ВМ НВХ - ръфам пражоли и стягам крачоли - 7 част

  • 17 951
  • 380
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 330
Браво Небесна!
 smile3501 smile3501 smile3501Знаех си аз, умното си е умно . В кенефа да гу туриш лавка шъ отвори пари шъ изкара!
Небесна е нашата Гордост!!!!
Отивай да събираш сили за купона, тежка вечер, пиянска те чака, заслужаваш награда! smile3525 beer2 beer2 beer2

# 361
  • Мнения: 2 956
Бравоооо Небесна  bouquet  smile3501 smile3501 smile3501
Стисках палци и аз цял ден- не било напразно значи  Hug

# 362
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте НВД-рицарки...

Мислих, мислих и май се решавам да се присъединя към вас. Малко ми е сложно броенето на калории, но след като Тонимирка ме смъмра за мързела, смирено навеждам глава и тихичко се пристроявам към вас.

Днес менюто ми е повече от погрешно, но все пак може да кажем, че почвам от утре...

Иначе днес съм яла:
Ленено семе с 3 с.л. кисело мляко
Зрял фасул с наденица
2 бр кафе с мляко
1 айран
и за вечеря май ще е пилешки бутчета със салата от зеле...

Айде до скоро...

# 363
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хехее- ей го Тонимир бе-завърна се и бързам да видя има ли отличници newsm10 хади тъй както си са подкарала с таз шестица тъй да са изкараш до края
Аз пък се овъглехидрявам ама на корем-снощи екстра беше-верно менюто пълно с млечни, но си хапнах пържолката, броколите, патладжанчето-кашкавалчето. Днес всичко много хубаво до 14я час-само кафе и лен.семе, ама като заседнахме да обядваме-сичкото въглехидрат беши-и сега бира ш пия и тъй нататък-ама утре по-спокойно ще карам щото ще съм си вкъщи.
Накупих си много неща-доволен съм, обаче подозирам че ако сваля още 3-4кг и ще са ми адски големи дрехите-пък ще ми е много тъжно за тях.
Имам да разказвам още, ама ай да не е сега-ей липсвате ми бее Hug
Иги -захвърли таз наденица- освен неизвестния състав има и много сол-а тя задържа вода, има и много подправки, а те разяждат
Мале как хубу съветвам пък устата ми пълна с шоколадови бисквити Blush

# 364
  • София
  • Мнения: 3 121
Здравейте!

Започнах моето ВМ НВХ, даже първият ден се опитах да си пусна менюто, но имах проблеми с нета и не успях. Не съм съвсем стриктна, похапвам отвреме-навреме някой и друг "забранен" въглехидрат Wink, но в общи линии не е зле положението. Калориите ми се движат на ден между 1300 и 1500. Хапвам кисело мляко с ленено семе или пшеничен зародиш; също така, кашкавалец и месце Sunglasses; шунка. Иначе друго нямам с какво да се похваля, но продължавам! Peace

# 365
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро ютру-има ли махмурлийки Joy Тонимир е-само той кукува толкоз рано в почивен ден неделен ku-ku
Много ми е тежко-едва се изправям-въглехидрата превзе корема и сега червата отстъпват- wflag туй е лошо-само един ден съм отпуснал войската да пирува и ще гътнат държавата-хауу cry днес ще ближа рани и закърпвам корема разпорен-а какви катми съм му метнала на джунИъра-сига са приблизва кат котарак с меда оттатъка-пък аз сърбам кафето
Хади-затривам са

# 366
Здравейте, мамита.  GrinningИмам останали след раждането на себе си близо 20 кг/някои качих след раждането/  Sadи бих искала да се присъединя към вас. Grinning
 Iggiberry , виждам , че и ти си кърмачка!  PeaceДосега не смеех да започна някаква диета , за да не липсва нещо на бебо в млякото. Кои храни са допустими в това положение и в какво количество? newsm78

# 367
  • Мнения: 2 956
Аз да ви кажа пък какво наготвих вчера...все забравям и нали ви е по режима да го споделя  Crazy че ми и любима манджа  Simple Smile
1 телешко езиче сварено , нарязано в йенска тенжурка , редя го значи ред език- малко масълце, топено сирене пушено и гъбки и най-отгоре настъргвам малко кашкавалец, турям 1 черпак от бульонеца и пъхам във фурната за се задуши-запече и готовооооо ...вкуснотия голяма значи... правила съм го преди и с месо ,ама пушено  Rolling Eyes

# 368
  • София
  • Мнения: 3 121
Здравейте, отслабващи майчета! Днес съм перфектна- дотук поне! Сутринта закуската ми беше две сварени яйца и еспресо без захар. Току-що обядвах зеленчукова запеканка- броколи и карфиол, запечени на фурна със сирене, масло, яйца и сметана; освен това хапнах чаша кисело мляко с ленено семе. Честно казано, според мен този хранителен режим е един от най-лесните за изпълнение, и най-малко се гладува. Simple Smile Засега върви добре, надявам се, при вас също. Ще се включа пак по-късно вечерта. Peace

# 369
  • Мнения: 330
Добре дошъл след отпуск Тонимир!  newsm47
Добре дошли нови мами! Hug
Тонимир ние те отписахме за два дена, разрешително дадохме, но утре тонимир нов човек шъ да е!!
Аз вчера одих до Остина града голяма, на пазар, горкото ми мъж, 16 пъти се препоти, защото биде разорен, ма не мога да го мисля. Та ядохме по ресторанти, аз уж внимателен бях и днес моят любим кантар, пак сочи лоши неща. Ядох само позволени рани, даже и салатата е рупах без олио и оцет, щото тези тука слагат шекер. Сигурно съм направила мускули, от носене на торби и седене в колата та затова съм по-тежка! Бях много примерен, но резултата е ужасяваш! Ше уволним кантара!
Роси68  преди 3 години моят доктор ми препоръча да не пазя никакви диети, докато кърмя, само да намаля калориите с 300 на ден. Защото по време на слабеенето се отделят токсини и преминават в кърмата. Каза да намалим празните калории от сладки неща като шоколади и бонбони. Ориз и картофи да ям, но по по-малко, не повече от 200 грама на ден, хляб не повече от 1 филлИЙка на ядене. Та това беше неговия съвет, аз това мога да кажа не съм спец
Ха лек ви ден сега!

# 370
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте и от мен, днес менюто ми е за пример почти:
1. Кафе с мляко
2. Кисело мляко с ленено семе
3. 3 варени яйца
4. Сирене със салата от ряпа и моркови

за вечеря ще е пилешки бутчета със салата от зеле

Роси68, по принцип веществата в кърмата не зависят особено от това как се храниш - ако не се храниш правилно, всичко е за сметка на твоя си организъм. Права е Саке за токсините, затова се препоръчва докато кърмиш бавното отслабване - максимум с 5 кг на месец, най-добре 3 кг. Аз спазвах известно време Страхотната диета и първите два дни кърмата ми беше леко нямаляла, но после се нормализира (искам да отбележа, че Момчил е все още изключително на кърма и при нас количеството е важно). От днес почвам ВМ-НВД и мисля, че на бебоков нищо няма да му липсва, още повече, че мисля да ям по една ябълка на ден поне и доста зеленчуци.

Аз се чудя дали да спазвам от тази вечер лунната диета или много ще ми дойде 24 часово нищо неядене (пак заради кърменето де). Какво ще ме посъветвате?

# 371
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хаухау-уж аз съм в отпуска пък вас ва няма-не ва намирам както са казва
Иги-едва ли глада ще направи чудеса за една нощ-за какво ти е ? Карай си режима и ги остави тия лунатически истории
И да земиш да са опиташ да пийш туй кафе без мляко-хади пробвай
Аз продължавам да са овъглехидрявам-днес уж нямаше ма един банан ми се заби в носа и се пързулна към устата-много съм бляла по пътя и просто ей тъй са забив в банановото дърво. Сига готвя леща-гореща- НВД-ща с много морков-и ще ям, че и нея мушиците я бяха накацили полвин годин в шкафа, че купих нова
Небесна ко прайш бе-голямо празнуване празнуваш тоз изпит-важен ще да е бил
Хай след малко пак ща са върна

# 372
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ех, малко несериозно ще прозвучи, обаче днес съм в почивен следобяд. Ходихме на вилата, опитах 2 бисквитки Нестле, 1 пърченцо аерошоколад, сега ще вечерям с малко пица. Всичко умерено, но невъзпитано.  Embarassed Ама любимият ми се скара, че безмелчността е вредна и тез диети-миети, бла-бла, само съм стресирала организма и ме подкрепи в изяждането на мъничко сладости. Та почивка съм днес, а утре ще мисля с кисело или без кисело? И ще почвам подготовка за другите изпите.. Много е добре, по време на сесия да съм на ВМ НВх, щото вместо да тъпча безобразно каквото срещна по пътя си, аз ям определи работи и дори ми липсва хапетит иногда...

Нямам възможност да се спускам в подробност, изоставям ви без мен. Wink Мисля пак да посетя дискотечното заведение таз нощ. Йуху!?  dance

Поздрав и вода! Hug

# 373
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Оф, да му се невиди! Голямо удоволствие ми е кафето с мляко, мисля си поне едно удоволствие да ми остане... Embarassed и сори, Тонимирка, ама засега ще продължавам така... Ако устискам на НВД до Нова година, ще се пробвам след това направо кафето да отказвам...

# 374
  • Мнения: 330
Ех, този Тонимир, пак с нова пола се е сдобил!Те търновки ще те  #2gunfire
Небесна, и ти ли си в отпуска, ще взема и аз да се разпусна днеска, не мои то така аз да се цепя от колектива! Хайде хапни малко въглехидрат, че нали си в сесия, то на тоз мозък и въглехидрати му требат. Нали си наша гордост, давам ти разрешително- зелен светофар, но само за днес!
 

Общи условия

Активация на акаунт