Зимата на прага чука - ОКТОМВРИйчето във мама се гушка :)

  • 14 953
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Брей и по раннобудни имало от мен, снощи с малко прекъсване от 1 до 3 пак си поспахме, имаме май колики, обаче аз каквато съм загубена заубих някъде из къщи рецептата за Еспумизана  Embarassed, нали съм си прибрана кой знае каде съм я прибрала, 3 дена я търся, ама най вероятно е на сигурно място в боклука, пробвам с чая на Хип, ама бебко не го харесва много, дано доживеем до вторник за консултацията педито да даде нова

 Coffee  love001

# 256
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ох да ви се оплача или аз не мога да ги слагам тези памперси или са някакви некачествени, ползваме 2 номер на Памперс  #Cussing out #Cussing out #Cussing out все ми пропускат напоследък, той бебо взе да шава много тези дни и нещо май му се разместват, колкото и да ги стягам то не мога съвсем да прищипя детето за да не му се изхлузват, ей сега  е в мен целия мокър за 1 час и половина, май ще сменям марката, айде отивам да го преоблека

# 257
  • Мнения: 67
Добро утро!!!!
Херка,Калима ма много сте ранобудни бееееее,то не 4е аз несъм ама айде. Mr. Green Hug
Калима, на се притеснявай за ЕСПУМИЗАНА,дават до и без рецепта така 4е пращай мъжо да отива да купува.
За коликите-давам ЕСПУМИЗАН,но засега съм и давала три пъти има-няма(нямаме колики  пу-пу)
За яденето-ми незнам защото сме на цица,така 4е незнам.
Снощи спинкахме спокойно от банята и в 20.00 се събуди в 01.00 ,после в 03.00 и в 06.30 и сега пак спинкаме.
варненкииииии  4естит първи сняяяяяяяг[/size]
Кале ти накаде му слагаш пишлето?

# 258
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
rusavelka Ами нали нагоре трябва пишлето, аз така знам, и сега като го преобух мокър до врата, а в пампата 2-3 капки, то ние нямаме много колики за сега


Честит първи сняг
 Nature Snowman Nature Snowman  Hands Clap

# 259
  • Мнения: 2 015
KaliMa, за памперсите и аз бях така докато не се научих как да ги слагам.Просто добре трябва да изваждаш крилцата навън.Сега е сух, но отначало се опикаваше до вратлето.

# 260
  • Мнения: 458
Да се разпиша  и аз рано рано по роса Mr. Green
За коликите и аз давам Еспумизан за сега има ефект ама и кипра няма много де.
Калима за Памперс 2 номер и аз ги отсвирвам .Сложих чистичък облякох беба и отиваме на мерки и теглилки .До болницата живея ,значи за 30 минути докато я облека и идем беше се оакъла и опикала ,на консултацията като я събувам срам и резил ,акото до петата омазано и мокра като циганче Embarassed няма да ги купя повече  ooooh!
Нашата буба май има вече и режим  Party хапва през  3 часа и тази нощ яде в 1 от там в 4 и сега в 7 та поспах и аз и се чувствам човек Hug
Много гадно време при нас и днес няма разходка Tired
Аирче мъжо чат пат чете с мен и като прочете че за кърма хапваш овесени  ,отиде на магазина и купил цял килограм  ooooh!,аз още не знам дали ще ми харесат а той вика ще ядеш,та казвай сега с какво са по вкусни Mr. Green
Това е от нас за сега ,включване по късно.
А че къде има сняг???

# 261
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Сняг у наше село Варна

Това за овеса ако е вярно отивам и купувам, да зобим да увеличим млекодобива Animal Cow, то аз си имам ама все ме страх да не секне, аз си ги приготвям като ги варя с вода и към края добавям мноооого сирене да не им се усеща много много вкуса, стават горе долу като макарони  със сирене

# 262
  • Мнения: 793
Сняг у наше село Варна

 smile3516 smile3515 smile3512 аз ще ти кажа едно село на теб  smile3534

но честит първи сняг Hug

ние по спахме тази нощ мама е доволна защото за първи път от болницата човечето спа става само за ядене и ляга Heart Eyes чукам на дърво дано така да се задържи.

за капките давам 4 пъти по 15 преди това по 25 така пише на указанието само че на всяко ядене аз ги по разредих. За еспумизана лекарката каза по 25 и че има листовка да чета Peace

Пиша с една ръка моята пак мизга от половин час Twisted Evil


 веничка- някои път с добро някои път с лошо, лошото - дърпам брадичката и тикам шишето, така правя и за водата, но това беше преди от 5-6 дена нямам проблем, но по принцип и на мен ми е отказвала да яде повече, сестра ми казва че човечето си знае само явно толкова му трябва. Ние също ядем по 80 грама на ядене ?!?!? ама надава така че........

това е от нас, ако си изядем млякото днес и мама може да пие кафе Tired Crossing Arms Crazy

# 263
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте най-накрая и от мен. Чак сега намерих време да пиша, а съм си вкъщи още от сряда  Embarassed Много благодаря на всички за пожеланията  Hug Да разкажа накратко за раждането. В събота цял ден имах контракции и от 21.00 часа вечерта ми започнаха на 10 минути, та така цялата нощ. На сутринта моя ме заведе във 2-ра градска, макар че аз неисках  newsm78 Та там ме приеха със 5 см разкритие. Направиха ми процедурите /клизма ../ и ме сложиха на система в предродилна към 11.30 часа. Оттам се започнаха адските болки, които моя организъм неможеше да приеме  Sick Наистина беше ужасно, а това разкритие от 10 см незнам как го дочаках. Отгоре на всичко в екипа, който ме израждаше имаше и една докторка. Е това жените са много злобна работа  Confused Та и аз доста буйствах ама какво да направя - неможех да се сдържа  #Crazy Слагаха ми венозно 4 пъти бусколизин, макар че на другите само по един им беше достатъчен. Най-накрая като дойдоха заветните 10 см разкритие започнаха да ме карат да напъвам. Аз така и не успях да напъвам достатъчно, та ме цепнаха разбира се  #Crazy Бебо се роди в 15.35 часа. След което се почна един близо едночасов шев и кройка  Sad Тогава вече ми "предложиха " пълна упойка, ама това ми се видя като след дъжд - качулка, та къде от инат или незнам точно от какво , аз не приех. Та накрая се оказах с адски много вътрешни шевове- бях скъсала шийката на матката, и със още толкова-външни.
От всичко това, което се случи си мисля, че е най-добре човек да си плати за секцио. Така му заявих и на нашия татко- че повече не се навивам по нормален начин да раждам Sick  А и всички бяха прави, които ми казваха, че при всеки организъм по различен начин преминава раждането и болките при всеки са различни.
Това беше мили мами. Съжалявам, че така описвам раждането, но това си беше самата истина. Макар, че спестих още доста кофти неща. Най-важното разбира се вече е , че ние с бебо сме добре /т.е. щом той е добре- и аз съм добре Simple Smile / и много му се радвам, макар че ако знаех предварително какви болки ще са, незнам дали щях да се навия на всичко това  newsm78

# 264
  • Мнения: 41
Здравейте и от нас.Ние нямаме намерение да се откажем за сега от нощтното хранене.Нещо не мога да разбера не и разтварям млякото ли както трябва,но това дете от известно време уж много гладно,направо мене ще изяде,а преди това рев яко и като и дам биберона-изяжда към 60 мл-80 мл и край,по някой път и заспива.После след 1.30-2 часа се почва една тирада да не си в къщата newsm62,залъгвам я с чай и залъгалка и  е 15-20 минути спокойствие.Аз сега и давам 50 на 50 Аптамил+Аптамил АР защото АР пък го яде за 1 час- 50-60 мл newsm61.
За коликите-Саб преди ядене х 15 капки(ефект 0);чай от анасон и копър(аз и го правя);
сега давам Инфакол преди ядене х 1 пипета(ефект горе-долу);Иначе пробвах всичките тия сешоар,топли шишета,пелени на ютия и ефекта е за 5-10 минути.Явно при нас нищо не действа  Weary.

# 265
  • Мнения: 972
Добро утро и от нас,
Ние още се будим през нощта на кажи речи 3 часа за ядене. Тая нощ яде, яде та се оля - два пъти съм го преобувала през нощта, че се беше препълнил.
За пишката - благодаря за линка   bouquet тъкмо щях да издирвам темата.
За памперсите - аз минах на Либеро, че на Памперс не му бяха добре - много се оливаше. Ама тоя номер с опикаването незнам как го правят - памперса сух, а гърба му целия опикан  newsm78
За овесените ядки мога да дам една рецепта за кюфтета  Mr. Green ако някой проявява желание. Иначе аз най ги харесвам с кисело мляко накиснати. Взимам си от тези пакети, които са с различни сушени плодове и ядки.

# 266
  • София
  • Мнения: 234
mi6ka струва ми се, че е рано за сокове, моят още с кърмата не е свикнал...
евелинка нали ти разправях преди какво чудо бяхме с повръщането, сега продължава, но не след всяко хранене и не в такива големи количества, пу-пу, но мисля, че имаше връзка  с капките против колики, защото сега ги сменихме и сме на бебинос.
фрики можеш ли да дадеш линк за филмчето?
нашият док каза, че пишлето не е задължително да е нагоре в памперса

# 267
  • Мнения: 5 178
Привет!!!
При нас нощта мина много спокойно (пу-пу) даже сам пропусна яденето в 3 часа и така минахме за днес на 9 часова почивка за сън.. ох и мама и баба намазаха здраво ..
Сега коликите ни мъчат и се разнасят на ръце с другата баба (моите нали са заети с клавиатурата  Joy) Саба при нас няма особен ефект.. май взех да съжалявам защо не останахме на Еспумизан и само да увеличим дозата #Crazy newsm78.. Мами, Саба запичал, някой вече има ли този проблем и как се справя с него..

# 268
  • Мнения: 359
Здравейте! (ей, тъкмо взех да пиша и се започна страшно пръхтене, гърчене, ръмжене, а сега и скимтене ...)
Само да честитя на овообебилите се мами! Да са им живи и здрави бебчетата, да папкат редовно и да пълнят пампите  Hug И бързо възстановяване  bouquet


Толкова неща исках да напиша, но вече ме гледат критично  ooooh!

# 269
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравеите мамчета Hug
 Хаиде да драсна и аз нqкои ред докато моqт бебешорин спинка Crazy.И ние qдем все още на 3 часа,ама без пропоски през ноща,направо незнам дали скоро ще се откаже от нощното qдене,този моqт гладник.Ама аз общо взето свикнах с недоспиването и ми е все едно,да ми е жив и здрав пyк има време за всичко.Когато му доиде времето сам ще се откаже,надqвам се.И каката и тq си qдеше нощем до кyсно.
 Аз да ви се оплача малко.Незнам от какво но имам обрив по цqлото тqло Twisted Evil и се чеша постоqнно като крастава.Ходих на лекар,ми казаха ми че е от нещо ново,дреха или лосион,ама аз освен праха на бебо нищо ново не сaм ползвала.И тaka де сега ми изписаха нqкво мазило и ако не се оправq до понеделник,трqбва да ми изпишат нещо по сериозно,което означава обаче че трqбва да спра да кaрмq мaника.Направо ми се плаче,не искам да го отбивам,имам си кaрма за сега,макар и понqкога да се случва да го дохранвам или да замествам цqло qдене сaс АМ,ама това е рqдко,когато спра да се наливам с течности.Понqкога ми писва само да лоча по нещо,сигурно изпивам повече от 5 литра течности на ден.Ама като го видq как сладко си цоцка мишленцето и се разтапqм Two Hearts.
 И моqт Влади вече започва да вижда обаче.И рано не рано вече ми раздава усмивки.Особено сутрин като е наспан и доволен.С каката като почнем да му се лигавим и направо се разтапq Heart Eyes Heart Eyes.Ще го издебна аз да го снимам и ще сложа снимка.
 Главичката си q дaржи изправена вече и то много дaлго време.Още в болницата лекарq като го сложи по коремче и тои си изправи главата и лекарqт се учуди...На мама големиqт иунак.
 А пyк за памперсите направо ме разбихте smile3555.Аз тука нqмам за сега такива проблеми.Само нqкои пaт нощем ми се е случвало да пропусне,ама ако сaм го дaржала много време. Embarassed
 За забелването на пишлето аз вече му го правq от 1 седмица вечер по време на банqта.2 мои приqтелки ми показаха как и ме посaветваха,че е по добре да го правq и аз слушам.Ама всеки си решава сам.
 И при нас вчера завалq пaрвиqт снqг и днес продaлжава даже преди малко такава виелица се беше развихрила...А навaн е еdин стуууд.Краи на разходките.Ама хаиде да спирам,че много дaлго стана.
 sorry за грешките ама не мога да си намерq свестен кредор Close
  love001  love001  love001
 

Общи условия

Активация на акаунт