Тренирате ли вкъщи?

  • 2 610
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 202
На стройкото си харесах един кростренажор, дори го пробвах и сега много му се чудя.
Единственото, което ме притеснява е да не се превърне в скъпа закачалка за дрехи, както беше писало, преди време, едно от момичетата във форума.

Вие на какво мнение сте за уредите у дома?
Използвате ли ги редовно?  newsm39

# 46
  • Мнения: 448
Имам крос-тренажор, но го ползвам основно през зимата. През лятото бягам след детето.

# 47
  • Мнения: 1 424
Тренирам предимно вкъщи, не съм фен на груповите занимания. Друг е въпроса,че съм много непостоянна  Embarassed Имам 2-3 диска с упражнения,гирички,въженце,но и един път седмично да се сетя за тях е успех  Embarassed

# 48
  • Мнения: 4 734
Коремни преси и едни други гадни упражнения комбинирани с пиенето на протеини. Сега като извъртя един гъз Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 495
Правя отвреме навреме няколко серии коремни преси, но напоследък това се случва доста рядко, поради липсата на свободно време Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 456
Ами, не не тренирам, но обикновено на пролет ме хващат някакви идеи, че трябва

# 51
  • Мнения: 6 167
аз съм от жените, които имат всичко, и не използват нищо
от мързел, липса на мотивация и тн
говоря за 'фитнес салон' вкъщи, т.е доста уреди, стая и тн.
също дискове, програми и тн за тв. имам всичко.
срамота.

# 52
  • Мнения: 1 037
От няколко години наблягам предимно на коремните преси във вкъщи+няколко серийки за дупе,правя всеки ден,като си отделям по половин час Satisfied

# 53
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Когато времето е лошо, яхвам кростренажора. Харесвам и Пилатес, но няма време и за това, предпочитам спорта на открито.

# 54
  • Мнения: 597
И аз имам 100 неща в нас за поддуржане на фигурата си,ама нищо не правя...и аз като Лени,срам ме е много,ама поне тук мога да си го кажа..направо си е грехота...само като знам,че сме ги купували,точно когато сме били най зле с парите,и въпреки това не ми бяхя отказани...а без гимнастики,тренировки или каквото и да е раздвижване,не стват нещата както трябва..знаят поне някои от мамите,какво е да свалиш повечко килца и да виснеш и омекнеш като желе...

# 55
  • Мнения: 136
Мразя физическите упражнения!!!! #Cussing out

# 56
  • Мнения: 619
Имам пътека и колело ,но
вече са хванали паяжина.. Wink,
просто нямам време.

# 57
  • София
  • Мнения: 35 957
Да- преди доста време.
В продължение на 3-4 години тренирах само в къщи, но открих че във зала е много по-приятно а и вече има доста жени там, а не както преди 10-12 години - аз и много мъже  Wink

# 58
  • Мнения: 569
 Имам велоергометър, ползвам го всеки ден по 20-30 мин.

# 59
  • Мнения: 20
Тренирам. Макар, че малката само като ме види какво имам намерение да правя, веднага се качва върху мен и проваля половината тренировка. Но, все пак тренирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт