Първолаче смело крачи, напред към трудните задачи!

  • 19 434
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Благодаря - разпечатах ги и ще ги дам на нашата госпожа.













На всички рожденници - Честит рожден ден много здраве и късмет newsm59 nbirthday newsm67 newsm38  party041 Gift

# 241
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ето нещо ако искате да се подпишете

http://www.bgpetition.com/deca_bez_risk/index.html


аз се подписах под номер 381

# 242
  • Мнения: 1 258

Благодаря - разпечатах ги и ще ги дам на нашата госпожа.

И аз бих направила това,но виждам,че срокът е до 20 ноември.
Рисунките трябва да бъдат изпратени в регионалния инспекторат по образование,което ми се вижда технически невъзможно за 3-4 дена.

# 243
  • Мнения: 168
  ooooh! Вели,Вели как ме разкри само...Аз мислех да "се покрия" ; едно за да не "засенчвам" децата в темичката,едно ,че моите годинки не са вече много повод за радост... Wink Сега обаче ,четейки вашите поздрави, направо ми се доревава  Cry,но от щастие разбира се. Мога само да ви кажа,че за мен вашите думи са по-ценни от всякакви подаръци ,че съм ви много благодарна за вниманието и ви прегръщам всички, с пожелание да ви се връща в двойни дози   bouquet                                                                                        toni n ,мисля,че инициативата ,която провеждате във вашия клас е нещо много хубаво!
 А иначе  аз за съжаление съм от най-притеснителните  родители и само си мисля "ами ако това,ами ,ако онова" ...Но за щастие попаднахме при супер отговорна госпожа,не от тия ,дето си приказват и ги оставят без надзор  Naughty
 Дори и през междучасията се върти все около тях Shocked
 Веси,а какво реши за екскурзията до Шипково?Да си призная благородно завиждам Embarassed                                                                         

# 244
  • Мнения: 168
  Пак съм аз,защото се разчуствах много и забравих...  cheers Ще пийнете ли по чашка с мен? (работещите майки довечера,за да няма някой уволнен)  Grinning

# 245
  • ново
  • Мнения: 6 034
Веси,а какво реши за екскурзията до Шипково?Да си призная благородно завиждам Embarassed                                                                         

Инче, аз веднага взех решението, че ще я пусна Simple Smile, а ти вместо да завиждаш благородно, отдели един уикенд и елате по нашите земи Hug

Сега да ви се похваля, преди малко ученичката се прибра с една бележчица, на която пише: /преписвам/

Заповядайте на празника по повод Денят на Християнското семейство, организиран и подготвен от учениците от І г клас на 21.11.2006 г. от 17,30 ч  Laughing

И да си призная, че Стели имаше да научи едно стихотворение "Майчина отмяна", но така и не се сетих за кой празник е предназначено Embarassed

# 246
  • София
  • Мнения: 223
Напоследък така ме е завъртяла шайбата,че нямам никакво време да пиша,само ви чета от време на време Sad
  ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ  ПРАЗНУВАЩИ!ЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ НАЙ НАЙ!!!  bouquet
  При нас нещата си вървят и  все по-често се замислям,колко бързо малкото момче стана самостоятелен и разчитащ на себе си юнак!!!И как бързо минава времето Cry

# 247
  • Мнения: 1 937
Trislon, права си. Бях останала с впечатление, че става въпрос за декември.
Здраве да е.
С изработени от децата неща ще успеем да се включим поне в базара на ДБМ.

При нас днес - всичко е спокойно. Още разплитам историята и се правя на детектив...

Предлагам ви да помислим и за ново заглавие на темата.
Нещо Коледно, нещо празнично!

# 248
  • Мнения: 1 030
Добро утро,Вели,наистина РАЛИЦА е попаднала в много лоша ситоация.Не оставяй така нещата ако трябва се срещни и с родителите на въпросното дете.Предната седмица нашият татко се прави на полицай,сега ще ти разкажа случката.В нашият клас има едно дете Ромче,и краде от децата по нещо него ден е откраднало на Йоанка несесера с фолмастрите и в нейна защита се обединяват целият клас против него.Защото и др.деца са потърпевши и го подгонват по улицата до нас,за щастие нашият татко е бил на улицата и вижда всичко.Проблема е бил решен веднага като Пламен не му се кара,незнам помисли но те започват да се страхуват.Как е Ралица след случая?Не искам да си мисля,че ще има и др. случаи като гледах снощи новините девет годишни деца какво правят ми настръхва всичко,продължавай да се правиш на дедктив.Лек ден на всички!  bouquet

# 249
  • ново
  • Мнения: 6 034
Честит рожден ден, Trislon! Желая ти здраве, любов и много късмет! Весел празник!

# 250
  • Мнения: 1 937
Честит рожден ден на Trislon и от мен.

А вчера и първолачето на мама natalyna е станало на 7 г.

Здраве и споделени усмивки ви желая. bouquet

# 251
  • Мнения: 1 492
Много рожденици  има напоследък Simple Smile
Честито на всички! Много здрави и любов ви пожелавам! newsm51

# 252
  • Мнения: 253
Честито на всички рожденици nbirthday

От здраве и усмивки да не се отървете    party002
:

# 253
  • Мнения: 168
  Брей,цял отбор "скорпиони" се събрахме в тая тема !  Hug             
  Честито и от мен Trislon hbday
   Честито на патерица и на малкия Самуел!Наталина ,ако още дава да го целуваш,нацелувай го и му предай най-добри пожелания от България !  remybussi baloni
 iko,ами Адриана?Кога е рожденничка?

# 254
  • Мнения: 1 030
Честит рожден ден мила Trislonжива,здрава и много щастлива.Весел празник и чакаме те с новини! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт