Възможно ли е да ти объркат бебето в болница?

  • 3 282
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Много малко вероятно е.Първо-самата ти в момента в който си видиш бебчето трудно ще го объркаш след това с някое друго.Второ-веднага им се слагат номерца(лентички) както и на теб.
Спокойно.Леко раждане ти желая  bouquet

# 31
  • Мнения: 5 391
И аз съм мислила за това преди да родя, знам че всичко може да се случи.Но когато видиш детето си веднъж, повече не би могла да го сбъркаш Peace

# 32
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз бях с операция с пълна упойка и не съм го видяла, но татито го беше снимал за да не ми дадат друго Laughing Пък и то си приличаше на мен и затова съм сигурна че не са го разменили Wink

# 33
  • Мнения: 299
 И моя се беше притеснил да не би да ни сменят бебето  Laughing
Но...когато малчо излезе, първото нещо, което направих беше да се надигна да го видя, а няколко минути след това запомних 3 неща, които ми казаха: кг на бебето, ръста и номера, поз който го записват, така че...не се притеснявай!
Пък  и смятам, че веднъж ако си видиш бебето, после няма как да не усетиш, ако го сменят.

# 34
  • София
  • Мнения: 836
Аз родих преди месец и половина в Шейново. Веднага щом Бебко се появи, ми го дадоха да го гушна, както си беше изцапан и като го взеха, ми набутаха двете гривнички и ме накараха да сисверя номерата, след което пред мен сложиха едната на Алик, а другата на мен Simple Smile
Не вярвам да объркат бебетата, а и тогава ще излезе, че две майки не са си познали децата!
Не ми се вярва Grinning 

# 35
  • Мнения: 516
Бъди спокойна мила няма как да си сбъркаш детенцето, първия поглед се запечатва, а и слагат номерца. Успех и леко раждане!

# 36
  • Мнения: 1 101
Раждах секцио в Св.София преди няколко месеца и там процедурата е следната: след операцията веднага ми показаха бебчето, след което и на двамата ни сложиха по една синя лентичка, като първо ми показаха, че номерата съвпадат. Освен това след като изкъпаха и облякоха малкият, са го показали веднага на съпругът ми и той го беше снимал. Никога не съм се съмнявала, че мога да объркам детето си  Naughty
Спокойно, вероятността да ти объркат бебето е много малка  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 3 688
раждах секцио в Шейново,бях сама в операционната,не са ми показвали никакви лентички с номерца,но не са го сбъркали,нашия си е:)

# 38
  • Мнения: 5 362
По принцип не.Слагат едни номера-еднакви-на теб и бебето.А в нашата болница,например, бебетата си стоят в стаите при майките.

# 39
  • Мнения: 14 133
Много малко вероятно е.Първо-самата ти в момента в който си видиш бебчето трудно ще го объркаш след това с някое друго.Второ-веднага им се слагат номерца(лентички) както и на теб.
Спокойно.Леко раждане ти желая  bouquet
Peace

# 40
  • Мнения: 517
и аз си задавах този въпрос..но истината е, че няма начин да си объркаш детето..щом го видиш веднага ще го запаметиш в съзнанието си:)) Иначе слагат номерче на теб и на бебето:)

# 41
  • Мнения: 324
Бъди спокойна мила няма как да си сбъркаш детенцето, първия поглед се запечатва, а и слагат номерца. Успех и леко раждане!
  Peace  Hug

# 42
  • Мнения: 1 353
Често съм си го мислила и аз .Като родиш веднага ти слагат номерче на теб и бебето ,еднакви са .После няма как да се объркаш като си видиш  бебето .Аз поне бях така ,видях го за малко след раждането и след няколко часа пак . Веднага си го познах сред другите бебета . Heart Eyes
така е

# 43
  • Мнения: 1 701
Не искам да те притеснявам, но сега се сещам за един репортаж преди време по ТВ... Ставаше дума за ромско семейство от незнам си къде си. Та прибира се булката с бебето /момче/ и едната баба тръгва да го преобличааа... И... що да видиии... момченцето без пишка...  Crazy А те в родилния дом се объркали и им дали момиченце...   Mr. Green Айде обратно целия катун... разправии, кръвни проби, простотии... ужас!  #2gunfire Ами ако са им били дали друго момче, как щяха да разберат???  newsm78
Все пак ти не се шашкай! Такива неща се случват само по телевизията!  Mr. Green

# 44
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Често съм си го мислила и аз .Като родиш веднага ти слагат номерче на теб и бебето ,еднакви са .После няма как да се объркаш като си видиш  бебето .Аз поне бях така ,видях го за малко след раждането и след няколко часа пак . Веднага си го познах сред другите бебета . Heart Eyes
така е
М дааааа Thinking

Общи условия

Активация на акаунт