Мъже,харесващи много жени...

  • 10 457
  • 260
  •   1
Отговори
# 225
  • СИ
  • Мнения: 4 403

... Чувства се още по-жалък и нежелан, защото осъзнава, че тези жени са с него, само защото плаща...


Общо взето си далеко от истината. Знаят за какво плащат и си го искат. Без никакъв сантимент. Като с поръчка на обувки. Искам да са такива и такива, купувам. Мацката трябва да е такава и такава. Да ми се дупи по точно определен начин и да ми носи кафето в точно определена чаша. Иначе не става.

# 226
  • София
  • Мнения: 13 075
Това е определен типаж, с когото не се изчерпват ползвателите на такива услуги. При него промивката ще е в друга посока, но я има - видна от собственото ти описание.

# 227
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Това е определен типаж, с когото не се изчерпват ползвателите на такива услуги. При него промивката ще е в друга посока, но я има - видна от собственото ти описание.

Да де. Нали за такъв типаж точно става въпрос. Иначе мераклии за ползватели на промоция много.

# 228
  • София
  • Мнения: 13 075
Този с многото жени ли? Те ако са платени, изобщо не ги броя. 

# 229
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Този с многото жени ли? Те ако са платени, изобщо не ги броя. 

Не. От тия дето са само с една. Пак си е платена един вид, живеят си заедно, но си е една. Може и дете да имат.

# 230
  • София
  • Мнения: 13 075
Нещо нищо не разбрах Joy Я дай по-описателно така.

# 231
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Нещо нищо не разбрах Joy Я дай по-описателно така.

Как по-описателно? Чичаци доста над средната възраст. Или разведени или жените им са починали. Избират си по едно 30-тина годишно, може и по-младо. Разходки, подаръчета... После следва оферта. Получаваш това и това, живееш с мен. Искаш или не? Някои не искат, но други се навиват. Сексът е включен в офертата. Не знам доколко и как точно се случва, като се имат в предвид годините. Живеят си... Каката слушка и обслужва чичкото. Знам няколко такива и познавам единия малко по-добре. Скоро му се роди дете. Жена му е по-малка с десетина години от синовете му.
И един приятел имам. Не е точно приятел... Добър познат да кажем. Баща му е от старите и охранени доктори. По-точно беше. Миналата година почина. Обаче ако знаеш, този мой познат как се е наточил на мащехата си... Сещай се...!          Wink

# 232
  • Мнения: 10 999
Щедър мъж с пари е винаги оферта. Не всяка ще се навия, но определено ще има избор.

# 233
  • Мнения: 261
Този с многото жени ли? Те ако са платени, изобщо не ги броя. 

защо не ги броиш ??- значи има много пари - нещо което се " тачи " поне по изказване на повечето тук

# 234
  • София
  • Мнения: 13 075
Конюктурата на спонсорството е малко по-различна от тази на абонатите на улиците с черените фенери. Но иначе доста от абонатите точно това си мечтаят, да могат да си закупят "гадже", защото да си хванат не могат. Тези които описваш, нормалния живот вече са го живели, и знаят, че на тези им години, младото струва пари.

Този с многото жени ли? Те ако са платени, изобщо не ги броя. 

защо не ги броиш ??- значи има много пари - нещо което се " тачи " поне по изказване на повечето тук

Не ги броя по същата причина, поради която не броя рибата купена от Била за мой улов.

# 235
  • Мнения: 3 350
Какво точно му е лошото на мъж, който обича много жени?
Я кажете кое е за предпочитане - мъже, обичащи много жени или мъже, необичащи много жени?
Или пък всички са маскари?
Опираме до основното качество на българина (българката в случая) - да се оплаква от всичко и всички.
Trollface
Обичащи, обичащи !!! То другото мъже ли са въобще ?

# 236
  • Мнения: 1 314
Като ви чета, се сещам за мъж, "обичащ" много жени. Какви пари ви в главите, какви оферти? Не става с пари, става с излъчване. Талант. Laughing Там жените сами се натискат, т.е. жените обичат цялата тая работа и то от такъв мъж. Надяват се, на какво се надяват и те не са много наясно...
На останалите им се усмихва късметът, където може, не където искат винаги.
Пари!? Те купуват стока и услуги.

# 237
  • Мнения: 2 928
РФ,
Тук и само тук, за абсолютна истина, минават само истории за опашки от състоятелни обожатели.

Скрит текст:
Де е Канада

Рата тата тай да

Де е Канада

Рата тата тай да

Ще продам червената си лааа даааааа
Това нещо не го разбрах. Вярно е, че и Рф е в Канада, ама какво точно искаше да кажеш?
Излей си болката!
Че канадките излизат и плащат те сметките?
Тц! Не си познал! Жените са доста привилигировани тук (още от времето, когато са били дефицитни) и ако не намерят някой, който да им отговаря на критериите си живеят сами. Затова и изразих съмнение към историите му, просто защото и аз живея тук и съм много добре запозната с действителността.
Инак е широко разпространено излизане за 1 вечер, ама не винаги се получава заварката. Искат се ресурси, това е! На кафе и жълта лимонада не кълват, за съжаление.
P.P.Или чакай, то май не беше Рф, ами Джеймс. Толкова са рядки тук мъжките потребители, че взех да ги обърквам Никакъв характер в постингите и разсъжденията! Simple Smile))

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 19:24 от Ravenna

# 238
  • Мнения: 4 975
Тва вие, жените, за благотворителност не сте ли чували?

Чували сме!
Обикновено застаряващ ерген или разведен мъж на години, с по-богат речник  от колкото джобове, се раздават и усмихват омъжени, самотни жени! Големи сърца имат..и график Simple Smile

# 239
  • Мнения: 6 694


Общо взето си далеко от истината. Знаят за какво плащат и си го искат. Без никакъв сантимент. Като с поръчка на обувки. Искам да са такива и такива, купувам. Мацката трябва да е такава и такава. Да ми се дупи по точно определен начин и да ми носи кафето в точно определена чаша. Иначе не става.

Егати чашата !

Общи условия

Активация на акаунт