събота и неделя  Naughty това го вбесява

# 53
  • Мнения: X
При нас тормоза е на битово равнище-непрекъснато мрънкам за неизхвърления боклук,за оставени не намясто негови неща....и все такива дреболии...но май прекалявам Embarassed/аз лично не бих се изтраяла,ако съм на негово място/

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Не го оставям да се наспи в събота и неделя  Naughty това го вбесява

Моят пък ме тормози мене така  #Cussing out Дори като бях бременна, не ме оставяше да се наспивам поне в събота и неделя /като се има пред вид, че си бачках до края и през седмицата ставах рано/. Било му скучно... Shocked

# 55
  • Мнения: 2 274
При нас тормоза е на битово равнище-непрекъснато мрънкам за неизхвърления боклук,за оставени не намясто негови неща....и все такива дреболии...но май прекалявам Embarassed/аз лично не бих се изтраяла,ако съм на негово място/
   Уффффффффф и аз съм същата  Sick! Мърморня от класа  ooooh!! Ама не го правя нарочно, просто ме дразнят тия неща и си меля като развалена латерна!

# 56
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тормозя го по телефона. Странно защо винаги му звъня 2 мин след като е излязъл от дома, защото точно тогава се сещам, че съм забравила да му кажа нещо. Винаги ми вдига с думите - Оффффф, какво пак, бе ? Joy

# 57
  • Мнения: 494
Не го оставям да се наспи в събота и неделя  Naughty това го вбесява

Що бе жена ,какво го правиш? Thinking

# 58
  • Мнения: 2 254
с мрънкане .ама то си става несъзнателно аз си говоря много по принцип...
мъжът ми твърди ,че жените имаме лимит от 10 000(точно така -десет хиляди) думи на ден и ако не си ги изговорим ще ни боли главата Mr. Green
   а да попитам тези дето тормозят със безсексие,на вас не ви ли липсва същият така докато тормозите,или щом е за идеята се инатите здраво  Wink

# 59
  • Мнения: 3 164
Не си тормоzя мъжа по никакъв наЧин. Тук може много дами да ми скоЧâт, но гледам да му спестявам колкото се може повеЧе, zаШото гони веЧе 40 и не бих искала да му се слуЧи неЩо zдравословно, Че беz него съм zагубена. Достатънно ми е да ми е морална и финансова опора, с другото се справям и сама. Ако не успея=той никога не ми трие сол на главата.
Скандал не помня да съм вдигала, а най=сериоzното ми раzсърдване беШе преди 10=тина дена, но наистина имаШе zа какво.
Искам само Господ да ми го паzи.....другото е боШлаф. Praynig

 Peace Peace Peace

и мен не ме бива в тая област.....предпочитам да му доставя удоволствие Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 147
Това е единственото нещо,с което го тормозя.Цели 4-5 дни в месеца.
[/quote]
    И аз така го тормозя  Joy А сега сериозно. Не мисля, че трябва да тормозя по какъвто и да е начин човека, когото обичам и съм избрала да живея с него. Не и целенасочено. Не го смятам за враг. Напротив, той е най-добрият ми приятел. И аз искам той да е щастлив, че е с мен, както аз със него. Искам спокойна атмосфера в къщи. А това, че може нещо да ни дразни в другия е нормално, все пак различни хора сме. А щом сме заедно значи привличането е по-силно от дразнението.  Laughing

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 16:18 от Kozunak

# 61
  • Мнения: 191
Чесно казано не бих и опитала да го тормозя.Ако мърморя може и да ме bash,ако го държа на пост и молитва ще е оса,НО си имам малки гадни отмъщения, които умира от страх че може да му ги приложа.
1.Сухи,ама много сухи трохи в обувките.
2.Да му плювна в манджата.(не ме убивайте) Mr. Green
3.Да му накисна бельото в белина и да го изсуша без да го изплакна.(голямо дръгнене пада)
4Да му сложа черен пипер под калъвката.(опасноста да му се откачи главата от врата при кихането е голяма)
Спирам до тук, защото мъжете ще ме линчуват,но ако някоя жена се интересува от още гадински номерца с удоволствие ще я светна. rotfImao

# 62
  • Мнения: 2 274
1.Сухи,ама много сухи трохи в обувките.
2.Да му плювна в манджата.(не ме убивайте) Mr. Green
3.Да му накисна бельото в белина и да го изсуша без да го изплакна.(голямо дръгнене пада)
4Да му сложа черен пипер под калъвката.(опасноста да му се откачи главата от врата при кихането е голяма)
Спирам до тук, защото мъжете ще ме линчуват,но ако някоя жена се интересува от още гадински номерца с удоволствие ще я светна. rotfImao
  Ееееееееее, то това прилича на Светата инквизиция  #Crazy! Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!

# 63
  • Мнения: 2 495
1.Сухи,ама много сухи трохи в обувките.
2.Да му плювна в манджата.(не ме убивайте) Mr. Green
3.Да му накисна бельото в белина и да го изсуша без да го изплакна.(голямо дръгнене пада)
4Да му сложа черен пипер под калъвката.(опасноста да му се откачи главата от врата при кихането е голяма)
Спирам до тук, защото мъжете ще ме линчуват,но ако някоя жена се интересува от още гадински номерца с удоволствие ще я светна. rotfImao
  Ееееееееее, то това прилича на Светата инквизиция  #Crazy! Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!
И аз туй щях да казвам hahaha
Ама туй за бельото ми се струва малко перверзно newsm78То после това дръгнене и на други неща се отразява...ако се сещате, какво искам да кажа Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 2 381
Тормозя го, като се прибера и видя, че не си е измил чиниите, му се обаждам по телефона и го правя на сол. Още повече, ако това е гарнирано с неизпълнени битови задачки, които съм написала на листче сутринта, за да не ги забрави. Другият начин за тормоз - мълча му и не му давам да ме целуне, като той се опитва всячески.
Тормозът трябва да е с мярка, че един колега така си седи в работата на компютъра вечер, защото, като се приберял, жена му щяла да му надува главата и да го хванела да върши нещо. Thinking

# 65
  • Мнения: 260
- Жена, като ми се припие бира - да ме събудиш!
- Е аз откъде да знам кога ще ти се припие?!
- Няма проблем, ти само ме събуди!

 beer  beer2  beer3   cheers beer  beer2  beer3

# 66
  • Мнения: 191
Това ,че ще ме анатемосат ми е ясно,дръгненето е само за един ден и засилва чувствителноста,но по важното е че не съм споделила всичките си гаднички идеи с вас!!!!!! Mr. Green Клисуров със сигурност ще е ужасен от съществуването на такива жени като мен.Ама какво да се прави,въображение и още нещо Laughing

# 67
  • Мнения: 1 451
Тия неща само си ги мислила или действително си ги прилагала на мъжа си? newsm78

# 68
  • Мнения: 2 495
Тия неща само си ги мислила или действително си ги прилагала на мъжа си? newsm78
Кво ли си викаш:"Пази Боже" Joy

# 69
  • Мнения: 1 451
Направо това си викам. Само се чудя на мен ако ми се падне една такава дали да си замина без да и кажа нищо или първо да я потроша от бой.

# 70
  • Мнения: 2 495
Направо това си викам. Само се чудя на мен ако ми се падне една такава дали да си замина без да и кажа нищо или първо да я потроша от бой.
Хихи,  незнам, питай авторката, аз smile3505

# 71
  • Мнения: 6 461
Тормозя го например когато се прибере от работа и разбира се е забравил че  нещо е направил за  да ме хване яд на него и ми казва например--Какво ще вечеряме ---
 hahahaПък аз от компа викам усмихната----Кой квот си убий--  smile3560(ама аз в такива случаи наистина не му готвя оставям го изморен от работа да  готви той  4uu)

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тормозя го като си легна и отворя да чета книга....а той ми се пули насреща
тормозя го като забравям да пускам пералня и ходи с лекета на работа
тормозя го когато ми обяснява нещо, а аз чета форума и после го карам по 10 пъти да повтаря......

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 493
То вас все ви тормозят.Горките Crossing Arms

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тормозя го, като се прибера и видя, че не си е измил чиниите, му се обаждам по телефона и го правя на сол. Още повече, ако това е гарнирано с неизпълнени битови задачки, които съм написала на листче сутринта, за да не ги забрави.

Това със списъка ме подсети, че моят мъж мрази да виси по опашки, а като му кажа да иде да плати телефоните, тока, водата и той все "Еееее, аз до обяд само списъка със задачи не мога да изчета" Joy

# 75
  • Мнения: 191
Направо това си викам. Само се чудя на мен ако ми се падне една такава дали да си замина без да и кажа нищо или първо да я потроша от бой.
Абе Свил,къде ти отиде чувството за хумор?Май не си прочел внимателно поста ми-''че може да му ги приложа''.Между другото с мъжа ми истински се забавлявахме със сериозния тон който си вкарал и със желанието ти за ''потрошаване''.Не съм виновна,че имам развинтена фантазия,пък и хубаво е от време на време да се разбунват духовете! smile3533

# 76
  • Мнения: 755
Дам... тормозя го ама не с липса на секс ...така и себе си ощетявам ... а пък сексът си е секс другото си е друго . Mr. Green Сърдя се често , когато ме вбеси , но като ме пита дали съм сърдита нещо аз много "мило" му отговарям, че няма такова нещо... кой е сърдит... Crazy това го вбесява , защото вижда , че съм сърдита и така се тормозим малко докато не експлоадира проблема в гранде караница, в която аз най-много викам... Crazy Разбираме се накрая кой крив кой прав и си даваме покой 1-2 часа и... после мъжът ми не трае и идва да ме разсмива та да се помирим пак . Така е при нас, леко италиано , но пък си изясняваме всичко до край.... ха ха ха  Mr. Green
 Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 12:13 от Fortune

# 77
  • Мнения: 191
Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy
Това е идеята.В къщи често се поднасяме и това ни доставя удоволствие ,така се опитваме да избегнем стериотипа. newsm10

# 78
  • Мнения: 755
Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy
Това е идеята.В къщи често се поднасяме и това ни доставя удоволствие ,така се опитваме да избегнем стериотипа. newsm10
Така е какво е животът и то семейният най-вече без СМЯХ... аз на него залагам най-много. Laughing smile3532 smile3521 smile3532

# 79
  • Мнения: 2 309
От секс не го лишавам,това значи и себе си да наказвам...от кЪв зор!?!?!?
Тормозя го с мълчание!

# 80
  • Мнения: 1 451
Абе Свил,къде ти отиде чувството за хумор?
Няма го Sad
Точно на тая тема никакво го няма. Минал съм през наказанията без секс, през всякакви други наказания, през психотрмоз и през няколко пъти, в които ми е посягано и са ме удряли. Не е въпроса във физическата болка, даже не усетих. Ама чувство за хумор на тая тема ми липсва.

# 81
  • Мнения: 2 495
през всякакви други наказания
Уау newsm09 Я кажи какви са тези други наказания, че ми стана интересно  Laughing

П.П.Я си дай малко кураж!Не всички жени тормозят мъжете си(щастлив, си мъжО, щастлив) Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 001
... Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!
Щоооо, това е проблем на половинката й, че си трае, мен к'во ме бърка  newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 481
Не го тормозя, сърце ми не дава. И двамата се стараем да си даряваме колкото може повече приятни моменти. Преди време страдаше много поради липсата на секс, но това не го правех умишлено, имах сериозни проблеми с хормоните и наистина не ми се правеше изобщо за известен период  #Crazy  Сега вече не е така Grinning

# 84
  • Мнения: 2 274
... Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!
Щоооо, това е проблем на половинката й, че си трае, мен к'во ме бърка  newsm78
  Ми обменяме опит  Mr. Green! Твоята половинка не чете ли тука?
  То вярно, че каза че имаш добра и мила жена, ама представи си някой път да и кипне повече от обикновено и да реши да ти приложи някое от тия номерца  Sick!

# 85
  • Мнения: 1 001
... реши да ти приложи някое от тия номерца  Sick!
Аз го написах още в началото: темата е за ключ ...

Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy
Това е идеята.В къщи често се поднасяме и това ни доставя удоволствие ,така се опитваме да избегнем стериотипа. newsm10
А при неразбралите?!? - Бог да е на помощ на мАжО им

# 86
  • Мнения: 755
Цитат
А при неразбралите?!? - Бог да е на помощ на мАжО им
Какво пак не разбра Клисуров.... Crazy Joy Crazy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 191
Да  си кажа,докато преглеждах темата ми дойдоха и други гаднички идейки на ума  smile3532, но тъй като някой го приемат много лично няма да ги споделя.  Crossing ArmsОх,много ме сърби езика, ама какво да се прави!

# 88
  • Мнения: 1 001
Какво пак не разбра Клисуров.... Crazy Joy Crazy Joy Joy
На коя й липсва чувството за хумор и се чуди какво даправи белината ... нали сега има по-модерни препарати ... няма да я Фърли я, пари е давАла ...

Ох,много ме сърби езика, ама какво да се прави!
Почеши го newsm78

# 89
  • Мнения: 191
Чеша го за забавление,а това тук вече си е чисто заяждане.Оплакваше се че няма нищо което да те учуди по темата ,е сега има........Спирам,отивам да спа ,защото утре съм на работа.

# 90
  • Мнения: 755
Какво пак не разбра Клисуров.... Crazy Joy Crazy Joy Joy
На коя й липсва чувството за хумор и се чуди какво даправи белината ... нали сега има по-модерни препарати ... няма да я Фърли я, пари е давАла ...

Ох,много ме сърби езика, ама какво да се прави!
Почеши го newsm78
Оф Клисуров..... чувството ти за хумор се е разболяло май... виж погрижи се там... Joy Joy Joy

# 91
  • Мнения: 1 080
Имах една съседка - живееше с мъжа си на 8 мия етаж един ден той излиза а отгоре се чува - приятеееен  дееен и в същия момент нещо изхвърча - след секунди се разпиля на парчета - скъпия му  мобилен телефон той горкия ме погледна засрамено и само измърмори - тая е ненормална ,събра си чинно частите и изчезна.Вечерта имаше изхвърлени парфюми ,всичко беше в стъкла .Та тази жена ми разказваше как му натъпквала дрехи в тоалетната и пускала водата ,докато изливаше в салатата му огромни количества оцет.А той въобще не усети а само питаше ,защо се смеете ? Crazy

# 92
  • София
  • Мнения: 7 097
Имах една съседка - живееше с мъжа си на 8 мия етаж един ден той излиза а отгоре се чува - приятеееен  дееен и в същия момент нещо изхвърча - след секунди се разпиля на парчета - скъпия му  мобилен телефон той горкия ме погледна засрамено и само измърмори - тая е ненормална ,събра си чинно частите и изчезна.Вечерта имаше изхвърлени парфюми ,всичко беше в стъкла .Та тази жена ми разказваше как му натъпквала дрехи в тоалетната и пускала водата ,докато изливаше в салатата му огромни количества оцет.А той въобще не усети а само питаше ,защо се смеете ? Crazy

 newsm78 Това ми се струва, че отива вече в друга графа - психични отклонения... Rolling Eyes

# 93
Та тази жена ми разказваше как му натъпквала дрехи в тоалетната и пускала водата

  newsm78
 Outta Joint
Не съм водопроводчик, ама тази канализация... бих желала да имам същата у нас (обещавам, че няма да хвърлям дрехите на половинката в нея).

# 94
  • Мнения: 1 080
Има различни хора аз си мислех ,че лъже но явно не за всичко -поне с очите си видях как изхвърли телефона и наливаше оцет  HugНо както и да е де просто споделям пък и тя беше толкова дива ,че вече не е между живите .........

# 95
  • Мнения: 3 394
тормозя го с това, че не иска при разни поводи поне една глътка винце да си сипе, та едно наздраве да има да си кажа с някой! И на рождения ми ден една наздравица за здраве поне не се чу в нашата къща Sad

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Тормозех го ... ама вече не ми се вързва ...

А понякога пак ми се иска  newsm48

# 97
  • Мнения: 1 517
С липса на секс определено не го наказвам, просто защото много зле му се отразява и не се търпи. Пък и на мен не ми се стои на сухо.
Обикновено като мине първоначалната буря след скарване, той се укротява, а аз или мълча, или почвам да натяквам, бетер от дърта свекърва, показвам коооолко съм обидена, наранена...абе голяма Душевадка мога да бъда  Joy Накрая се чувства така, все едно е опорочил Светата Дева.  Ама и той ме цери, като аз съм сгафила нещо.

# 98
  • Мнения: 8 917
Случва се да го потормозвам - рядко, но качествено Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 893
ами карам го да гледа "Отчаяни съпруги","Сексът и града" и други от сорта
Ако не помогне го оставям без бира и по-сериозен тормоз въобще не се налага  Laughing

# 100
  • Мнения: 7 474
ами карам го да гледа "Отчаяни съпруги","Сексът и града" и други от сорта
 

 Joy Аз пускам "Имаш поща" или "Дързост и красота" , ако много е прегрешил  Joy

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
Joy Аз пускам "Имаш поща" или "Дързост и красота" , ако много е прегрешил  Joy

Ако го направя това и за мен ще е страшен тормоз... Sick

# 102
  • Мнения: 1 893
Joy Аз пускам "Имаш поща" или "Дързост и красота" , ако много е прегрешил  Joy

Ако го направя това и за мен ще е страшен тормоз... Sick

Определено тогава аз ще се изтормозя повече,а моята идея е той да страда докато аз се кефя  Grinning

# 103
  • Мнения: 2 254
-Жена,ще вечеряме ли първо ,или ще се сексваме?
-Ами,както кажеш мъжо,после ще вечеряме Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт