Тренирате ли вкъщи?

  • 2 608
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Вие дами,които ходите на фитнес,аеробика,тае-бо,йога и т.н....през дните които не ходите тренирате ли вкъщи/ако да-какви упражнения правите/?А вие дами,които не си падате по колективните занимания-как поддържате фигурата си? Thinkingсподелете Simple Smile

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз имам крос-тренажор вкъщи, но не тренирам редовно; купих го с голям ентусиазъм; две седмици по-късно претърпях доста тежка операция и вече 8 месеца след това тренирам рядко и на облекчен режим, че все се притеснявам да не попреча на бебеправенето, но това са само извинения според мен  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Да - правя гимнастика или играя аеробика.

# 3
  • Мнения: 2 897
Да - правя гимнастика или играя аеробика.

И аз като Naty Peace

# 4
  • Мнения: 1 059
Ами бягането след малкия брои ли се ? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 184
Въпреки, че у нас господинът си е направил един "скромен" кът за фитнес, изобщо нямам никакво желание за тренировки  Embarassed А определено имам какво да оформям по себе си  Sick

# 6
  • Мнения: 645
Срам не срам Embarassed само със заричането си оставам. Много рядко си пускам едно тае-бо и скачам половин час, ама това е много рядко ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 455
От понеделник до петък тренирам в залата, а събота и неделя - на кростренажора в къщи!

# 8
  • Мнения: 5 299
?А вие дами,които не си падате по колективните занимания-как поддържате фигурата си? Thinkingсподелете Simple Smile

Хъхъ, навъртам се покрай хладилника. Това тренирам от както се застуди времето Blush

# 9
  • Мнения: 649
Не мога да се организирам в къщи. Имама велоергометър, но ...рядко го ползвам Embarassed

# 10
Преди седмица си купих книжката на Барбара Бекер "Моята Пилатес програма" и започнах да правя упражненията, които много ми допаднаха. За зимния период мисля, че са подходящи. Иначе лятото карам колело с малкия и плувам.

# 11
  • Мнения: 5 317
Хъхъ, навъртам се покрай хладилника. Това тренирам от както се застуди времето Blush
[/quote]И аз така.И не само от както стана студено.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 563
Ох, предпочитам да гладувам като куче пред това да тренирам.  Tired Сто пъти съм почвала какво ли не и ... сто пъти съм спирала...  Confused

# 14
  • София
  • Мнения: 587
Много рядко  правя упражнения вкъщи......скучно ми е  ConfusedПредпочитам групови занимания.
От известно време ходя на Бейли денс и е много забавно и приятно.И най-важното е че има резултат.

# 15
  • Мнения: 11 004
Мъча крос-тренажора Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 298
Тренирам само вкъщи. Правя видеопрограми, винаги заедно с ТВ. Синди Крофърд, Ел Макферсън, Кармен Електра и още няколко.

# 17
  • Мнения: 1 986
  Преди да забременея тренирах вкъщи-едната стая ни е като фитнес зала Mr. Green-имам записани няколко комплекса упражнения,от и-нет съм смъкнала някои програми и ги редувах WinkСлед като родя,мисля да продължа по същия начин Peace

# 18
  • Мнения: 3 372
Ходене с бърза крачка 5 дни в седмицата по 5 км на ден брои ли се newsm78

# 19
  • Мнения: 120
Тренирам в къщи 3-4 пъти в седмицата на крос тренажора и програми от The Firm.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Срам не срам Embarassed само със заричането си оставам. Много рядко си пускам едно тае-бо и скачам половин час, ама това е много рядко ooooh!

Така съм и аз. Tired

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И ходех на фитнес, и тренирах вкъщи. Вече обаче нямам време да се усмихна Confused

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Отскоро имам кростренажор и засега с ентусиазъм се потя на него почти всяка вечер. Правя упражнения и с гирички.
На фитнес нямам възможност да ходя - най-близкият е на 5 автобусни спирки и е безумно скъп според мен  Whistling

# 23
  • Варна
  • Мнения: 616
 Ами понеже няма на кого да оставям малката се налага да се справям по единично  Mr. Green
Опитвам се ако не всеки ден то през ден да правя упражнения. Тренирам заедно със Синди  Mr. Green На скоро си свалих и Тае-Бо и сега ги редувам. Но освен това тренирам и тичане след децата, което според мен си е достатъчно упражнение  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6
Ne, predpochitam razhodkite. Ne moga da se motiviram sama v kashi, hodia na yoga 2-3 sedmichno i malko v gima

# 25
  • Мнения: 5 647
Скачам на въже и правя упражнения за стягане. Ефект има, при това мисля, че е доста видим.  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 1 813
Изтеглих си Пилатес и си го играех около 2 седмици.
После почнах зала  Peace

# 27
  • Мнения: 565
В къщи някак нямам стимул за това, така че ходя на зала. Мъжът ми е обратно на мен - има си уреди и си тренира в къщи или тича в парка и му харесва много повече от тренировките в зала. Ако реша да му правя компания най-много да му отмъкна въжето за скачане.  Twisted Evil  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 250
Тренирам предимно вкъщи, тъй като нямам възможност в момента да посещавам фитнес. Всеки ден по 40-50 мин съм на крос тренажора, ако не съм много изморена правя и коремни преси.

# 29
  • в къщи
  • Мнения: 467

Срам не срам Embarassed само със заричането си оставам. Много рядко си пускам едно тае-бо и скачам половин час, ама това е много рядко ooooh!
  И аз така,ама без тае-бо-то.Голям мързел съм Embarassed.Все си викам:"Край,от утре почвам.." и до там. Laughing


# 30
  • Мнения: 120
Madeline въпроса ми може да е глупав ама с двата крака едновременно ли скачаш или един през друг? Мен ме е страх с него да не си напомпя прасците, а проблемни са ми дупе и  бедра. Сори че разводних темата  Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 196
Предпочитам да тренирам вкъщи - кростренажор+коремни преси. Peace

# 32
  • Мнения: 703
Кростренажора ползвам основно,правя и коремни преси също!Борбата е безмилостно жестока!

# 33
  • Мнения: 1 101
Да, случва се от време на време да направя някоя коремна преса. Предпочитам веднъж седмично да ходя на фитнес  Wink

# 34
  • Мнения: 1 937
Тичам по стълбите - нагоре-надолу.
60 на брой в двете посоки. Confused

И събота и неделя по баирите.

# 35
Някой може ли да прати линк за теглене на  Тае-бо или йога ? защото зимата само в къщи май ще се играе ....
Благодаря предварително

# 36
  • Мнения: 321
Неви виж в Наръчника(заключената тема) имам много неща които можеш да си дръпнеш Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 1 352
Нямам време, иначе имам велоергометър. Имам и записан диск с упражненията на Синдито, обаче така си отлежават и чакат по добри времена.

# 38
  • Мнения: 206
Здравейте,  bouquet
от 7 месеца ходя два пъти седмично на аеробика.  GrinningИ съм страшно доволна, всяко едно мускулче мога да почувствам и напрегна.  bowuuПрез останалото време в къщи не правя упражнения, защото сама ми е трудно да се мотивирам.
В началото като започнах да ходя на аеробика ми беше доста тегаво и досадно, но  в последствие ми стана много приятно(навик, като миенето на зъбите).Цаката е докато правиш упражненията да не мислиш за нищо друго освен за упражнението. По този начин засилваш ефективността. След три месеца всички ми казаха, че съм отслабнала, как е станало, изглеждам стегната и др въпроси. А, всъщност аз не съм отслабнала, защото винаги съм била 52 кг., само съм се стегнала, което визуално изглежда страхотно
 Успех на всички в спортуването и упоритостта води до крайния резултат Hug

# 39
# 40
  • Мнения: 730
Не тренирам,нито в къщи,нито някъде другаде,все се каня да тръгвам на фитнес и все не тръгвам,но ей така за разнообразие,защото не ми трябва поддръжка,48 кила съм и се чувствам отлично,може само малко гъзеца си да стегна Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 2 530
Всяка сутрин правя 5 тибетски ритуала, за гъвкавост и разтягане. Иначе почти всеки ден съм на фитнес.

# 42
  • Мнения: 739
от няколко години редовно правя упражнения вкъщи, 2-3 пъти седмично х 1час. Имам стая за себе си - тоалетка и за фитнес. След като направим детската, ще трябва да я шерна с мъжо и РС и ще мога да правя упражненията от програмите за дърпане, много съм любопитна какво е.

# 43
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Правя само коремни преси в къщи,сега зимата ходя на фитнес,защото лятото ме мързи!

# 44
  • Мнения: 13 770
Всяка сутрин правя 5 тибетски ритуала, за гъвкавост и разтягане.

И доволна ли си от тях? Наистина ли имат такъв невероятен ефект?
Аз това с изправянето от тилен лег до "мост" май посмъртно не мога да направя  Embarassed

# 45
  • Мнения: 4 202
На стройкото си харесах един кростренажор, дори го пробвах и сега много му се чудя.
Единственото, което ме притеснява е да не се превърне в скъпа закачалка за дрехи, както беше писало, преди време, едно от момичетата във форума.

Вие на какво мнение сте за уредите у дома?
Използвате ли ги редовно?  newsm39

# 46
  • Мнения: 448
Имам крос-тренажор, но го ползвам основно през зимата. През лятото бягам след детето.

# 47
  • Мнения: 1 424
Тренирам предимно вкъщи, не съм фен на груповите занимания. Друг е въпроса,че съм много непостоянна  Embarassed Имам 2-3 диска с упражнения,гирички,въженце,но и един път седмично да се сетя за тях е успех  Embarassed

# 48
  • Мнения: 4 734
Коремни преси и едни други гадни упражнения комбинирани с пиенето на протеини. Сега като извъртя един гъз Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 495
Правя отвреме навреме няколко серии коремни преси, но напоследък това се случва доста рядко, поради липсата на свободно време Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 456
Ами, не не тренирам, но обикновено на пролет ме хващат някакви идеи, че трябва

# 51
  • Мнения: 6 167
аз съм от жените, които имат всичко, и не използват нищо
от мързел, липса на мотивация и тн
говоря за 'фитнес салон' вкъщи, т.е доста уреди, стая и тн.
също дискове, програми и тн за тв. имам всичко.
срамота.

# 52
  • Мнения: 1 037
От няколко години наблягам предимно на коремните преси във вкъщи+няколко серийки за дупе,правя всеки ден,като си отделям по половин час Satisfied

# 53
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Когато времето е лошо, яхвам кростренажора. Харесвам и Пилатес, но няма време и за това, предпочитам спорта на открито.

# 54
  • Мнения: 597
И аз имам 100 неща в нас за поддуржане на фигурата си,ама нищо не правя...и аз като Лени,срам ме е много,ама поне тук мога да си го кажа..направо си е грехота...само като знам,че сме ги купували,точно когато сме били най зле с парите,и въпреки това не ми бяхя отказани...а без гимнастики,тренировки или каквото и да е раздвижване,не стват нещата както трябва..знаят поне някои от мамите,какво е да свалиш повечко килца и да виснеш и омекнеш като желе...

# 55
  • Мнения: 136
Мразя физическите упражнения!!!! #Cussing out

# 56
  • Мнения: 619
Имам пътека и колело ,но
вече са хванали паяжина.. Wink,
просто нямам време.

# 57
  • София
  • Мнения: 35 957
Да- преди доста време.
В продължение на 3-4 години тренирах само в къщи, но открих че във зала е много по-приятно а и вече има доста жени там, а не както преди 10-12 години - аз и много мъже  Wink

# 58
  • Мнения: 569
 Имам велоергометър, ползвам го всеки ден по 20-30 мин.

# 59
  • Мнения: 20
Тренирам. Макар, че малката само като ме види какво имам намерение да правя, веднага се качва върху мен и проваля половината тренировка. Но, все пак тренирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт