Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 487
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 565
  • Мнения: 5 750
Карамел,😘! За харчене на пари винаги съм готова да помагам 😂😁
Предложението на Фил много ми хареса! Ако не харесваш контраст разгледай последните три цвята от гамата на нейното предложение!

Редактирам се! Бясна съм,иде ми да убия ММ, честно! Ако утре чуете  за мен по новините да знаете,че си го е заслужил!

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 12:54 от Sissy

# 2 566
  • София
  • Мнения: 9 600
Здравейте!

Вчера от ДО и ОИ не успях да стигна до форума.

Уми, браво на теб! Безаварийно шофиране оттук нататък. Flowers Four Leaf Clover

Прити, със закъснение ти честитя РД. Да си здрава и щастлива!


По интериорните въпроси ще запазя мълчание, защото съм много зле там.

Мисте, щях да те питам онзи ден, но нещо се отплеснах. Слагам в скрит текст, защото тъжна тема подхващам.
Скрит текст:
Двамата родителя от класа на сина ти от Ковид ли са си отишли?
Аз самата имам наблюдения, че много хора взеха да си отиват напоследък. И не само от Ковид. Сякаш някаква чистка ни е спретнала вселената. Но не е справедливо да си отиват деца и родители на деца. Това е най-страшното. Не, че възрастните не ни боли когато загубим родител, но за едно дете е много по-трудно. Да не дава Господ никому!
 

Сис, струва ли си да го лежиш? Гушкай Беболина и не си цапай ръцете. Недовършений ще си го получи по кармичен път. Smiling Imp

# 2 567
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Панде,
Скрит текст:
така е...не е честно! Не е ...явно някъв рестарт ни прави Вселената. Знам ли?
за майката е Ковид, а за др.човек незнам, но май да. Горките деца Worried

# 2 568
  • Мнения: 10 908
Едно планувах, друго се осъществи Simple Smile
Тиква дълбахме и оформяхме.
Сладкото от дюли най-сетне успях са сложа, ама дребното заспа върху мен, сефте, та ще доварявам после. И желето да видим ще докарам ли.
Бях забравила, колко трудно се режат пустите дюли, че и доста червиви имаше, та се ядосвах, че баш семките ми опропастяват Simple Smile
Ама ако вземе, че стане, бутиковите пак ще станат индустриални количества Grinning

# 2 569
  • Мнения: 6 311
Уми,заради вас с Добри,майка ми направи пелте 😁.3-4 бурканчета,имала желание и още да забърка.Татако много хареса компота от дюли,та първо ми бърка желето,и после в тенджера прави компота.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 14:56 от Ренко

# 2 570
  • Мнения: 10 908
Ох, Ренко, малкият подуши дюлите и рече, ау, искам компот Simple Smile Дано има някой изостанал от свеки, че нямам вече дюли да му сваря, а не знам дали ще стигна днес да купя...

# 2 571
  • Мнения: 12 065
Ох бе, подстрекателки. Обожавам компот от дюли и грозде. И телешко с дюли обичам. 🐷🐷🐷

# 2 572
  • Мнения: 10 908
Телешко с дюли звучи много добре, я подшушни рецептата, моля Simple Smile

За компота на малкия може и да не ми се ходеше до пазара, ама за телешко с дюли ще се замъкна Grinning важното е, че всички ще са доволни Joy

# 2 573
  • Мнения: 12 065
Ули, за съжаление не мога да помогна. Яла съм го само в ресторант с едно сосче...ммммм.

# 2 574
  • Мнения: 12 202
Аз открих в запасите три буркана с компот, с добавено индрише. Сигурно свеки ги е пратила, а съм пропуснала кога.

# 2 575
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Купих от Лидл днес, че мм обожава дюли Simple Smile на мен ми е стипцава. Не съм я готвила нивгаж.
Чакам ги да си додат моите за обяд и едва удържам Simple Smile

# 2 576
  • Мнения: 2 170
Сис, гуш, гуш, гуш!  Така те разбирам.... И аз крещях преди малко, докато буквално не ми секна гласът и ключове хвърлях от безсилие...
Ненавиждам се като си изтърва нервите, но моят недовършен дебил, сякаш ме подтиква да го правя и не успявам да се овладея.
В такива моменти (колкото и грозно да звучи) съжалявам трижди, че съм създала семейство. Бе, стой си сингъл, куха лейчице, обгрижвай си се самосиндикално, ако толкова искаш да се възпроизведеш - донори бол... Ама, кой да го каже това на 19 годишното ми его. Всъщност, казваха ми го, не точно същото, но, че ми е рано за бракуване... Сама съм си виновна. Една бабичка ми казваше някога - увила се змия по шия, ще се търпи, чедо.
Късно ми е за рестарт...

# 2 577
  • Мнения: 2 809
Привет банда! Кви ги къдрите?
Аз стените ги боядисвам еднакви в пастелни цветове. Щляпам бял таван, а стените цвят праскова, бледо жълто - нещо нежно и неангажиращо, цветовете идат от мебелите, пердета и т.н, като ти писне сменяш. Хич не ми се играе да "отсичам" стените, достатъчно ми е да внимавам с таваните, а и мисълта да купувам повече от един цвят боя за стая ме хвърля в тиха депресия, аз обичам като хвана валчето и да го размахам смело, с четка оформям само където се налага.
Сис, Кло, прегръдки и не си хабете нервите излишно!

# 2 578
  • Мнения: 5 750
Ма кажете ми сега ,нормално ли е такова безотговорно поведение от страна на ММ?! Цяла нощ не сме спали,че Беболина е хремава и нослето й се запушва постоянно и се събужда с плач,че не може да диша. Ставаме сутринта и гледам на устничката зачервено като херпес. Казвам на ММ да погледне и ми вика ми да, най-вероятно е херпес,че и аз имам! Не спира да я прегръща и целува! Като му казвам да спре ме пита защо! Обяснявам,карам се и пак същия въпрос,все едно говоря на четири годишно 😡😠🤬!

# 2 579
  • София
  • Мнения: 13 859
Ули, лесно е телешкото с дюли. Само хубаво телешко ти трябва.
Запечатваш хапките месо. Аз ги овалвам в брашно.
Лук задушавам и добавям нарязана и изчистена дюла и няколко сини сливи без костилка. Слагам и люти чушки, за да намаля сладкия вкус. После с месото с малко вино варя на бавен огън няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт