Профил на Волен Сидеровия избирател

  • 3 270
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Многобройните антицигански теми тук доста добре отразяват мисленето извън форума. Явно проблем има и той надали е само в недостатъчно добре работещите съд, полиция и прокуратура.

# 76
  • Мнения: 5 370
Преди няколко години Десни, леви, центристи и всякакви други посоки се обединиха във Франция за втория тур, за да не допуснат Льо Пен да стане президент.
А защо щеше да стане?
Задавате ли си въпроса???
Кога крайно десни елементи имат шанс да изплуват на сцената???
ето, това е, което трябва да се нищи, а не да се хвърлят обидни квалификации по избирателите.

# 77
  • Sf
  • Мнения: 808
Не са нито луди, нито глупави. Преценили са много добре ситуацията и са дръпнали точните струни на балканската душа.

Както преди време беше с идването на царя. Как се втурнаха хората и си го "турнаха" сами.

Сега е същото... Просто лицето е друго.

# 78
  • Мнения: 2 839
Не исках спор да предизвикам. Не исках НИЕ да правим профил, попитах някой попадал ли е на такъв вече направен от професионалисти. На някаква статистика за гласувалите. Винаги има такива на избори направени по различни критерии.
Моля, модераторите да заключат темата.

# 79
  • Мнения: 2 697
Даже подозирам много от познатите си, които са далеч от поодбни квалификации, че са направили именно този избор Confused

И да са гласували, какъв е проблемът, та чак до подозрения да се стига? Избор. Wink

# 80
  • Мнения: 1 002
около 1 млн. гласа не му достигат.
проблемът е в слабата десница , не в друго , ако имаше силна десница друго щеше да е ,
ама Костов, Стоянов и Надка не пускат и това си е  ..а времето им изтече , безвъзвратно ...

даже се сещам за Бат Бойко - ако се беше явил , щеше да отнесе и Първанов и Волен , но той се мери по-нависоко

# 81
  • Мнения: 145
Многобройните антицигански теми тук доста добре отразяват мисленето извън форума. Явно проблем има и той надали е само в недостатъчно добре работещите съд, полиция и прокуратура.
newsm10
Да не забравяме и някои други малцинства ....

# 82
  • Мнения: 5 370
Даже подозирам много от познатите си, които са далеч от поодбни квалификации, че са направили именно този избор Confused

И да са гласували, какъв е проблемът, та чак до подозрения да се стига? Избор. Wink
Ми не-не е проблем, просто констатация.
Ясно е какво е докарало нещата дотам.

# 83
  • Мнения: 7 837
Добре, в БГ умните глави са много, разбрах.
Плюнките от пенявето - също...
Като искаш да протестираш, не го прави с големи букви в нета.

Бла, бла...
Идете гласувайте другата седмица. Ама гласувайте по европейски...

# 84
  • Мнения: 535
Мале, ама вие изкарахте гласоподавателите психопати и манипулативни личности... Tired
Не знаех, че СМЕ чак толкова зле ooooh!

# 85
  • Мнения: 5 370
Това идете гласувайте ми звучи като "айда ходим на война да се биете".
Предложения за кого?
Приемаме всякакви.

# 86
  • Мнения: 4 651
Луд ли е ВС, аз нямам знанията да преценя. Но виж скандална личност е, представяте ли си го президент и да прави същите дивотии, но вече пред много по сериозна, че и международна публика? Аз не искам и не мога, както и голяма част от познатите ми, които гласуваха единствено против Сидеров, а не заради някакви политически убеждения.
Та за избирателите му, ами сигурна съм, че голямата част от тях изобщо не са чели предизборната му платформа или както там се нарича. Просто мислят, че всички други са магарета. А по неинтелигентните /не искам да прозвучи обидно/ може би плюс, че мислят, че другите са магарета нямат реална представа за правомощията на БГ президента и наистина си смятат, че той може да промени нещо.

# 87
  • Мнения: 7 837
Това идете гласувайте ми звучи като "айда ходим на война да се биете".
Предложения за кого?
Приемаме всякакви.

Ох, не знам. Пъвро да си изтрия плюнките ти от моя монитор...

# 88
  • Мнения: 5 370
горката.....пращам ти специална течност, наистина, как можах да оскверня.....
Извинете другите за ОФФ-а.  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 839
Не са нито луди, нито глупави. Преценили са много добре ситуацията и са дръпнали точните струни на балканската душа.

Както преди време беше с идването на царя. Как се втурнаха хората и си го "турнаха" сами.

Сега е същото... Просто лицето е друго.
От Царя, сега на Волен ... каква е целта? Да стигнем дъното? Ще има ли още горчиви чаши? Всъщност то точно тази едва ли ще я пиема, ама знае ли човек ...
Моля ви като автор на темата, спестете обидните квалификации. Писах още на първа страница, не можем да кажем, че 1/5 от държавата са луди. Това е и причината за темата ми. Мислех, че са луди гласувалите за Атака на предните избори, сега разбирам че има и още нещо, което на мен ми убягва.
Аз не бях съгласна и с мотивите на тези, които гласуваха за Царя, но и на тях не съм поставяла обидни квалификации. За мен и `онзи` вот и този са лишени от позитивна градивна мисъл. Ама това е според мен, да не вземете да ми правите профил  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт