Д-р Вилма Михайлова или Д-р Марияна Стоименова

  • 10 437
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 989
Стоименова е симпатична,но нещо не се справи много професионално с мъжа ми.Наложи е АБ ,наченки на на бронхит.Няма условия,кабинет...Това преди година,оттогава не съм ходила.

# 16
  • Мнения: 8 463
Доктор Стоименова не е колеблива,просот е реалист и не обещава твърде много.В момента,в който си мислех,че не се справя с проблема ни,при нас започна подобрение.И за миг не съжалявам,че изчаках,самата тя предложи консултация с колега,защото нещата бяха зациклили,но аз отказах и не сбърках.
Интересува се от всичките си пациенти и ги следи и помни какво ни е изписала преди няколко месеца.Аз,за разлика от нея ,бях забравила/срам и позор/
Да не говорим за времето,което отделя.Няма претупване.Прегледът трае толкова,колкоте е необходимо,без това да влияе на цената.Изключителен човек!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 326
Мисля да се спра на д-р Стоименова......някой може ли да ми каже, ако сега и се обадя след колко време ще ни приеме.....горе-долу

# 18
  • Мнения: 3 456
Мисля да се спра на д-р Стоименова......някой може ли да ми каже, ако сега и се обадя след колко време ще ни приеме.....горе-долу
Трябва да се обадиш в центъра и там ще ти предложат час.

# 19
  • Мнения: 7 474
Само да ви кажа за Стоименова, че имахме проблем и и се обадих в 02.00 пред нощта и жената си вдигна телефона и най-подробно ни объясни какво да правим, а на сутринта сама ни се обади да пита как сме   Rolling Eyes  Личната ни докторка няма да го направи Wink

Общи условия

Активация на акаунт