проблем (запек)

  • 1 777
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
и аз имам този проблем въпреки че съм в 10седмица..ужасно е да не можеш да ходиш по цели 3 и повече дни...може би е време да споделя с лекарката .

# 16
  • Мнения: 11 004
Eti123, моята лекарка категорично ми забрани всякакви лекарства, дуфалаци, разхлабващи чайове и т.н.  Sad Знам, ужасно е Sad

# 17
  • Мнения: 481
май наистина е по добре без всякакви хапчета,така е...за да е живо и здраво онова малко човече вътре,трябва  дас е правят жертви..ако мога така да се изразя...

# 18
  • Мнения: 1 925
Пробвай с Активия, компот от праскови, пресни праскови, круши, кисело мляко, прясно мляко с мюсли примерно. Не е добре за ораганизма. Ако не се оправиш с "бабешките" рецепти, задължително уведоми лекаря си.

# 19
  • във фурната
  • Мнения: 596
Дуфалак става за бременни и не води до зависимост,т.е още по-лениви черва,както препаратите със сена.Друго,което става за бременни е Хуск-люспи от индийски жиловлек -стахотно е-много меко действие и не води до зависимост.Според мен по-добре да се реши по някакъв начин проблема със запека,отколкото да се задържат отровите в организма,после-хемороиди,рагади на ануса и т.н.А тази лекарка,която е забранила всякакви лекарства по време на бременност,явно не е наясно,че има и такива,които са напълно безвредни.

# 20
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

Цитат
Вземала съм какви ли не мерки, нищо не ми помага, по дяволите  Crying or Very sad

 - Пробвай с варено на бавен огън Ленено семе - получава се една слуз, малко гадна на вид, но помагаща - по една С.л. - 3-4 пъти на ден Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 610
При мен дуфалака не помогна много,но подейства мюсли2-3с.л. накиснати в кисело мляко 1ч.ч. и захар на вкус,за няколко часа.Аз си го правех вечер и закусвах с него и имаше много добър резултат.Желая ти безпроблемна бременност Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 082
всички горни съвети са много добри -плюс много течности.ако това ти стане начин на хранене е още по-добре-пълнозърнест хляб,овесени ядки,плодовете и т.н..ако ядеш сладко го ограничи...

# 23
  • Мнения: 3 478
Аз знам сушени сини сливи, хапвай си по няколко на ден профилактично.

# 24
  • Мнения: 1 212
 АКТИВИЯ  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10  ......даже директно ако ти харесва на вкус тази със сливите.

# 25
  • Мнения: 1 449
Сладко от рози

# 26
  • Мнения: 707
Az vinagi sum bila s tozi diskomfort,a sega bremenna e o6te po-zle.No piya sutrin 1 4ainik 4ai s med i zasega pomaga!

# 27
  • Мнения: 6 164
Дуфалак! Подходящ за бременни и бебета - не се привиква!

# 28
  • Мнения: 1 193
Аз си изкарах бременноста с " ХУСК", много съм доволна и си регулирах стомаха. Правех си дозите с кисело мляко.

# 29
  • Мнения: 153
АКО НИЩО ОТ ПО ГОРЕ НЕ ПОМАГА ПРОБВАЙ ,, СЕНА-МАЙЧИН ЛИСТ,, ПРИ МЕН ИМАШЕ УСПЕХ

Общи условия

Активация на акаунт