Тренирате ли вкъщи?

  • 2 613
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Мъча крос-тренажора Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 298
Тренирам само вкъщи. Правя видеопрограми, винаги заедно с ТВ. Синди Крофърд, Ел Макферсън, Кармен Електра и още няколко.

# 17
  • Мнения: 1 986
  Преди да забременея тренирах вкъщи-едната стая ни е като фитнес зала Mr. Green-имам записани няколко комплекса упражнения,от и-нет съм смъкнала някои програми и ги редувах WinkСлед като родя,мисля да продължа по същия начин Peace

# 18
  • Мнения: 3 372
Ходене с бърза крачка 5 дни в седмицата по 5 км на ден брои ли се newsm78

# 19
  • Мнения: 120
Тренирам в къщи 3-4 пъти в седмицата на крос тренажора и програми от The Firm.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Срам не срам Embarassed само със заричането си оставам. Много рядко си пускам едно тае-бо и скачам половин час, ама това е много рядко ooooh!

Така съм и аз. Tired

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И ходех на фитнес, и тренирах вкъщи. Вече обаче нямам време да се усмихна Confused

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Отскоро имам кростренажор и засега с ентусиазъм се потя на него почти всяка вечер. Правя упражнения и с гирички.
На фитнес нямам възможност да ходя - най-близкият е на 5 автобусни спирки и е безумно скъп според мен  Whistling

# 23
  • Варна
  • Мнения: 616
 Ами понеже няма на кого да оставям малката се налага да се справям по единично  Mr. Green
Опитвам се ако не всеки ден то през ден да правя упражнения. Тренирам заедно със Синди  Mr. Green На скоро си свалих и Тае-Бо и сега ги редувам. Но освен това тренирам и тичане след децата, което според мен си е достатъчно упражнение  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6
Ne, predpochitam razhodkite. Ne moga da se motiviram sama v kashi, hodia na yoga 2-3 sedmichno i malko v gima

# 25
  • Мнения: 5 647
Скачам на въже и правя упражнения за стягане. Ефект има, при това мисля, че е доста видим.  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 1 813
Изтеглих си Пилатес и си го играех около 2 седмици.
После почнах зала  Peace

# 27
  • Мнения: 565
В къщи някак нямам стимул за това, така че ходя на зала. Мъжът ми е обратно на мен - има си уреди и си тренира в къщи или тича в парка и му харесва много повече от тренировките в зала. Ако реша да му правя компания най-много да му отмъкна въжето за скачане.  Twisted Evil  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 251
Тренирам предимно вкъщи, тъй като нямам възможност в момента да посещавам фитнес. Всеки ден по 40-50 мин съм на крос тренажора, ако не съм много изморена правя и коремни преси.

# 29
  • в къщи
  • Мнения: 467

Срам не срам Embarassed само със заричането си оставам. Много рядко си пускам едно тае-бо и скачам половин час, ама това е много рядко ooooh!
  И аз така,ама без тае-бо-то.Голям мързел съм Embarassed.Все си викам:"Край,от утре почвам.." и до там. Laughing


Общи условия

Активация на акаунт