Препоръчйте добър уролог!!

  • 642 201
  • 825
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 633
Можете ли да ми препоръчате добър уролог от МВР болница София ?! Praynig

# 166
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Мнения за доц. др. Режина Джераси от Александровска? Rolling Eyes

# 167
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моля за препоръка за добър уролог в кв. Надежда! Наблизо са ни 8 и 24 поликлиники... Може и в Обеля, всъщност... Искам да заведа баща ми на консултативен преглед.  Peace

# 168
  • Мнения: 12 993
Здравейте,искам да заведа мъжа си на преглед на простата,баща му почина от рак и сме разтревожени напоследък има оплаквания,моля да ми препоръчате специалист в тази област!

# 169
  • Мнения: 20 172
И аз съм в издирване на добър уролог който да работи със ЗК?

# 170
  • Мнения: 0
Здравейте ,налага ми се да направя някой прегледи и консултация с добър уролог,кой бихте ми препоръчали проф.Младенов- Александровска болница или проф.Чакъров. Благодаря предварително

# 171
  • Мнения: 10
Здравейте ,налага ми се да направя някой прегледи и консултация с добър уролог,кой бихте ми препоръчали проф.Младенов- Александровска болница или проф.Чакъров. Благодаря предварително
Проф.Славов(завеждащ Урология в болницата)-Александровска,и доц.Георгиев PeaceНевероятни хора и специалисти Hug

# 172
  • Мнения: 0
Благодаря но аз се интересувам от тях двамата кой ще ми препоръчате проф.Младенов или проф.Чакъров.

# 173
  • Мнения: 0
Бихте ли ми дали телефона на проф.Славов, звънях в урологията и ми казаха че е в отпуска до и не знаят до кога.Благодаря

# 174
  • Мнения: 0
Препоръчвам ви доц. Салтиров от ВМА-София

Наистина ли е добър мажели повече инфо за него

# 175
  • Мнения: 851
Здравейте! Аз пък се интересувам някой има ли опит и впечатления от безкръвните операции? Сериозно се замислям(за мой близък става въпрос), защото звучи по- малко рисково и травмиращо, но още проучвам нещата...Помагайте...

Някой спомена д-р Драгиев от ВМА...Преди години ми се случи да разчитам на него за второ мнение(отново за много близък човек) и се отнесе изключително безотговорно. Освен че не помогна, даже отиде да си изпие обедното кафе...

# 176
  • Мнения: 5
Здравейте! Аз пък се интересувам някой има ли опит и впечатления от безкръвните операции? Сериозно се замислям(за мой близък става въпрос), защото звучи по- малко рисково и травмиращо, но още проучвам нещата...Помагайте...

Някой спомена д-р Драгиев от ВМА...Преди години ми се случи да разчитам на него за второ мнение(отново за много близък човек) и се отнесе изключително безотговорно. Освен че не помогна, даже отиде да си изпие обедното кафе...
Доц. Генадиев, Болница "Вита". Най-добрият за безкръвни операции. На сайта на болницата има подробна информация.

# 177
  • София
  • Мнения: 15 222
Здравейте! Аз пък се интересувам някой има ли опит и впечатления от безкръвните операции? Сериозно се замислям(за мой близък става въпрос), защото звучи по- малко рисково и травмиращо, но още проучвам нещата...Помагайте...

Някой спомена д-р Драгиев от ВМА...Преди години ми се случи да разчитам на него за второ мнение(отново за много близък човек) и се отнесе изключително безотговорно. Освен че не помогна, даже отиде да си изпие обедното кафе...

Доц. Салтиров от ВМА махна безкръвно камъни от единия бъбрек на майка ми. Миналата година моя близка приятелка направи същата операция пак при него. И двете са повече от доволни от начина, по който са направени операциите, от резултата, от отношението... от всичко.

Д-р Драгиев отстрани другия бъбрек на майка ми, който беше с тумор. Той не прави безкръвни операции - доколкото знам, те се правят в друго отделение на ВМА, но не гарантирам, че тази информация е напълно вярна. Може и да прави безкръвни операции, а аз да не знам.

# 178
  • Мнения: 851
Благодаря ви   bouquet Още утре ще се поинтересувам и ще следя темата.

# 179
  • Мнения: 31
Спешно ми трябва уролог.
Моля за препоръка за добър уролог в гр.Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт