"Безобидните" добавки

  • 15 135
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени,радвам се,4е 4етеШ Атерхов. Heart Eyes  bouquet
Имам негова книга за суровоядството и периодично я препрочитам. Изказванията му са крайни, но май това е единственият начин да предизвика някакво внимание. С трудна задача се е заел.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 098
 
От пневмонии не разбирам и ще се върна малко към витамините... Снощи четох едно изказване (на Атерхов), че "изкуствените витамини убиват". Може би е твърде крайно, но за пореден път ме накара да се замисля.

Като четеш за първи път наистина звучи крайно.   Но ако прочетеш втори, трети път звучи реално.

 Naughty По-лошото е, че се чете по един път, ако въобще се чете. Или по навик се чете през ред.

 Naughty А най-лошото е, че като се прочете през ред от хората на които поверяваме здравето си, те грешат, а страдаме ние.

Рени, като чета мненията ти, оставам с впечатление, че отдавна във вашето семейство сте се разделили със синтетиката. Нали сте на естествени витамини?

# 182
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, като чета мненията ти, оставам с впечатление, че отдавна във вашето семейство сте се разделили със синтетиката. Нали сте на естествени витамини?
Не толкова отдавна, защото сляпо вярвах на педиатрите. Сега мисля, че е по-безопасно да не давам изкуствени витамини, дори понякога някой да не достига, отколкото да давам насляпо (нищо, че е по схема).

Общи условия

Активация на акаунт