Профил на Волен Сидеровия избирател

  • 3 286
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629
Просиш си профил, а?

# 46
  • Мнения: 7 837
Нищо.
Включвам те в моята графа - лесно емоционално-манипулативни личности.
И се дръпвам на една ръка разстояние... Grinning

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А какво, ако ей така, за спорта, кажа, че съм гласувала за Сидеров? (всъщност не смятам наистина да кажа за кого съм дала вот, това настрана)

Какво следва?

Нищо не следва........ти какво очакваш ?

# 48
  • Мнения: 1 002
Воленовият избирател ще изчезне , ако той дойде на власт - ще се случи същото , което се случи със царевите избиратели - хората ще видят , че няма как един човек/една партия  да ги оправи ...

Да не говоря , че царя не беше вреден , даже напротив ,
а Болен доста бели ще сътвори , откачалникът  му с откачалник
 

# 49
  • Мнения: 258
А какво, ако ей така, за спорта, кажа, че съм гласувала за Сидеров? (всъщност не смятам наистина да кажа за кого съм дала вот, това настрана)

Какво следва?

Ами, ще трябва да ходиш да си купиш шлифер (само не е уточнено дали да е сив или бежов). Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 370
Аз имам един такъв въпрос към съставящите профила и искам да ми отговорят, ама честно.
Знае ли се кой уби професора в Захарна фабрика и какво е продължението????
Откриха ли убийците на момичетата от Пазарджик-лека им пръст и сила на родителите-или пак се скри и покри????
Знаете ли как си пазят покъщнината бабичките на село, как оцеляват кокошките им, животинките, продукцията или по-далеч от жълтите павета наистина не виждате?
П.С. Не съм гласувала за Сидеров, просто задавам въпроси.
Като им отговорите, ще си допълните профила. Confused

# 51
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Не, сериозно питам.
В крайна сметка, доста народ в действителност гласува за Атака и Сидеров - нима смятате, че всички те са манипулируеми и прости хора, които лесно се водят за носа?

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако стане президент Сидеров естествено няма да може да осъществи нито една от заканите си......какво ще стане тогава..........нищо....ще изпадне в депресия човека.....

# 53
  • Мнения: 535
Айде направете на мен един такъв, щото аз наистина гласувах за него Whistling

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не, сериозно питам.
В крайна сметка, доста народ в действителност гласува за Атака и Сидеров - нима смятате, че всички те са манипулируеми и прости хора, които лесно се водят за носа?

А какъв е профила според теб на Симеоновите избиратели?
Питам, защото гласуването беше масово.......

# 55
  • Мнения: 5 370
Не, сериозно питам.
В крайна сметка, доста народ в действителност гласува за Атака и Сидеров - нима смятате, че всички те са манипулируеми и прости хора, които лесно се водят за носа?
И аз се присъединявам.
Много е лесно да се хвърлят всички в графата ЛУМПЕНИ, недоклатени или нереализирани.

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз имам един такъв въпрос към съставящите профила и искам да ми отговорят, ама честно.
Знае ли се кой уби професора в Захарна фабрика и какво е продължението????
Откриха ли убийците на момичетата от Пазарджик-лека им пръст и сила на родителите-или пак се скри и покри????
Знаете ли как си пазят покъщнината бабичките на село, как оцеляват кокошките им, животинките, продукцията или по-далеч от жълтите павета наистина не виждате?
П.С. Не съм гласувала за Сидеров, просто задавам въпроси.
Като им отговорите, ще си допълните профила. Confused

Всичките тези въпроси задай на полицията......какво общо има тук Волен Сидеров........

# 57
  • Мнения: 7 837
Именно липсата на гражданска съвест, е причината за пиянството на един народ. Пиянство, защото няма друго обяснение. Българинът си пада по романтични революции...

# 58
  • Мнения: 216
ще оспамя малко тази темичка !
 профила на тези и тези ми е ясен и искам да направя профил за тези, които не са ми ясни?!?!
ако ще правите профили давайте на всички подред, че и на мен да ми се изясни начина на мислене в БГ ("страната на чудесата").
типичните за българия комплексарски твърдения кое на кой му е ясно не са много "вървежни" при правенето на анализи (личностни, социални, финансови и т.н.)
...а и нещо по темата: масово се наблюдава през последните няколко години негативен вот (срещу управляващите, а не за конкретни личности) - мое мнение, без да обобщавам - има и малки изключения, естествено.

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
А какъв е профила според теб на Симеоновите избиратели?
Питам, защото гласуването беше масово.......
Личното ми мнение е, че тогава гласуваха хора, обезверени след всичките години на обещания и неизпълнени такива. Нова надежда (малко а ла Стар Уорс, ама тъй си беше).

Общи условия

Активация на акаунт