Мъже,харесващи много жени...

  • 10 458
  • 260
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 928
Търся си жена която:
Да може да готви
Да може да пере
Да може да чисти риба
Да има лодка
Моля изпратете си снимка на лодката...
Ето това е мъж с критерии, с не като вас: да правим жените щастливи. Ма ние сме си щастливи, бе.
На всичките критерии мога да отговоря само за чистенето на рибата няма да се разберем. Или поне той трябва да може да отпушва канали, че последният път като чистих така бях запушила мивката, че преливаше направо.JoyJoyJoy
Този с многото жени ли? Те ако са платени, изобщо не ги броя. 

защо не ги броиш ??- значи има много пари - нещо което се " тачи " поне по изказване на повечето тук
Защо наистина не ги брои? Аз ги броя. Плаща си - получава. Справедливо е. Въпросът е, че не бих взела такъв за постоянна връзка, особено след като ми го е разказал.

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 21:22 от Ravenna

# 241
  • Мнения: 4 975
Търся си жена която:
Да може да готви
Да може да пере
Да може да чисти риба
Да има лодка
Моля изпратете си снимка на лодката...
Ето това е мъж с критерии, с не като вас: да правим жените щастливи. Ма ние сме си щастливи, бе.

Аз, лодка имам (поне 1/2 де )
Мога да ловя риба!
Та ако той може да готви, пере..
И чисти уловената риба..
Да ми изпрати снимки Wink

И ще се редактирам и опиша..

Тя лодката лесна..
Но добра въдица, добър такъм, правилна примамка, а понякога и захранка!
Като клъвне..Адреналина скача до небесата!
Но после идва тънкостта..
Да не прибързваш и не дърпаш силно..Че веднага къса и бяга!
Даваш време да играете ..с твоите нерви естествено..
Бавно и в никакъв случай не отпускаш!
Защото, отпуснеш ли, точно пред очите ти извива гръб, пуска се и бяга..в цялато си изящество:)

Пък докоснеш ли я..Радваш и се и пак я пускаш на свобода! Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 22:32 от Рози и Бодли

# 242
  • Мнения: 6 306
Като ви чета, се сещам за мъж, "обичащ" много жени. Какви пари ви в главите, какви оферти? Не става с пари, става с излъчване. Талант. Laughing Там жените сами се натискат, т.е. жените обичат цялата тая работа и то от такъв мъж. Надяват се, на какво се надяват и те не са много наясно...
На останалите им се усмихва късметът, където може, не където искат винаги.
Пари!? Те купуват стока и услуги.

Не знам защо това е толкова трудно за схващане от повечето пишещи тук. Готините пичове сами им се лепят жените, ако искат правят бройки, ако не искат си избират най-доброто според техните критерии или каквото си преценят. Какви пари, какви късмети, с плащане и баба знае, ама като си готин не ти трябва да си плащаш Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 928
Като ви чета, се сещам за мъж, "обичащ" много жени. Какви пари ви в главите, какви оферти? Не става с пари, става с излъчване. Талант. Laughing Там жените сами се натискат, т.е. жените обичат цялата тая работа и то от такъв мъж. Надяват се, на какво се надяват и те не са много наясно...
На останалите им се усмихва късметът, където може, не където искат винаги.
Пари!? Те купуват стока и услуги.

Не знам защо това е толкова трудно за схващане от повечето пишещи тук. Готините пичове сами им се лепят жените, ако искат правят бройки, ако не искат си избират най-доброто според техните критерии или каквото си преценят. Какви пари, какви късмети, с плащане и баба знае, ама като си готин не ти трябва да си плащаш Simple Smile
Кажи го на моя ''проекто-зет'', който отново е прибран в семейното огнище, т.е. при мама и тати, при всичките усилия на ''сватята'' да го тропоса на дъщеря ми, която не е сред най-умните. Joy
Излишно е да споменавам, че тя е единствената, която го иска. А той е в златната възраст 26, когато ти се лепят (по твои думи) само заради дрехите от качествени- по-качествени.Joy

# 244
  • Мнения: 10 999
Раве, стискам палци дъщеря ти да се оттърве, тоя път за постоянно.

# 245
  • Мнения: 2 928
Раве, стискам палци дъщеря ти да се оттърве, тоя път за постоянно.
И аз. Не знам вече, каква магия да правя, моят ген да надделее. Не смея да давам съвети. Тя прави всичко наопаки.Sad

# 246
  • София
  • Мнения: 13 075
Раве, стискам палци дъщеря ти да се оттърве, тоя път за постоянно.
И аз. Не знам вече, каква магия да правя, моят ген да надделее. Не смея да давам съвети. Тя прави всичко наопаки.Sad

Ми почни да й го буташ тоз момък, и на инат тя ще избяга от него Joy

(Инатът е порив на свобода, когато усещаш, че някой се опитва да осъществи контрол над теб.)

# 247
  • Мнения: 3 350
Раве, стискам палци дъщеря ти да се оттърве, тоя път за постоянно.
И аз. Не знам вече, каква магия да правя, моят ген да надделее. Не смея да давам съвети. Тя прави всичко наопаки.Sad
Ами, напротив, същата е като тебе. Виж си темите, дето пускаш.

# 248
  • Мнения: 6 306
Скрит текст:
Като ви чета, се сещам за мъж, "обичащ" много жени. Какви пари ви в главите, какви оферти? Не става с пари, става с излъчване. Талант. Laughing Там жените сами се натискат, т.е. жените обичат цялата тая работа и то от такъв мъж. Надяват се, на какво се надяват и те не са много наясно...
На останалите им се усмихва късметът, където може, не където искат винаги.
Пари!? Те купуват стока и услуги.

Не знам защо това е толкова трудно за схващане от повечето пишещи тук. Готините пичове сами им се лепят жените, ако искат правят бройки, ако не искат си избират най-доброто според техните критерии или каквото си преценят. Какви пари, какви късмети, с плащане и баба знае, ама като си готин не ти трябва да си плащаш Simple Smile
Кажи го на моя ''проекто-зет'', който отново е прибран в семейното огнище, т.е. при мама и тати, при всичките усилия на ''сватята'' да го тропоса на дъщеря ми, която не е сред най-умните. Joy
Излишно е да споменавам, че тя е единствената, която го иска. А той е в златната възраст 26, когато ти се лепят (по твои думи) само заради дрехите от качествени- по-качествени.Joy

Кой е казал, че за да си готин трябва само да си на 26 или да си купиш хубави дрешки?

# 249
  • Мнения: 1 008
Зa Канада т'ва е повече от достатъчно. Wink

# 250
  • Мнения: 1 468

Не знам себеуважаваща се жена как приема това, че мъжът й казва открито, че ще се разхожда в чужди градинки.
Но факт, познавам, при това една от уж най-принципните. 😉

На мен ми се случи да чуя точно тези думи, казани съвсем открито. Човекът си призна, че иска да излиза с други жени. Загубила ума и дума, за по-малко от 2 часа му събрах багажа. Не е за всеки тая работа, да търпиш такова отношение.

# 251
  • Мнения: 1 463
    Той хубаво, че си е признал. При мен беше отричане до дупка.
    Е, тази широкоскроената го търпи.
    За нея говорих, че много принципно се изказваше. Човекът си е с нея и с още. Дали, обаче тя е напълно ок с това, може би да.
    Но моята история е за цяла тема. 🤣

    # 252
    • Мнения: 2 928


    Ми почни да й го буташ тоз момък, и на инат тя ще избяга от него Joy

    (Инатът е порив на свобода, когато усещаш, че някой се опитва да осъществи контрол над теб.)


    Въх, недей! Това значи да призная, че не съм права. Нещо, което няма как да се случи.

    (Да и когато си с пилешки мозък, наследство от тати)Joy

    Ами, напротив, същата е като тебе. Виж си темите, дето пускаш.
    Е, какво ми е на темите? Нищо лошо не се е случило. Забавлявам се, докато тя си проваля живота само за да не е моето.

    # 253
    • Мнения: 10 999
    Раве, аз вярвам, че децата приличат на родителите си, тоест дъщеря ти е като теб, тя ще се усети, просто и дай време да си го изживее.

    # 254
    • Мнения: 1 314
    Не си обиждай детето. То не е само на тати си отражение, ами и твое. Коментирали сме в други теми случая, да не задълбаваме пак кой постъпва глупаво.

    Общи условия

    Активация на акаунт