Не мога да реша.Коя прическа ви харесва от тези:

  • 3 866
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 094
Аз като не знам каква прическа искам, отивам на фризьор и казвам : По ваша преценка, какво би ми отивало? И ако ми харесат идеите, избирам си и ме постригват.
Последнят път точно така отидох, косата ми дълга и безформена, само като казах че искам промяна, момичето ми каза с две думи какво мисли че ще ми отива и след 30 минути не можах да се позная. Много доволна останах. Това обаче се прави само ако имаш доверие на фризьора си Wink

# 46
  • Мнения: 818
...като знам, че не ми отива... Rolling Eyes
Да ти кажа, и аз така си мислех, обаче я виж Shocked
Няма как да си изчистя собствената коса от снимката, сори за качеството, все не ми остава време да си инсталирам Photoshop-а

Само като си помисля за поддръжката обаче и се отказвам  Stop

Веднага на фризьор CTramell !
DSS защо не проваш с тази програма на арома ли беше?Може да намериш подходяща прическа...Simple Smile

# 47
  • Мнения: 9 094
CTramell, адски много ми харесаха и трите прически, просто тотално се променяш !
Много ти отиват, въпреки че имаш прелестна дълга коса, но ако искаш малко промяна - няма да сбъркаш с тези фризури Hug

# 48
# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ще пробвам със сайта на Арома.
И аз по принцип отивам при фризьорката и казвам, че искам промяна и обсъждаме какво би ми отивало, но в този случай не ми помага.Фризьорката ми е португалка, а аз не говоря португалски Laughing ooooh!.

# 50
  • Мнения: 661
ВТОРАТА!  newsm10

# 51
  • Мнения: 165
Ще пробвам със сайта на Арома.
И аз по принцип отивам при фризьорката и казвам, че искам промяна и обсъждаме какво би ми отивало, но в този случай не ми помага.Фризьорката ми е португалка, а аз не говоря португалски Laughing ooooh!.
Opredeleno vtorata-printirai snimkata i iq pokaji taka 6te vi e po-lesno da se razberete s friziorkata Heart Eyes

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
да, ама мъжо не хареса нито една от 2-те прически #2gunfire #Cussing out

# 53
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ето тук една стара тема с най-различни сайтове и програми за прически, поразрови се Simple Smile
На Арома дългите обаче са малко странни Rolling Eyes

Аз трудно ще се реша на чак такава драстична промяна, но знае ли човек  Peace

# 54
  • Мнения: 35
и на мен ми харесва втората. принтирай я, отиди при жената, покажи я, ако наистина е толкова добра, тя допълнително ще прецени дали ти отива и ще те подстриже така или с леки корекции, но поне така, че да ти прилича......
а мъжа? ами ако всичко е сполучливо и на теб ти харесва...то повярвай ми и на него ще му допадне, ти така ще сияеш   smile3521 , а няма по-хубаво нещо от усмихната жена

# 55
  • Мнения: 7 474
Пробвай с тези  Laughing



Peace Peace

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 13:37 от Lео

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650



Първата според мен ще ти отива най- много........

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 20:25 от secretgarden

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами ще пробвам с втората, която съм посочила.
На Арома има хубави, но някак си аз ли не мога да си ги наглася, незнам, ама все не ми седят добре.
Айде, стискайте палци да видим какво ще направя (и кога ще отида, че чакам запълване на семейния бюджет) Mr. Green.Надявам се в най-скоро време да се похваля с прическа (ще видите на аватара като стане Laughing).
Благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet!

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Втората ми харесва повече.

# 59
  • Мнения: 112
Първата ми харесва повече и то доста повече. Втората някак ми простее- твърде разпространена е, всяка 2ра или 3та  е с подобна прическа. Но пък на теб може да ти отива повече втората. Лично аз предпочитам средно дълга коса.

Общи условия

Активация на акаунт