Мъже,харесващи много жени...

  • 10 455
  • 260
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 505
Както и че бях измамена съпруга ли? Според шизо въображението ти?
Крадецът вика да държим крадеца. Остани си със здраве и не се опитвай да лъжеш повече.

# 211
  • София
  • Мнения: 13 075
Какво точно му е лошото на мъж, който обича много жени?
Я кажете кое е за предпочитане - мъже, обичащи много жени или мъже, необичащи много жени?
Или пък всички са маскари?

Опираме до основното качество на българина (българката в случая) - да се оплаква от всичко и всички.
Trollface

Аз предпочитам мъж, който го обичат всички жени, но той обича само мен Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 212
  • Мнения: 3 505
По принцип в обичането лошо няма, ама дяволът е в детайлите. Още не са измислили клонирането и обгрижването на харемите в западния свят не е лесна работа, та по-умната част от мъжете не си го причиняват.

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 13:13 от +-123

# 213
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Смятам, че същественият проблем на мъжете е, че изобщо няма с коя да правят секс, а не че ги сменяте всяка вечер.

Общо взето си права. С лекото уточнение, че проблемът е ако няма с коя да правят секс без пари. Ако парите не са проблем, винаги се явява подходящ заместител.

# 214
  • Мнения: 6 692
Аз честно казано нямам против мъж да обича много жени. Обаче то само с любов не става. Трябва на всяка да направи по едно две деца, да купи къща, да я издържа -финансово, емоционално, да я уважава редовно. А то това много малко мъже го могат, ама иначе всеки Барбар Петко с мъжете...много жени, та много жени. Абе ти барем за една се грижи кат хората, пак е нещо.

Криси, ама тя обичта към многото е безкористна. Без апартаменти.
Simple Smile

# 215
  • Мнения: 10 999
Е те това му лошото на тия мъже, че няма пари и апартаменти. Щото ако ги има тия неща, коя пък толкова ще се дърпа се чудя аз. Просто сърце и възможности големи, жени много.
А другото е селски тарикати. Нямам два лева, ама искам. Ма, брат то и аз искам...

# 216
  • София
  • Мнения: 13 075
Смятам, че същественият проблем на мъжете е, че изобщо няма с коя да правят секс, а не че ги сменяте всяка вечер.

Общо взето си права. С лекото уточнение, че проблемът е ако няма с коя да правят секс без пари. Ако парите не са проблем, винаги се явява подходящ заместител.

Така могат да освобождават напрежението долу, ама какъв хаос създават горе...

Само няколко варианта да спомена:

Чувства се още по-жалък и нежелан, защото осъзнава, че тези жени са с него, само защото плаща.
Започва да образува чувства и привързност, защото това е единствената женска интимност, до която има достъп.
Намразва жените, защото приема, че всички са такива.

Тотална разруха в личността и интимността.

# 217
  • Мнения: 6 692
Тва вие, жените, за благотворителност не сте ли чували?

Скрит текст:
Смятам, че същественият проблем на мъжете е, че изобщо няма с коя да правят секс, а не че ги сменяте всяка вечер.

Общо взето си права. С лекото уточнение, че проблемът е ако няма с коя да правят секс без пари. Ако парите не са проблем, винаги се явява подходящ заместител.

Така могат да освобождават напрежението долу, ама какъв хаос създават горе...
Само няколко варианта да спомена:

Чувства се още по-жалък и нежелан, защото осъзнава, че тези жени са с него, само защото плаща.
Започва да образува чувства и привързност, защото това е единствената женска интимност, до която има достъп.
Намразва жените, защото приема, че всички са такива.

Тотална разруха в личността и интимността.

След нощ, прекарана в интимности, мъжът се гледа в огледалото в банята и си мисли:
"Възможно ли е тя толкова да обича парите?"
След нощ, прекарана в интимности, жената се гледа в огледалото в банята и си мисли:
"Така му се пада на тоя !"

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 13:09 от James42

# 218
  • Мнения: 6 306

Аз предпочитам мъж, който го обичат всички жени, но той обича само мен Stuck Out Tongue Closed Eyes

Много егоистично така. Готините мъже трябва да се раздаваме максимално и да правим колкото се може повече жени щастливи... Не само една, че така си хабим таланта Simple Smile

Добре че жена ми не ми чете глупостите тук Simple Smile

# 219
  • София
  • Мнения: 13 075
Така е, егоист съм си аз Relieved А ти недей се предлага, пък после да се оправдаваш с жена си, че нЕкоя няма да те чака да й обясняваш, кво ти е позволено и какво не Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 220
  • Мнения: 10 999
Търся си жена която:
Да може да готви
Да може да пере
Да може да чисти риба
Да има лодка
Моля изпратете си снимка на лодката...
Ето това е мъж с критерии, с не като вас: да правим жените щастливи. Ма ние сме си щастливи, бе.

# 221
  • Мнения: 1 314
Гладна кокошка просо сънувала... тая приказка описва любовния живот на повечето петли. Що се драчите? Нека харесват. То, харесването, е много самостоятелно бездействие.

# 222
  • Мнения: 1 008
Гладна кокошка просо сънувала... тая приказка описва любовния живот на повечето петли.

Ако се отнасяше за петли, лафа щеше да е "Гладен петел просо сънува".

Не подценявайте народното творчество.

# 223
  • Мнения: 1 314
Гладна кокошка просо сънувала... тая приказка описва любовния живот на повечето петли.

Ако се отнасяше за петли, лафа щеше да е "Гладен петел просо сънува".

Не подценявайте народното творчество.
Народното творчество не брои полови органи, а неосъществени мераци, Бънди.

# 224
  • Мнения: 15 242
В народното творчество има и те ти, булка, Спасовден. Понеже на мъжете не им трябва никакъв -ден за хойкане, хойкат по подразбиране.

Общи условия

Активация на акаунт