Покрив със сирене тип Крема

  • 111 053
  • 423
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 64
много добра идея, мисля да я пробвам за рождения си ден, който е след два дни Laughing

# 91
  • Мнения: 983
ето го и моето покривче
 http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1749449

не го разрязах, защото го правих за колегите на мъжа ми.  правила съм го още да пъти, но толкова бързо се омита, че за снимки не идва ред Mr. Green
 Много голяма вкусотия. А за крема нямам думи  feeding

# 92
  • Мнения: 5 250
Довечера ще го направя  Peace

# 93
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
дали е възножно крема сиренето да се замени с безсолна извара, ако някой е пробвал нека сподели

# 94
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
дали е възножно крема сиренето да се замени с безсолна извара, ако някой е пробвал нека сподели

Здравей jessif!

Ще стане - тук правят нещо подобно и е точно с извара. Друг е въпроса, че вкуса не е толкова богат! Не знам каква е причината да не използваш сирене крема, но мисля, че и с изварата ще много вкусно!

# 95
  • софия
  • Мнения: 376
и аз се присъединявам към благодарните
това стана любимия сладкиш в къщи,правя го почти всяка седмица

# 96
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
дали е възножно крема сиренето да се замени с безсолна извара, ако някой е пробвал нека сподели

Здравей jessif!

Ще стане - тук правят нещо подобно и е точно с извара. Друг е въпроса, че вкуса не е толкова богат! Не знам каква е причината да не използваш сирене крема, но мисля, че и с изварата ще много вкусно!
здравей, благодаря за бързия отговор, притеснява ме соления вкус на сиренето крема

# 97
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Не се притеснявай - не става солено - прочети в началотот на темата Моренка е обянила кое сирене в БГ е подходящо!  bouquet

# 98
  • Мнения: 5 001
И а ще пробвам да го направя....дано да успея,че хич ме няма в десертите... Embarassed

# 99
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Точно замислях поредния сладкиш, и си мислех за един чийзкейк с бисквити и крема сирене, но сега ще ги оползотворя за тази разкошнотия.
Мерси Наталинче   bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз съм супер скарана с правенето на сладкиши, но вчера го направих......... мъжете ме гледаха  #Crazy Стана страхотно. Толкова лесно и безкрайно вкусно. Peace Който не го е правил, да почва   chef Браво на авторката   bouquet

# 101
  • Мнения: 1 679
Току-що го написах в една друга тема, но ще се цитирам:

Уфффф, ама няма ли някой да даде рецепта, дето хем да е вкусна, хем да не се дебелее от нея.

От мене да мине, ще го приготвя този покрив  Embarassed

# 102
  • Варна
  • Мнения: 672
Добре, че сте изровили тази рецепта от миналата година чак !
Благодаря ! Сега изчетох цялата тема и довечера ще направя това невероятно нещо   bouquet

# 103
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Наталинаbouquet  bouquet  bouquet страхотен сладкиш.
Преди няколко дена правих твоя щрудел и много ми хареса, а вчера след дълго канене направих и покривчето-е нямам думи. Hug
Само,че вътре вместо банан сложих сладко от боровинки,а отгоре намазах с остатъка от крема и залязах с карамела на tanita(само дето от карамела
ми остана доста,но нищо, най-вероятно още утре ще правя нов покрив и ще го изразходвам Wink ).

# 104
  • Мнения: 11 747
да, покрива е супер! Hug
много пъти съм го правила вече, все с банан, а лятото го правих веднъж с пресни череши, също много добре се получи!Това ми е любим сладкиш! Peace

Общи условия

Активация на акаунт