Гордо пъчиме кореми и към МАЙ вървиме без п&#

  • 10 597
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 089
аз съм перманентно така.
за акцент добавям и рев от петра, считано от 3 през нощта натам.

# 46
  • Мнения: 1 531
на мен също ми е много зле неделя, вчера и днес: отпаднало много, сухо гърло направо като с налепи и ужас... чудя се дали да не отида на лекар за болни4ни поне на ртабота да не ходя ми да си лежуркам вкъщи Crazy
пак пих гадостта лимон и мед - много го мразя това беееее  Sick

# 47
  • Мнения: 184
Незнам вашите лекари как са, но моята само да кихна и ми дава по 5 дни болничен. На мен ми се ходи на работа, но няма искам не искам. А и болничния не можело да се прекъсва.

# 48
  • Мнения: 136
Аз май най-много хапвам от всички... Започва се от сутринта- 2 филии задължително препечени с маргарин, сиренце и домат или лютеница. Правя си цитронада. Поелс ж 10.30-11ч - 1/2 банан и една ябълка. После обяд в 13ч задължително нещо силно и обилно (може и сандвич, ама огромен). До вечера хапвам една маслина примерно и една кисела краставичка (нещо много ме влече към солено - заради йодта сигурно и мазно - витамин Е евентуално...Simple Smile. И следва вечерята готвено нещо засищащо и задължително десерт. А преди да забременея се хранех на полочина по-малко... не ми се мисли направо, но засега нямам угризения... Кафе не ми с епие - като спрях цигарите пих един, два дни кафе, ама пак не ме радваше много миризмата. сег апич мляко с нес ама не всеки ден:)

# 49
  • Мнения: 96
Докато си говорите за ядене аз пак огладняхSimple Smile)А си хапнах доволно два вида баница- сладка и солена.Ще стана мноооого дебела, ве1е съм 1,2 кг в повече от лятото. Още повече на добрия апетит ми влияе това, че вече не ми става лошо, не драйфам, а и да ми стане бързо ми минава. Само дето като ставам рязко и бързо ако съм легнала така ми се завива свят, че...седя по една минута подпряна някъде със затворени очи и шашкам  всичко живо.Иначееее така ме "обгрижват" отвсякъде, че ще взема супер много да се разглезя и след това няма да ми е лесно.Бъзикам се де.Simple Smile))

Лошото е , че в работата ми предимно се седи пред компютъра, никакво движение - силна храна и никакъв разход на калории.Ще се опрасвам, нямам вече панталон, в който да мога да дишам.

# 50
  • България
  • Мнения: 3 621
 Здравейте и от мен, днес ми е много сънливо. Снощи до късно имахме гости и не знам как ще го избутам тоя ден ooooh!
 А за настроенията направо не знам какво да кажа - в двете крайности съм- докато цъфтя от щастие и в следващия момент вече нещо съм се натъжила или изнервила или разплакала. Вече се чуствам като леко луда  : #Crazy Ама обяснявам на всички да не ми обръщат внимание, че е от хормоните. А те постоянно ми говорят, че трябва да съм спокойна заради бебето, което ми е напълно ясно,ама...
 А иначе нямам много  апетит  и не повръщам,  рядко ми прилошава и то не много. Преди да забременея , сякаш бях по- лакума даже, ядях всичко, а сега съм с претенции
Хайде , лек ден на всички и повече хубаво настроени   bouquet

# 51
  • Мнения: 162
Моля ви обяснете ми как си слагате лентичките че нещо  обясненията в началото не ми стана ясно

# 52
  • Мнения: 3 089
ето тук ще стане бързо:

http://www.mamaibebe.com/ticker_pregnancy.php

# 53
  • Мнения: 16
Ron4eto, а аз като постоянно кихам, значи моят лекар трябва все в болнични да ме държи Joy
Голям кеф ще падне, ама си мисля, че ще бъде твърде нахално все да ме няма в работата. Е, не че съм незаменима или без мен няма да се оправят, ама си мисля, че трябва да си пазя тази възможност за после.
Гадното е, че бях доста настинала миналата седмица и бях и аз пет дена в болничен, а тази седмица носът ми продължава да тече, макар и не със същата сила.
Чудя се дали това може да навреди на бебето? Имам предвид хремата.
Вие имате ли представа?

# 54
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте мами и честита да ни е новата темичка Simple Smile

Аз нещо не съм писала от доста време - ама нямах настроение  Crazy
За протокола - Дева съм (на 11.09.1980 - паметна дата...)
Все още съм си на същите кг май... Ама си имам коремче (много сладичко), не знам дали се забелязва отстрани, но аз много ясно си го виждам  Mr. Green Пък и Никита (мъжо) ми каза, че вече ми личи Simple Smile Иначе и тази бременност не успях да повърна (то все още време има, но съмнявам се). Апетита ми ту го има, ту го няма... Всеки път ми се ядат различни неща, изобщо странна работа.
Вчера ми дадоха болнични за още 30 дни. Смятам това да са ми последните и живот и здраве на 21.11 се местя в офиса  Laughing
Иначе продължавам да пия по едно кафе сутрин - ако не пия, кръвното, което винаги ми е било ниско, пада съвсем и яко главоболие ме гони.
За лекарствата - гледам да не пия нищо. От два дни сама си реших да спра и утрогестана (в упътването му пише, че по никакъв начин не трябва да се пие след третия месец). Лекарката ми нищо не ми е казала, ама аз така на своя глава.

Айде лек и усмихнат ден на всички!   bouquet

# 55
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен. Постоянно стоя във форума и чета, но аз нищо не пиша, защото около мен е голяма скука. От както разбрах, че съм бременна не ходя на работа и умирам от скука в къщи, но това ми е единствения проблем (и слава богу). Не ми се гади, не съм повръщала и в резултат на това застояване вече съм +2 кг. Преди постоянно киснех в проблемно забременяване или в диети, но сега теглото ми е последна грижа.
Относно кафето-преди пиех по много (за сметка на това никога не съм пушила цигари). Сега пия по 2 нормални на ден.
Родена съм на 15.09 (зодия дева) и това беше най-щастливия ми рожден ден,защото точно тогава разбрах, че съм бременна. Точно преди месец - на 15.08 (на именния ми ден) ми дойде за последно и изпаднах в ужасна депресия, защото имах усещането че "този път е станало",но всичко си е божа работа и е трябвало да изчакам още малко.
Лек и успешен за работещите Май-ки ден и дано това слънце се покаже, че при нас е много мрачно днес.  Nature Sunny

# 56
  • Мнения: 184
Eiphnh    За да ти дават болничен по един месец, трябва ли да лежиш няколко дни в болница? Аз знам, че ако не те хоспитализират не могат да ти дадат повече от 7 дни.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 397
Ох, и аз не ходя на работа, ама да ти кажа деня така бързо ми минава, че не го усещам.
Сутрин ставам водя малкия на градина, после закусвам и пия едно кафенце с мляко пред PC, после докато пооправя разни играчки и по къщата нещо става 11ч. влизам къпя се после се почва мазането с олио и чакането му да попие поне малко пак вися пред PC и ето станало обяд, после малко навън или с някоя приятелка на кафе или ей така мотане ама да съм навън. Към 17ч. взимам малкия и от там съм с други мои дружки с деца на една сладкарница с катерушки за децата та до 19ч. и после докато се приберем да вечеряме къпане и ето време за лягане.
Та така ми минава общо взето деня, поне засега като падне снега не знам как ще се излиза  Tired
Абе общо взето си намирам нещо да правя да ходя, че ще изперкам вкъщи.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 877
Ронче, и аз така бях чувала, ама моята лекарка нещо май по друг начин я кара. Аз досега съм ползвала 7 от нея. После тя ме прати на комисия (без да съм лежала в болница). Първия път комисията ми даде 20 дни, а сега ми ги продължи за 30.
Не знам дали така е редно обаче  newsm78

Кимба, направо ти завиждам за това как си прекарваш... Аз съм си плътно на работа (от вкъщи само че) и от 9 до 6 не мога да мръдна, освен ако трябва да отида на лекар разбира се. Но пък от друга страна, иначе 2 месеца без нищо да свърша... Немислимо!

# 59
  • София
  • Мнения: 4 397
Eiphnh  Ами работата ми беше такава, че нямаше как да седя там и затова съм почивка, не ми е много кеф особено както се задава зимата ама няма начин  Tired
Макар че днес съм се кротнала пред PC, нещо не ми е на кеф днес

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 13:25 от kimba77

Общи условия

Активация на акаунт