Бебчо във коремче рита: хайде майче не остана - Януари наближава!!!

  • 14 321
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 798
ninishte, за гърлото може да пробваш мед, олио и ракия в равни количества. Не е кой знае колко приятно, ама при мен много помага.  newsm10



Уха, ще го пробвам  smile3521
Я сложи повечко от ракията... Party

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
ninishte, за гърлото може да пробваш мед, олио и ракия в равни количества. Не е кой знае колко приятно, ама при мен много помага.  newsm10



Уха, ще го пробвам  smile3521
Я сложи повечко от ракията... Party

Направо си направи ракия и мед на котлонче малко така  Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Нинище, спокойно можеш да смучеш Стрепсилс с мед и лимон. Това с ракията също е идейно, ама се чудя за кво да хабиш меда и олиото  Laughing  Joy

Аз съм се заела доста присърце с "гражданско-отговорната си позиция" да тормозя общината до дупка за липсата на всякакво улично осветление в нашия квартал. Натраках една жалба, сформирах с помощта на 1 съседка инициативна група, събираща подписи, и днес отивам да я подавам. Така де - всички роптаят, че в квартала е тъмно, че ни влизат в дворовете и не се знае прибирайки се кого ще завариш у вас, пък никой нищо не прави! А аз, нали съм си у дома и си нямам работа, та си намирам.  bowuu

Галина, тези гащи, за които пишеш, същите гащи за еднократна употреба ли са, за които съм чела във форума - ползваш и хвърляш или са си нормални перящи се, но стерилни преди първата употреба?

# 33
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Klemy, и аз много съм ги харесала тия одеалца - жълтото е много жизнерадостно, но все пак мисля да си взема зеленичко. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 405
Одеалцата има ли ги на снимка? Искам да ги видя Heart Eyes

Ним, успех!

За гащите и аз се интересувам Wink

# 35
  • Мнения: 7 418
Ха ха! И аз съм като горилка - космите ми растат за часове - гъсти, черни и дебели като бодлива тел  hahaha. Значи това с пигментацията и космите ако е вярно, моят трябва да се роди мъж и половина.
Да ви кажа срещам толкова много жени, на които са казвали, че ще си имат момченце, пък те родили момиче, че взех да се съмнявам в моя доктор.
Ох,Боже!!!И мен ме притеснява това!Даже съм пуснала темичка в "майки бъдещи и настоящи" -"кой лекар ви е познал пола на бебето?"Видях в няколко отговора името и на моята лекарка,като познала пола(потвърдено е от родили мамчета),но.......В нашата рода момчета са голяма рядкост!И аз пак и пак се настройвам за възможната МОМИЧЕШКА изненада Януари.
   Пак и околните постоянно коментират:А....корема ти е напред,не си наддала в други части на тялото,това е за "МОМЧЕ" и,обратното...
                                                                    А.....корема ти е напред,не си наддала в други части на тялото,това е за "МОМИЧЕ"
     Направо не знам какво да мисля!Иска ми се на моменти бременността ми да е невидима за околните!

# 36
  • Мнения: 385

Галина, тези гащи, за които пишеш, същите гащи за еднократна употреба ли са, за които съм чела във форума - ползваш и хвърляш или са си нормални перящи се, но стерилни преди първата употреба?


мисля че става въпрос за това:
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5628&lang=1

относно ракията, момичета - мислим еднакво  smile3532

# 37
  • София
  • Мнения: 6 798
Одеалцето ще го снимам след малко и ще го пусна. А за гащите Галя да каже...аз си взех еднократни от Mothercare, ама да ви кажа честно са много "дървени"....

# 38
  • Мнения: 3 405
Ще си напиете бебетата, бре Grinning

А мен всички ме пипат по корема, колежките всички си протягат ръцете. Вече се дразня Confused

От тези гащури има ли големи, тези на снимката са за фини дами Joy

# 39
  • Мнения: 1 104
Те лекарите уж познават в наши дни, но изненади винаги може да има...И аз съм заинтересувана от тези гащи...Гале, казвай какви са!

# 40
  • Мнения: 385
дадоха ми час при Марков чааааак на 20-ти  Cry
тогава ще съм в 30 г.с. и сигурно няма да е късно за фетална ехокардиография, нали  newsm78. Пък и да е късно - ще си гледаме порасналкото бебоче. Мъжа ми реагира така: "много мами, много нещо" Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 289
Добро утро мамчета  smile3525
Аз съм пак на работа atwork,а времето е някаккъв ужас-така духа,че свят да ти се завие. cold,добре,че станах по-рано,че единия чаршаф беше се откачил наполовина  prostor и можеше да не си го видя повече-вятър и чудо.А тука във видеотеката имам две тежки табели и вятъра само ги бута и докато ги вдигна... Tired Преди малки една непозната като ме видя с корема да се напъвам ми помогна  smile3501 ама са малко такива хора.
И аз сега да питам(пак) вие купихте ли подложки за гърди? newsm78 А бременните с второ да споделят -има ли нужда от тях?Аз си взех една кутия(30бр.),защото ми казаха,че ще ми потрябват.

Ним успех в начинанието - дано скоро да ви е светло и вечерта,че в тия времена е страшно денем , а да не гоорим нощно време  Praynig

# 42
  • Мнения: 385

От тези гащури има ли големи, тези на снимката са за фини дами Joy

сигурно има различни размери Simple Smile
и аз се оплаквам от малките размери на нещата за бременни, онзи ден бях в един маг. в който уж има за бременни - и големи размери дрехи и единственото което ми хареса беше S и M размер  #2gunfire

# 43
  • София
  • Мнения: 6 798
Подложки за гърди /за изтичането на кърмата/, ще ти трябват и още как.
ninishte, ти къде се буташ в големите размери.  Joy

# 44
  • Мнения: 871
Здравейте мами, аз да ви се оплача - изолираха ми Ентерококус в стерилната урина. Така съм се притеснила Cry ... Сега ми изписаха антибиотици и силно се надявам тази инфекция да не е от дълго време, защото е опасно за бебето. Стискайте ми палци, че умирам от страх. Може би ме е страх толкова, защото взех да си въобразявам разни неща, а пустото въображението не ми прави никак добра услуга...Днес, на обяд, ще ходя на 3Д и се надявам да ми кажат че всичко е наре. Някоя от вас има ли идея какви може да са последствията за бебето?

Общи условия

Активация на акаунт