Първолаче смело крачи, напред към трудните задачи!

  • 19 431
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
  Честит рожден Trislon! bigdance2  Нека се сбъднат и най-тайните ти желания!  Hug Heart Eyes

Момичета благодаря за поздравленията - Сами беше много впечатлен!   bouquet Черпя с тортичка:

# 256
Привет мами и татковци,
и нашия ред дойде  Grinning

Днес Адриана става на 7, черпя всички виртуално, наздраве и весела неделя !


офф-  вярно много скорпиони в нашата тема, да са живи и здрави всички !

# 257
  • Мнения: 2 768

Честит рожден ден
на
Сами
Trislon
и
Адриана

Бъдете здрави и щастливи! Много усмивки и радост!

# 258
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На патерици Честито  на всички рожденици!
         Много здраве и късмет!

 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 259
  • Мнения: 168
            Честит Рожден ден на Адриана!  Tada   
 Щастливо детство и много поводи да правите ей такива снимки smile3509
                                               
 
 И докато тя сигурно е в разгара на тържеството ние довършваме домашните...При това приятно време прекарахме двата почивни дни повече навън и сега това ни излиза през носа както се казва Blush Не знам как е при вас,но при нас писането на цели изречения още върви малко трудно и ако не се навъртам покрай него , Пепи току изяжда  някоя дума или поне елемент от нея-къде бастунче,къде ченгелче... Rolling Eyes

# 260
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито на рожденниците - живи и здрави newsm59 nbirthday  bigdance2 newsm67  Gift  party023






А по въпроса за писането ние май и цялата лятна ваканция ще си пишем и няма да стане без да пропускаме нещо

# 261
  • ново
  • Мнения: 6 032
iko, честита ти рожденичка Адриана! Много здраве, безгрижно детство и късмет в живота и желая! newsm59

ПП И мъжът ми днес има РД. Черпя  Wine Glass

# 262
  • Мнения: 15 277
Честито на рождениците! Бъдете здрави и много щастливи!
  bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 263
  • София
  • Мнения: 1 951
Честити Рожденици!Да са Ви живи и здрави!

# 264
  • Мнения: 1 671
Абе, казах аз, че тая тема на "ЧеститНик" заприлича Grinning

Да са живи и здрави всички рожденици, рожденички и техните семейтва  bouquet

И ние с изреченията малко по-трудно се справяме, защото слива думи. Но се учим добре, вярвам, че и това ще проумее моето първолаче.

И аз да питам - някой получи ли си вече маратонките "от Масларова"?

# 265
  • Мнения: 826
И аз честитя на патерица рождените дни на всички, които съм пропуснала /мно-о-ого съм разсеяна/ Crazy
А сега за първолака- утре училището ни има патронен празник /казва се "Йордан Йовков"/ и отново няма да учат.  Mr. Green Мъжът ми сериозно се зачуди до сега имат ли поне една "читава" учебна седмица с 5 учебни дни  newsm78
Ходим на училище с удоволствие, а за утрешния празник ми беше съобщено "Госпожата каза, че ще има теарър и който иска може да иде, но трябва да даде 2 лв. АЗ ИСКАМ!!!"  Laughing  На мама театрала!  Grinning Ние в петък ходихме с баща му в Русе на "Вражалец" и Георги здраво изревнува- как така без него?! Приведох доводи, че и той не ме води на многобройните театри, на  които ходи, но май не остана доволен  Party

# 266
  • Мнения: 1 258
Благодаря на всички,забелязали ноемврийските празнични дати!

За вас:


И за всички празнуващи!!

# 267
Здравейте, искам да споделя нещо за нашата занималня. Значи в момента на едно място се събират децата от 2-та първи класа, един 2-ри и част от 4-ти. Имаше предложение да направим група само за 1-ви клас и да се заплаща такса към 20 лв. месечно. Аз много се зарадвах, но се оказа че няма да се осъществи защото не всички можели да плащат тази такса  Shocked
Шокирана съм не защото не знам какво е да нямаш възможност, а защото сумата е символична и се предполага че в занималнята ходят деца чиито родители работят, което пък означава че точно на тях не би трябвало да са толкова непреодолим проблем 20-те лева.
Та не знам вече аз ли нещо не съм наред или 20 лв. е егати и сумата, та трябва да са наблъскани децата като в дядовата ръкавичка ?


# 268
  • Мнения: 1 492
Здравейте, искам да споделя нещо за нашата занималня. Значи в момента на едно място се събират децата от 2-та първи класа, един 2-ри и част от 4-ти.
А учителката, как работи така?
Веднага една родителска среща с директорката!!!
Колко деца са всъщност на занималня, знаеш ли?

# 269
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз не оставям детето си на занималня, но в нашата били 36 деца

Общи условия

Активация на акаунт