На времето на пук - ние сме си вече тук - 30.10 - 05.11.2006

  • 13 380
  • 396
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 537
Ще стискаме палци на Лъчко!Дано всичко да е наред! Praynig

# 391
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
стискам палци Иги! ЛЪче дръж се малкото момче!

# 392
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
благодаря за аватара
страдам и по него, че май е безвъзвратно изгубен вече

п.п. дай да се оплача тук, че ми е вече много - трудно е - болна съм - май бронхит и аз... нямам време да ида на преглед, а е не ща
искам да избягам - някъде без деца, сама - само спане и спокойствие

# 393
  • Мнения: 5 531
: catnadeen и този момент ще дойде.Иди на лекар и се преглеай защото аз така стигнах до пневмония, от глупост.И сега съм с астма.Гушкай си дечковците и им се радвай, не е лесно но няма начин! И на мен понякога здравата ми писва  #Crazy, ама гледам бързо да ми минава .

Много сили за мама Иги и всичко да е наред с малкият Лъчко, и господ да е с тях Praynig

# 394
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
благодаря за аватара..........

искам да избягам - някъде без деца, сама - само спане и спокойствие


  Като застрадаш много за аватара - погледни три милиметра в дясно и си виж снимката в подписа  Heart Eyes И съм сигурна, че поне мъъъничко ще ти олекне. След някой и друг месец, живот и здраве, като хукне да ходи и Мари, ще стопиш килограмите бързо - бързо.  Hug

  За бягането - на мен ми се иска понякога да избягам сама с детето някъде, друг път ми идва да се чупя сама...различно.
  Ти вземи ела у нас  Laughing няма да си сама, няма да ти е съвсем спокойно, но поне ще се разнообразиш и ще се разходиш до Пловдив - и Любознателна ще видиш. Пък и двете в комплект току виж сме отказали свеки да идва у нас през зимата /както се очертава  Confused/ Mr. Green

  И накрая сериозно, ама наистина - Наденце, отивай на лекар!!! Иначе можеш да се влачиш до безкрай така болна, пък и да си предавате вирусчетата един на друг вкъщи.
 

# 395
  • Мнения: 3 504
   ...Ти вземи ела у нас  Laughing няма да си сама, няма да ти е съвсем спокойно, но поне ще се разнообразиш и ще се разходиш до Пловдив - и Любознателна ще видиш. ...

bim_bam , ти защо така с лека ръка ме отписа Crossing Arms, забравили, че и аз съм от Пловдив и ще ми е приятно да се видим мамите от форума, или просто не допадам на компанията ви???

Не съм се включила още в гостуванията с трушийките, пиенето, десертите и т.н., но аз ще съм тази, която много ще се радва да стане подобно събиране, защото знам колко е трудно ooooh! да събереш майки от един град, заедно на кафе да си побъбрят в месеца веднъж поне, та камо ли от други градове..

# 396
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
благодаря за аватара..........

искам да избягам - някъде без деца, сама - само спане и спокойствие


  Ти вземи ела у нас  Laughing няма да си сама, няма да ти е съвсем спокойно, но поне ще се разнообразиш и ще се разходиш до Пловдив - и Любознателна ще видиш. Пък и двете в комплект току виж сме отказали свеки да идва у нас през зимата /както се очертава  Confused/ Mr. Green

 

Най-добре да оставим на свекърва ти всичките деца , че да си помисли за другата зима Wink Пък и аз да се разходя на спокойствие Mr. Green
Rosoneri, едва ли  bim_bam   е искала да те засегне, но с catnadeen отдавна си разменяме комплименти и искаме да се запознаем, за това е цялата работа Wink

Общи условия

Активация на акаунт