Нова година 2021 на вила под наем

  • 2 831
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 475
Здравейте, а дали някой има идея за малка къща за гости или дори хижа за Нова година? Става дума само за нашето семейство (2 възрастни и две деца). Понеже и малкия на 01.01 има рожден ден и имен ден и ни се иска да се разнообразим някъде. Но по-скоро идеята ни е за малка къщичка в планината с много сняг и камина 😊

Хубава идея имате, звучи наистина много добре да идете  някъде само семейството. От опита ми през тази седмица в която оглеждах сайтовете с къщи за гости, повечето са за големи компании, по-скоро някъде ако отдават стая или апартамент, но за Нова година ще ви излезе златно ако трябва да наемате цяла къща само за вас. Иначе и аз съм си го мислила, успех с търсенето!!

# 16
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Здравейте, а дали някой има идея за малка къща за гости или дори хижа за Нова година? Става дума само за нашето семейство (2 възрастни и две деца). Понеже и малкия на 01.01 има рожден ден и имен ден и ни се иска да се разнообразим някъде. Но по-скоро идеята ни е за малка къщичка в планината с много сняг и камина 😊
В Семково има. Не си спомням името. Две вилички са. Проверете и около язовир Доспат.

# 17
  • Мнения: 47
Здравейте, а дали някой има идея за малка къща за гости или дори хижа за Нова година? Става дума само за нашето семейство (2 възрастни и две деца). Понеже и малкия на 01.01 има рожден ден и имен ден и ни се иска да се разнообразим някъде. Но по-скоро идеята ни е за малка къщичка в планината с много сняг и камина 😊
Погледнете Вила Морава Пампорово, прекрасна малка вила в планината . От както случайно я срещнах в някакъв сайт си мечтая за събуждане в нея през снежна, зимна сутрин. Като картичка е !

# 18
  • Мнения: 10 693
Момичета и момчета, поради заболяване се налага в последния момент да се откажем от резервация на една страхотна къща край Ловеч. Ако някой все още си търси място за празнуване, звъннете на собственичката - 0888 14 13 52
https://www.booking.com/hotel/bg/kshcha-za-gosti-muncho-i-prasch … ml?auth_success=1

Общи условия

Активация на акаунт