Може ли да се вярва на тест

  • 2 029
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Аз направих тест онзи ден - на седмия ден от закъснението и излезе отрицателен. И все пак днес е девети ден и не ми е дошъл... Страх ме е да повторя теста. Просто си стоя и си чакам да ми дойде... или пък не... Simple Smile))

# 16
  • Мнения: 941
има надежда
аз направих тест на 3-4 ден след закъснението и той беше отрицателен а на 8беше вече положителен но много слаба черта, явно нивото на хормона е много ниско и за това не отчита теста рано

# 17
  • Мнения: 13
има надежда
аз направих тест на 3-4 ден след закъснението и той беше отрицателен а на 8беше вече положителен но много слаба черта, явно нивото на хормона е много ниско и за това не отчита теста рано

От твоята клавиатура в Божия поглед. Simple Smile
Щерка ти е... като да я е мислил дизайнер. Simple Smile)) Приказна. Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 1 792
Аз направих тест онзи ден - на седмия ден от закъснението и излезе отрицателен. И все пак днес е девети ден и не ми е дошъл... Страх ме е да повторя теста. Просто си стоя и си чакам да ми дойде... или пък не... Simple Smile))
стискам палци да се покажат двете чартички а след 9 месеца и едно красиво и здраво бебе baby_neutral Hug

# 19
  • Мнения: 13
Аз направих тест онзи ден - на седмия ден от закъснението и излезе отрицателен. И все пак днес е девети ден и не ми е дошъл... Страх ме е да повторя теста. Просто си стоя и си чакам да ми дойде... или пък не... Simple Smile))
стискам палци да се покажат двете чартички а след 9 месеца и едно красиво и здраво бебе baby_neutral Hug

Дай Боже, мушмороче. Simple Smile
Онзи ден ме боляха гърдите и тъкмо се зарадвах, че е симптом, те взеха че спряха да ме болят. Sad Поне не ми е дошъл още.

# 20
  • Мнения: 1 792
нали знаеш девиза-"Докато няма лелка,има надежда"айде дано baby_neutral

# 21
  • Мнения: 741
на мен ми се е случвало теста да е положителен,а не съм била бременна и то на 2 пъти,така че нямам голямо доверие на тестовете

# 22
  • Мнения: 4 324
mokoloko - по принци положителните тестове за бременност не могат да дават грешни резултати, ама това по правило де ...
Ти сигурна ли си че не е имало бременност. Има вариант просто да не се е задържала и с менструацията да си изхвърлила оплодената яйцеклетка.
Съветвам те при следващият „фалшиф” положителен тест да идеш да направиш и един кръвен, за да се види дали наистина няма бременност.
Това може да се окаже проблем за зачеването.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Танче, може! Аз август точно така си изкарах акъла - нормална менструация, след което си правя дежурния тест (страх лозе пази от извънматочна) и се облещих на две дебели черти. Бегом към една лаборатория за кръвен тест, който се оказа абсолютно отрицателен със стойност 0.1. Излезе, че уринният тест е бил фалшив  #Cussing out ама не ме питай на какъв огън се пекох докато излезе кръвният.

# 24
  • Мнения: 741
Двата положителни теста бяха преди около година и то през няколко месеца.Идвата пъти ходих на лекар,бременност нямяше.Сега съм бременна в 3 месец(с голям зор)и този път теста беше верен

Общи условия

Активация на акаунт