Лазарет

  • 9 354
  • 231
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
Взимам от магарешкия бодил, полезно е за черния дроб  Hug

Аз предлагам мед с 40 билки за стави, хреми и бъбреци от Родопите и пак от там един мед от един специален чай, ама забравих как се казваше, само там расте, много специфичен и странен. Някой да знае името?

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мурсалски, Блонди. Ама и той е ъъъ афродизиак Joy

# 47
  • Мнения: 412
Чандра, благодарности за видеото - клипове не бях гледала. Сега ако бутнеш клип и на момъка от аватара си...
for you  Heart Eyes
...любя, тача и милея правилата, няма вече да правя така  Blush

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 18:08 от chandra

# 48
  • Мнения: 1 629
Ох, да пета страница, ако не вкарате и мъже по леглата, няма да е нашия форум това Laughing

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мю, ако забеляза, тази седмица нямаше петъчна тема...То се знаеше, че ще избие нанякъде Laughing

# 50
  • Мнения: 412
Ох, да пета страница, ако не вкарате и мъже по леглата, няма да е нашия форум това Laughing
Не бе, само Денди е поканен засега. Аз затова казвам по-леко с меда от маг.бодил, защото... Grinning

# 51
  • Мнения: 1 813
Аз изкарах вируса преди 2 седмици по пътищата.
Ходих и се връщах 2 пъти до София с хрема,главоболие и температура  Tired

# 52
  • Мнения: 412
Обичам мурсалски чай  Heart Eyes
Минавам на вечерна визитация през лазарета - надявам се болните да се подобряват,
 Бу да си е купила още един буркан мед,
детенцето на Leo да спи спокойно тази нощ  Simple Smile
и за всички със зъбобол - (вече може) чашка алкохол,
руската музика не помага при зъбобол, но пък нейната сестра водката  Thinking би...

# 53
  • Мнения: 7 474
chandra , дано. И на всички болни бързо оздравяване  Praynig

# 54
  • Мнения: 25 731
Пък да се похваля- действа, бе!  Shocked Наистина подейства! Аааааа, диалог му било майката!  Mr. Green
Хайде чао ви, аз си отивам с пожелание скоро да ме последвате. Пък ако слушкате и си пиете редовно лекарствата, обещавам утре да ви дойда на свиждане!  Hug   bouquet

# 55
  • Мнения: 5 877
Изнамерих едни капки за нос и съм много щастлива, че дишам през носа.

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Донесох ви още чай - Зелен чай с лимон и Праскова с хибискус. На, пийте, да оздравеете!

# 57
  • Мнения: 5 877
Бу, ти си ангел с коса.  Hug Зеления го оставям за утре, че инак няма да мога да спя. Ще си направя още един мед, лайка и ванилия, мммлагодаря  Laughing

# 58
  • Мнения: 412
Изнамерих едни капки за нос и съм много щастлива, че дишам през носа.
Анде, а не ти ли се намира арома лампа  newsm78
Ако имаш такава + 2-3 капки борово или евкалиптово масло, ще дишаш и спиш прекрасно  Heart Eyes Аз така съм "лекувала" хремата на Мати навремето  Simple Smile
При липса на арома лампа - тенджера с вряща запарка от билки+лук на котлона и ти, навъртаща се около нея  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 877
В най-близко време обещавам да се запася.
А днес се размечтах за масло от грейпфрут - правех сок и страхотно се размириса. Преди си вземах и си го ползвах едва ли не като парфюм - разведрява ме страхотно, вдъхва енергия.

Правих си парна баня, пуснах и Ането под хавлията. Много й хареса. Ама лук не съм слагала, само малко лайка.

Общи условия

Активация на акаунт