Женски тормоз?

  • 6 036
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 191
Направо това си викам. Само се чудя на мен ако ми се падне една такава дали да си замина без да и кажа нищо или първо да я потроша от бой.
Абе Свил,къде ти отиде чувството за хумор?Май не си прочел внимателно поста ми-''че може да му ги приложа''.Между другото с мъжа ми истински се забавлявахме със сериозния тон който си вкарал и със желанието ти за ''потрошаване''.Не съм виновна,че имам развинтена фантазия,пък и хубаво е от време на време да се разбунват духовете! smile3533

# 76
  • Мнения: 755
Дам... тормозя го ама не с липса на секс ...така и себе си ощетявам ... а пък сексът си е секс другото си е друго . Mr. Green Сърдя се често , когато ме вбеси , но като ме пита дали съм сърдита нещо аз много "мило" му отговарям, че няма такова нещо... кой е сърдит... Crazy това го вбесява , защото вижда , че съм сърдита и така се тормозим малко докато не експлоадира проблема в гранде караница, в която аз най-много викам... Crazy Разбираме се накрая кой крив кой прав и си даваме покой 1-2 часа и... после мъжът ми не трае и идва да ме разсмива та да се помирим пак . Така е при нас, леко италиано , но пък си изясняваме всичко до край.... ха ха ха  Mr. Green
 Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 12:13 от Fortune

# 77
  • Мнения: 191
Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy
Това е идеята.В къщи често се поднасяме и това ни доставя удоволствие ,така се опитваме да избегнем стериотипа. newsm10

# 78
  • Мнения: 755
Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy
Това е идеята.В къщи често се поднасяме и това ни доставя удоволствие ,така се опитваме да избегнем стериотипа. newsm10
Така е какво е животът и то семейният най-вече без СМЯХ... аз на него залагам най-много. Laughing smile3532 smile3521 smile3532

# 79
  • Мнения: 2 309
От секс не го лишавам,това значи и себе си да наказвам...от кЪв зор!?!?!?
Тормозя го с мълчание!

# 80
  • Мнения: 1 451
Абе Свил,къде ти отиде чувството за хумор?
Няма го Sad
Точно на тая тема никакво го няма. Минал съм през наказанията без секс, през всякакви други наказания, през психотрмоз и през няколко пъти, в които ми е посягано и са ме удряли. Не е въпроса във физическата болка, даже не усетих. Ама чувство за хумор на тая тема ми липсва.

# 81
  • Мнения: 2 495
през всякакви други наказания
Уау newsm09 Я кажи какви са тези други наказания, че ми стана интересно  Laughing

П.П.Я си дай малко кураж!Не всички жени тормозят мъжете си(щастлив, си мъжО, щастлив) Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 001
... Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!
Щоооо, това е проблем на половинката й, че си трае, мен к'во ме бърка  newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 481
Не го тормозя, сърце ми не дава. И двамата се стараем да си даряваме колкото може повече приятни моменти. Преди време страдаше много поради липсата на секс, но това не го правех умишлено, имах сериозни проблеми с хормоните и наистина не ми се правеше изобщо за известен период  #Crazy  Сега вече не е така Grinning

# 84
  • Мнения: 2 274
... Е, сега Клисуров ша те анатемоса  Joy!
Щоооо, това е проблем на половинката й, че си трае, мен к'во ме бърка  newsm78
  Ми обменяме опит  Mr. Green! Твоята половинка не чете ли тука?
  То вярно, че каза че имаш добра и мила жена, ама представи си някой път да и кипне повече от обикновено и да реши да ти приложи някое от тия номерца  Sick!

# 85
  • Мнения: 1 001
... реши да ти приложи някое от тия номерца  Sick!
Аз го написах още в началото: темата е за ключ ...

Morska_Zvezda , направо ме уби ... Joy Joy Joy супер идейки ама аз ще умра от кикот докато ги приложа... Joy Joy Joy
Това е идеята.В къщи често се поднасяме и това ни доставя удоволствие ,така се опитваме да избегнем стериотипа. newsm10
А при неразбралите?!? - Бог да е на помощ на мАжО им

# 86
  • Мнения: 755
Цитат
А при неразбралите?!? - Бог да е на помощ на мАжО им
Какво пак не разбра Клисуров.... Crazy Joy Crazy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 191
Да  си кажа,докато преглеждах темата ми дойдоха и други гаднички идейки на ума  smile3532, но тъй като някой го приемат много лично няма да ги споделя.  Crossing ArmsОх,много ме сърби езика, ама какво да се прави!

# 88
  • Мнения: 1 001
Какво пак не разбра Клисуров.... Crazy Joy Crazy Joy Joy
На коя й липсва чувството за хумор и се чуди какво даправи белината ... нали сега има по-модерни препарати ... няма да я Фърли я, пари е давАла ...

Ох,много ме сърби езика, ама какво да се прави!
Почеши го newsm78

# 89
  • Мнения: 191
Чеша го за забавление,а това тук вече си е чисто заяждане.Оплакваше се че няма нищо което да те учуди по темата ,е сега има........Спирам,отивам да спа ,защото утре съм на работа.

Общи условия

Активация на акаунт