Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 572
  • 2 723
  •   2
Отговори
# 2 550
# 2 551
  • Мнения: 12 086


Добро утро!
Що да не се събудя в 5?

Весе, приятна почивка!

# 2 552
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Добро утро!
Що да не се събудя в 5?


И аз това питам и отговор не ща!!!! Даже 4.30. От медния песнопой на мм. Чурулика като банциг. Confounded
Изпивам го кафето веднагически. Hug, Сиросче Heart

Весе, честито! JoyHeart Eyes

# 2 553
  • Мнения: 10 917
Добрютру!

И днес май ще ни отпусне слънце, да видим.

Хич не гледам часовника вече като се събудя/ме събудят Simple Smile само по светлината, която прониква през пердетата се ориентирам 4 ли е, 5, или пък юху 6 Simple Smile

Карамелче, аз също харесвам една стена да е акцент, у нас е жълта. Но кажи какви цветове харесваш, какви ще са мебелите, да развихрим въобръжението Simple Smile

# 2 554
  • Мнения: 3 805
Добро утро Уж не съм прекалявала с черпенето,а с главоболие се събудих.
Пия едно хапче,кафе и ще видя какво задачки има при мама.Снощи си дойдохме за малко,че не си бяхме идеали 3месеца .

# 2 555
  • Пловдив
  • Мнения: 40 865
Добрутро!
Сиросче, мерсаж за кафето..аз сега го пийвам Simple Smile

Фил, тъкмо си помислих...е, най-накрая позитивен пост..и накрая пак ц...

Весе, а така. Браво! С жалбата кво стана?

Аз шарени стени нямам. Нямам грам дизайнерска мисъл, ама то затова има милион сайтове с идеи Wink Та...houzz.com ми е топ.

Моите заминаха. Да видим. Аз ще позачистя и напазарувам, ама после Simple Smile

# 2 556
  • Мнения: 276
Наспах се най - накрая, цяла седмица я чакам тая събота.
Задачите са доста, ама са физически, жуля тук едни кухненски шкафове и пушек се дига. Какво да правиш  - съдба🤣. За цветовете по стените, изумява се как дизайнерите съчетават безумни комбинации и се получава супер накрая. Та си трябва наУчен поглед според мен. Ама като знам, че това си е разход на време и нерви, по - добре мацай, Карамелко нещо смело, неутрално и си готова.
Пфуу, за малко да изгоря закуската докато щрапам тук. Чаооо

# 2 557
  • Мнения: 2 170
Добро утро общество! Благодаря, че се включвате по моя казус.
Мебелите ми са преобладаващо бели. Диваните са бордо, а в на мама спалнята леглото има червен акцент.

# 2 558
  • Мнения: 14 821
Карамелче, отваряй Пинтерест и пиши в търсачката, ще излезнат идеи.
Ето част от моите запазени:

# 2 559
  • Мнения: 5 760
У дома сме също с бели мебели и сив диван за акцент сме сложили жълто в дневната и розово е стаята на детето. В дневната стените са една бяла бяла, най-голямата,една сива(lavender gray) и една жълта, най-малката. В стаята на детето са една розова и три с цвят праскова .
В твоя случай бих направила една стена с цвета на канапето или в същата гама,но малко по-светло . Добре е да добавиш и трети цвят,например бежово,ако имаш златисти дръжки на шкафове,крачета на маси,вази... Или сиво за сребристи.

# 2 560
  • France
  • Мнения: 12 975
Много стилно е да сложиш противоположни цветове. Например бордо с иглолистно или изумрудено зелено.


Ако не си сигурна в себе си - неутрален цвят като бяло или сиво с капчица от яркия цвят- в твоя случай бордото.

ДобрЮтро, мацета. Малкият Дзвер не ме остави да спя тази нощ, а сутринта ми разля кафето Tired Face

# 2 561
  • Мнения: 7 330
Аз за стените ще си мълча. Всяка стая е в различен цвят - имам бледо лилаво, зелено, оранжево и бяло. Луд на шаренко се радва Simple Smile Време е вече за пребоядисване, но изобщо не ни се занимава след миналогодишната офанзива с майстори и ремонти.
Весе, честита почивка, да я оползотвориш качествено.
Метнах едни пилешки бутчета да се варят.
Никакви планове нямам за днес и утре. Навън е мрачно и хладно. Ще поработя малко, после ако се постопли, може да изляза малко да се пораздвижа.

# 2 562
  • Мнения: 9 966
Лелее, аз ли днес съм поспаливката???

Много интересна тема сте захванали, обожавам да гледам интериорни снимки и решения, макар да съм боса по прилагането им.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 12:36 от Eliff

# 2 563
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 887
Добро утро!

# 2 564
  • Мнения: 2 170
Много ви благодаря, любими мои! Страхотни сте, знаех си, че мога да разчитам на вас! Започват да ми се избистрят идеите  Heart
Фил, Сис, специални благодарности! Вдъхновихте ме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт