Профил на Волен Сидеровия избирател

  • 3 268
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 258
Ако стане президент Сидеров естествено няма да може да осъществи нито една от заканите си......какво ще стане тогава..........нищо....ще изпадне в депресия човека.....

Не бой се! Като един истински политик, просто ще се оправдае, че ограничените президентски правомощия го възпрепятстват да реализира целите си.

# 61
  • Мнения: 1 002
ще изпадне в депресия човека.....
той , като го гледам в депресия няма да изпадне, по-скоро  ще избие лудостта му

# 62
  • Мнения: 9 903
мъж на средна възраст към 50тте.
с шлифер. сив.
ризка, не много скоро прана, карирана.
като говори леко плюе.
има образование, чел е, знае историята, помпа се с публикации в стил " Българин
е първия...." или " Българските ханове...."
трупа в харддиска информация , но никога не прави пари от нея
не взима повечет от 280 лева.  и така години.
ядосва се на всеки , които има с 1 лев повече
накрая решава, че всичко е напразно и стига до момента 0:
прехвърля вината и  подава отговорността на трети лица.
мрази.

грешка.
Пипинце ги е описала много добре.

# 63
  • Мнения: 2 697
Като цяло опитите да обрисуваме портрет на избирателя на В.С. ми приличат на нещо от рода на "Кой не скача е червен"   ooooh!

Много точно казано. Напротив - точно тези опити за "психологически портрети" са мислене в черно/бяло. Най-малкото, защото всеки един, дори начинаещ в професията психолог, ще ви каже, че портрет се строи, като към него се подхожда именно без емоция - отчитане максимално обективно на личността в структура и динамика. До сега в темата видях само няколко мнения, които да излагат характеристики, а не емоцията си и определения (дори диагнози  ooooh!) от типа "психопат", "луд" и пр. Това, което аз отчитам като наблюдение е, че електоратът на "Атака" е изключително хетерогенен и в него не са представени предимно личности с външен локус на контрол и хора с психични проблеми (меко казано). Както бях писала и преди, да виждаш и отчиташ реалността не е равнозначно с това да си националист.

# 64
  • Мнения: 5 370
Аз имам един такъв въпрос към съставящите профила и искам да ми отговорят, ама честно.
Знае ли се кой уби професора в Захарна фабрика и какво е продължението????
Откриха ли убийците на момичетата от Пазарджик-лека им пръст и сила на родителите-или пак се скри и покри????
Знаете ли как си пазят покъщнината бабичките на село, как оцеляват кокошките им, животинките, продукцията или по-далеч от жълтите павета наистина не виждате?
П.С. Не съм гласувала за Сидеров, просто задавам въпроси.
Като им отговорите, ще си допълните профила. Confused

Всичките тези въпроси задай на полицията......какво общо има тук Волен Сидеров........
Е как да няма????
Ще ти го кажа в прав текст тогава-дадоха ли се права до ДУПКА на ромите????
Прикриват ли ги??? Наказват ли ги???? дупчат ли билет в трамвая???? тока си плащат ли???
Ето ти го и Волен, който идва на бял кон и яхва вълната на народното недоволство.
Какво по-точно и по-ясно?

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...нима смятате, че всички те са манипулируеми и прости хора, които лесно се водят за носа?
Много е лесно да се хвърлят всички в графата ЛУМПЕНИ, недоклатени или нереализирани.

Е... процентите, които спечели Атака, мисля, говорят ясно. Не може да се квалифицират всички гласували за тях като тъпи и заблудени, нали?

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А какъв е профила според теб на Симеоновите избиратели?
Питам, защото гласуването беше масово.......
Личното ми мнение е, че тогава гласуваха хора, обезверени след всичките години на обещания и неизпълнени такива. Нова надежда (малко а ла Стар Уорс, ама тъй си беше).

Сега е същото.но проблема е дребната престъпност.........и хората искат циганите на сапун, а не полицията да си гледа по- добре работата

# 67
  • Мнения: 6 167
[quote author=тити link=topic=136047.msg2570770#msg2570770
грешка.
Пипинце ги е описала много добре.


само казах как АЗ си представям избирателя на ВС.
като цяло мисля, тук няма професионалисти и всеки говори това, което мисли лично. хареса ми това за външния локус на контрола, това намекнах, Шехина, благодаря. Peace
виждам и още черти: воинственост и агресивност.
някак си ( дори от постингите тук) виждам една воинственост, която не е конструктивно качество.

говори се само за 'проблемите', а не за 'политиката', 'начина'
не ми е ясно колко от избирателите са запознати с концепцията на АТАКА за справяне с проблемите - цигани, турци, престъпност и тн.
отговор на въпроса КАК.
а не виждам и къде мога да прочета какво предлагат - може би... лагери? или камери.. или какво , как точно ще се справят с проблемите.
как ще сложат всеки по местата , както каза една потребителка от малко населено място.
как ще определят на кой къде му е мястото.
това.. описано ли е някъде или просто... така се крещи.
атака какви са - демократи ли са, социалисти ли са, социалдемократи ли са, радикали ли са, фашисти ли са, нацисти ли са, комунисти ли са ... каква е политическата им посока и тн.

е това е проблем - че ако аз изляза и почна да викам по площадите
че съм против и изредя проблемите и ги посоча - ще ме изберат и никой няма да се сети да ме попита как ще ги реша.

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 22:06 от Lennie

# 68
  • Мнения: 1 232
Някой по-нагоре сравни Сидеров с царя,да има нещо вярно и двамата се явиха на политическата сцена когато народа имаше нужда да заклейми досегашните управници,да даде воля на емоциите си.И двамата бяха спуснати с една едничка цел,разцепление на дясното отвяване на гласове .За разлика от царя,който стоеше прекалено хрисим на политическото табло,Сидеров се взе много насериозно и се заигра с националистичните лозунги.Смятам ,че доста бързо ще слезе от политическата сцена така както преди 10-тина години бе изгонен от в-к Демокрация.Мешдудругото той не е ли  билчлен на 6 упрабление?

# 69
  • Мнения: 5 370
...нима смятате, че всички те са манипулируеми и прости хора, които лесно се водят за носа?
Много е лесно да се хвърлят всички в графата ЛУМПЕНИ, недоклатени или нереализирани.

Е... процентите, които спечели Атака, мисля, говорят ясно. Не може да се квалифицират всички гласували за тях като тъпи и заблудени, нали?
Точно това казвам и аз!
Даже подозирам много от познатите си, които са далеч от поодбни квалификации, че са направили именно този избор Confused

# 70
  • Мнения: 9 903

грешка.
Пипинце ги е описала много добре.

само казах как АЗ си представям избирателя на ВС.



ами грешка де Simple Smile все едно да кажеш, че си представяш избирателя на ГП само като дърта бабичка с изкуствено чене.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мешдудругото той не е ли  билчлен на 6 упрабление?

Ей с това изречение ме уби.........

Това , че си податлив на емоционално манипулиране не означава, че си глупав или лош човек.......даже напротив......мечтател някакъв

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Даже подозирам много от познатите си, които са далеч от поодбни квалификации, че са направили именно този избор Confused

Именно. Много от познатите ви са гласували за Сидеров. Много от форумните ви познати - също.

# 73
  • Мнения: 7 837
около 1 млн. гласа не му достигат.
Айде, дерзайте адвокати, лекари, професори  Grinning

# 74
  • Мнения: 258

А какъв е профила според теб на Симеоновите избиратели?
Питам, защото гласуването беше масово.......
Личното ми мнение е, че тогава гласуваха хора, обезверени след всичките години на обещания и неизпълнени такива. Нова надежда (малко а ла Стар Уорс, ама тъй си беше).
Сега е същото.но проблема е дребната престъпност.........и хората искат циганите на сапун, а не полицията да си гледа по- добре работата

Всъщност това за пореден път показва, че българският избирател не знае какво иска. Би трябвало хората да искат добре работещи структури - полиция, прокуратура, съд, а вместо това те желаят да се появи някаква могъща персона, която да оправи всичко. Точно както става в детските приказки - идва вълшебникът и с едно махване на пръчицата си, оправя нещата и всички заживяват охолно и щастливо. За мен това е детинско поведение, а не позиция на зрели хора.

Общи условия

Активация на акаунт