Женски тормоз?

  • 6 047
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
А моя мъж се оплаква от много секс-казва, че ще потърси съдействие от някаква асоциация за мъжете претърпели сексуален тормоз  Joyнепрекъснато мрънка,че не може да ми издържи на оборотите! Но пък знае, че не би могъл да ми откаже,защото ще има сръдни и вече не го прави! Другото което много го дразни  и го приема много болезнено е  факта че изобщо не го ревнувам и си измисля някакви случки за да ме жегне! Повярвайте полудява,че не го ревнувамм!!!! Peace

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Клисуров, тежка е твойта братче, не знам как издържаш...
Що бе svil си с такова мнение  newsm78 Като чета темата има мъже с къде-къде по-люти жени  Wink, че тя мойта си е направо слънце бе  Sunglasses затуй явно сме си заедно почти 19 години  Laughing


Клисуров, тук моят мъж би ти отговорил, че вече сте опитомени Joy и той, гОркия, е с мен вече 19г. и гони 41...

# 47
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Другото което много го дразни  и го приема много болезнено е  факта че изобщо не го ревнувам! Повярвайте полудява,че не го ревнувамм!!!! Peace

Е защо да не ти вярваме.Не само мъжете и жените се дразнят от безразличието.Не напразно е казано че по -добре да те мразят отколкото изобщо да не те забелязват.

# 48
  • Мнения: 4 406
вбесява се от фразите "Майка ти нали не те е научила..."
и "аз да не съм майка ти..."
освен това имам уронващ неговото реноме запис на камерата и в критични ситуации го заплашвам да поканя всички роднини на публична прожекция... интересно, че се връзва горкият

# 49
  • Мнения: 1 001
... Клисуров, тук моят мъж би ти отговорил, че вече сте опитомени Joy ...
Сърбите имаха лаф, на BG (ако някой го знае на сръбски, нека го постне) горе долу е:
Първите седем за надмощие;
Вторите седем за равноправие;
след това - за голий живот  Laughing

# 50
  • Мнения: 830
Моето мило мъжленце го тормозя с нередовен секс,ама това е неумишлено и надявам се не се брои за тормоз.Иначе много си го обичкам ама какво да правя като ни е такова палаво детенцето остава ме без сили Laughing LaughingЩе му се реванширам обещавам  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Що ли не вземат всички дами да мислят като теб  Thinking Аз съм на 41 навършени и пак не ми се "спестява' ...  Cry

Ами то е взаимно  Thinking Предизвикайте ни като започнете и вие да мислите за душевния ни и физически комфорт  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 36 061
Не го оставям да се наспи в събота и неделя  Naughty това го вбесява

# 53
  • Мнения: X
При нас тормоза е на битово равнище-непрекъснато мрънкам за неизхвърления боклук,за оставени не намясто негови неща....и все такива дреболии...но май прекалявам Embarassed/аз лично не бих се изтраяла,ако съм на негово място/

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Не го оставям да се наспи в събота и неделя  Naughty това го вбесява

Моят пък ме тормози мене така  #Cussing out Дори като бях бременна, не ме оставяше да се наспивам поне в събота и неделя /като се има пред вид, че си бачках до края и през седмицата ставах рано/. Било му скучно... Shocked

# 55
  • Мнения: 2 274
При нас тормоза е на битово равнище-непрекъснато мрънкам за неизхвърления боклук,за оставени не намясто негови неща....и все такива дреболии...но май прекалявам Embarassed/аз лично не бих се изтраяла,ако съм на негово място/
   Уффффффффф и аз съм същата  Sick! Мърморня от класа  ooooh!! Ама не го правя нарочно, просто ме дразнят тия неща и си меля като развалена латерна!

# 56
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Тормозя го по телефона. Странно защо винаги му звъня 2 мин след като е излязъл от дома, защото точно тогава се сещам, че съм забравила да му кажа нещо. Винаги ми вдига с думите - Оффффф, какво пак, бе ? Joy

# 57
  • Мнения: 494
Не го оставям да се наспи в събота и неделя  Naughty това го вбесява

Що бе жена ,какво го правиш? Thinking

# 58
  • Мнения: 2 255
с мрънкане .ама то си става несъзнателно аз си говоря много по принцип...
мъжът ми твърди ,че жените имаме лимит от 10 000(точно така -десет хиляди) думи на ден и ако не си ги изговорим ще ни боли главата Mr. Green
   а да попитам тези дето тормозят със безсексие,на вас не ви ли липсва същият така докато тормозите,или щом е за идеята се инатите здраво  Wink

# 59
  • Мнения: 3 164
Не си тормоzя мъжа по никакъв наЧин. Тук може много дами да ми скоЧâт, но гледам да му спестявам колкото се може повеЧе, zаШото гони веЧе 40 и не бих искала да му се слуЧи неЩо zдравословно, Че беz него съм zагубена. Достатънно ми е да ми е морална и финансова опора, с другото се справям и сама. Ако не успея=той никога не ми трие сол на главата.
Скандал не помня да съм вдигала, а най=сериоzното ми раzсърдване беШе преди 10=тина дена, но наистина имаШе zа какво.
Искам само Господ да ми го паzи.....другото е боШлаф. Praynig

 Peace Peace Peace

и мен не ме бива в тая област.....предпочитам да му доставя удоволствие Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт